Mio MiVue 638 Touch

GPS modul

• , zakoupeno v Electro World

nebyl dodán originální přípojný kabel.S náhradním nešla kamerka spustit. Reklamováno,s dalším kabelem také ne. vráceno na prodejně. Peníze bez průtahu vráceny.

• , zakoupeno v MALL.CZ

DOPORUČUJI, POUŽÍVÁM HO SICE KRÁTCE, ALE FUNGUJE PERFEKTNĚ.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• záznam i za tmy ve velmi slušné kvalitě
    • nasazování do držáku ,notebook nenajde zařízení

kvalitní záznam ... velmi rychlé GPS ... velikost ... čeština

GPS modul

• Typ digitální kamery: kamera do auta
  • Rozlišení (foto) (Mpix): 4
  • Polohovatelný displej: ne

Interní paměť (GB):

• Podporované paměťové karty: SD
  • GPS: ANO
  • Max.rozliš.videa (pix): Full HD (1920x1080)
  • Max. frekvence snímkování (sn./s): 30
  • Barva: černá
  • HDMI výstup: ne
  • Provedení výrobku: černá barva

Váš osobní očitý svědek na cestách, s FullHD záznamem, dotykovou obrazovkou, integrovaným GPS, doživotně aktualizovanou databází rychlostních radarů.

Autokamera MiVue 638 s HD pořizováním záznamu vaší jízdy, 2,7“ dotykový displej s jednoduchým ovládáním, široký pozorovací úhel 150°, lze fotit snímky 4 Mpix s GPS lokací, vestavěný 3osý G-senzor zaznamená směr jízdy a sílu nárazu, parkovací režim, záznam celé jízdy pomocí GPS, upozornění překročení rychlosti, vestavěné rychlostní radary s doživotní aktualizací zdarma.

Základní vlastnosti o Dotyková obrazovka 2,7" o Upozornění na rychlostní radary o GPS záznam o Širokoúhlý záznam o Světelnost optiky F1,8 pro dokonalé záběry ve špatných světelných podmínkách o 3-osý G senzor pro detekci otřesů a nehody o Parkovací režim o Režim fotografování 2.7 palců dotyková obrazovka opravdu jednoduché, intuitivní a příjemné ovládání

Upozornění na rychlostní radary údaje o rychlostních radarech zcela zdarma, s aktualizací každý měsíc po dobu životnosti Vaší kamery, takže vždy víte, kde řídit obzvláště opatrně* *mimo Francii, Švýcarsko, Litvu, Lotyšsko, Estonsko.

GPS záznam automatický záznam cestovních informací, včetně rychlosti, polohy a směru

Širokoúhlý záznam 150° širokoúhlá čočka zachytí každý detail v kritickém okamžiku

Světelnost F1.8 čistější a jasnější video i za zhoršených světelných podmínek 3-osý G-Sensor zaznamenává směr a sílu nárazu, zatáčky a zrychlení

Otočný úchytný systém nastavte kameru do jakékoliv pozice pro vytvoření požadovaného záznamu.

Parkovací režim detektor pohybu spustí nahrávaní v zaparkovaném autě I bez přítomnosti řidiče** **Vyžaduje neustálé napájení pomocí Smartbox, možno dokoupit samostatně.

Přepnutí dofotografického režimu použijte kameru jako fotoaparát pro zdokumentování místa nehody a následků (4 megapixely). Fotografie obsahuje údaje o Vaší poloze, takže vždy víte, kde byla fotografie pořízena.

Rychlostní alarm zvukové upozornění, pokud překročíte povolenou rychlost

Přidaní dalších kamer přidejte další kameru k Vašemu zařízení

Automatické zapnutí

Kamera MiVue obsahuje vestavěnou databázi radarů s doživotní aktualizací. Budete tak vždy vědět, kde jet zvláště opatrně. Jednoduše si stáhněte své aktualizace.

Výstup HD

Upevní kabel na palubní desku a umožní tak komfortní řízení a výhled z vozidla.

MiVue Manager

Intuitivní ovládání umožňuje procházet a přehrávat nahraná videa různou rychlostí.

Pomocí 3osého snímače přetížení zaznamenává směry jízdy za účelem analýzy událostí po nehodě. Umožňuje spojovat nahraná videa a sdílejt je na sociálních sítích jako je YouTube™ nebo Facebook®.

Specifikace

• Velikost obrazovky (cm): 6,096 cm
  • Velikost obrazovky (palce): 2,7"
  • Full HD: 1080p

• EAN: 5420027525600
  • Záruční doba: 24 měsíců

• , zakoupeno v Electro World

• , zakoupeno v MALL.CZ

DOPORUČUJI, POUŽÍVÁM HