Eltrinex CarHD 4 GPS

Autokamera s revolučním magnetickým držákem pro připojení a odpojení jednou rukou, GPS modul s kvalitním příjmem, slot na dvě SD karty pro vyšší bezpečnost uloženého záznamu...
5 490 Kč

• přijatelný záznam obrazu
    • kontrolka dobíjení jen tam cosi červeně prosvítá na okraji displeje
    • baterie jestli tam nějaká je má výdrž sotva na nastavení přístroje
    • návod nepodstatné pasáže obšírné nastavení a funkce tedy super stručné
    • zvuk naprosto nepoužitelný - když mam na přiloženém SW a na PC zvuk na max. a v autě hraje hlasitě rádio tak je cosi slyšet, ale nerozeznám co hrají
    • nastavení záznamu ve smyčce - menu: vypnuto 3,5,10mim - každé z těchto nastavení hlásí po čase plnou kartu a dál nesnímá

Tak mám pocit, že se to soudruhům z NDR nějak nepovedlo. Budu ještě nějaký čas zkoušet, ale asi budu brzo reklamovat.
    Za tuto cenu bych čekal přeci jenom trochu více. Jak zafixovat určitý záznam jsem zatím z návodu nepochopil a zkoušet to nárazem mi přijde nepatřičné

• , zakoupeno v EMPEI

Menu v češtině
GPS modul
Magnetický držák

Eltrinex CarHD 4 GPS kamera do auta

Autokamera kombinuje rychloupínací magnetický držák s GPS modulem. Vysoká kvalita záznamu FullHD 1920 x 1080 je díky funkci HDR zajištěna i za zhoršených světelných podmínek nebo v noci. Externí modul GPS lze umístit samostatně pro co nejlepší příjem signálu.

• Magnetický rychloupínací držák
  • GPS modul pro
  • Natáčení videa ve smyčce
  • Režim „nočního“ vidění HDR
  • HDMI výstup na TV
  • Možnost focení

Držák s magnetickým úchytem umožňuje velmi jednoduchou a snadnou manipulaci s kamerou. Zapojení nebo odpojení kamery je otázkou sekundy, takže pohodlná manipulace s kamerou řidiče nezdržuje ani při pravidelném odpojování a zapojování kamery při opuštění vozidla. Externí modul GPS lze díky samostatnému držáku umístit do pozice, kde bude příjem signálu nejlepší, a to buď samostatně přímo na sklo nebo přes plastový úchyt, který umožňuje zachovat lepší sklon GPS modulu vůči šikmému přednímu sklu automobilu.

Výborná kvalita záznamu obrazu zvyšuje čitelnost dopravních značek a vyšší přehlednost dopravní situace. Umožňuje tak snadno posoudit zavinění dopravní nehody či jiného zaznamenaného incidentu. Kamera je vybavena i funkcí "nočního vidění", zvyšující kvalitu obrazu v případech s nízkou hladinou světla. Díky funkci HDR je i noční obraz ostřejší a lépe čitelný. Video kamera ukládá na dvě paměťové karty typu MicroSD, podporovány jsou paměťové karty až 32GB (Class 4,6,10).

Obsah balení: Kamera do automobilu Eltrinex CarHD 4, magnetický držák s přísavkou na okno, auto adaptér, USB kabel, HDMI kabel, GPS modul, GPS kabel, samolepící úchytka GPS modulu na sklo, manuál.

• magnetické uchycení
    • tlačítko on/off - dobře umístěné a je třeba ho déle podržet
    • intuitivní, přehledné menu
    • překryv mezi navazujícími záznamy
    • pojmenování složek na kartě (ani podle datumu nebo pořadového čísla)
    • mohlo by vydat nějaký zvuk, že se gps připojil
    • chybí nastavení, aby gps a rychlost byly přímo na záznamu
    • návod (chyby, například pojmenování paměťových karet) - chybí vysvětlení symbolů na display
    • mikrofon - hodně špatný zvuk, spíš tam něco bzučí, než je slyšet zvuky
    • slabá baterie
    • po několika reklamacích (opakované výměny nabíječky a elektroniky) stálé problémy: občas se zapíná a vypíná stále dokola, půlka záznamů na kartě je nečitelných, stále zapomíná datum a čas
    • ubohý dodávaný software
    • často nezaznamenává signál gps

přešel jsem na ni z truecam a zpočátku jsem byl nadšený magnetickým držákem - dokud fungovala. po mnoha reklamacích už je skoro nepoužitelná, neboť polovina záznamů je nějak poškozená. teď jsem zcela znechucen.

• Kamera dělá ( dělala ) krásné záběry. Ale to bylo vše. Ve videu bylo pokaždé slyšet nějaké drnčení po dlouhém zkoumání jsem zjistil, že to drnčí ovládací knoflíky. To jsem vyřešil přelepením malým páskem izolačky. Potom přestala pracovat GPS. Kameru jsem reklamoval. Po reklamaci neukládala videa ( na poklepání je neukládala nikdy a tak jsem musel videa ukládat ručně). Další reklamace. Po další reklamaci se nenabíjela a a neustále se zapínala a vypínala v intervalu asi 4 vteřiny. Další reklamace. Obchodník byl takový frajer, že mi dal úplně novou kameru zdarma a tu starou ať si nechám. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš! Já vstoupil. Po měsíci používání nachlup to samé. Kamera se vypínala, neukládala videa, po vymetení výmolu vypadávala z držáku atd atd. Vzdal jsem to a jezdím bez kamery. Už je mi trapně se v tom obchodě ukázat s další reklamací. Pokud mohu doporučit kupte si jinou a lepší.

• celkem slušný obraz
    • dobré nacvaknutí bez odpojování kabelu
    • reklamoval jsem přívodní kabel
    • po dvou letech se seká, obraz je fialový a nenatáčí
    • po naplnění karty nepracuje

po koupi jsem byl spokojený, ale problémy začli sdotykem v upínání, poté s přívodním kabele a poté se začala občas zasekávát , stále se to zhoršuje

• , zakoupeno v Digiboss

• dobré video
    • skvělý systém připojení kamery

kamera naplnila očekávání

kvalitní

• jednoduchá montáž a odpojení kamery po jízdě
    • cena kamery a kvalita záznamu
    • žádné nemám

Kvalitní a spolehlivá kamera do auta

• Slušný denní i noční záznam
    • Aktivní držák - nemusíte pokaždé připojovat kabely
    • GPS modul není součástí kamery, ale je zvlášť
    • Trefil jsem na křáp
    • Není nalepovací držák
    • Složité zamykání nahrávek
    • Složité vypnutí zvuku
    • Prodávála se ještě myslím pod značkou gogen - to mě mělo varovat

Kameru jsem vybral po dlouhém zvažování. Uvažoval jsem ještě o Truecam A5.
    Kameru jsem zakoupil a o několik dní později už jsem jí nesl na reklamaci. Při nabíjení se v záznamu objevoval pulzující zvuk z nabíječky a baterie se nenabíjela. Bohužel jsem udělal tu chybu, ze jsem si nenechal vrátit peníze. Moc se mi líbila. Kamera se vrátila opravená a tak se jezdilo dál. Za nějaký čas se opět kamera začala vypínat vlivem slabé baterie a to je zapojena na autonabíječce. Po kontrole záznamu opět pazvuky ve videu. Opět reklamace. Teď je asi měsíc a půl po reklamaci a už se opět kamera vypíná vlivem slabé baterie a ve videu jsou slyšet zvuky z nabíječky. Nabíječka jí vůbec nedokáže utáhnout. Jezdím většinou vzdálenost 20-40 km tak by se měla nabít. Budu opět reklamovat a požadovat vrácení peněz.

• Za tu cenu dobrá koupě.
    • Stranově se viklající držák kamery již po 4 měsících,zamrzající obraz kamery/3x během týdne/,nefungující podpora Eltrinex.

Dal jsem na dobré recenze,ale sám bych jí nedoporučil.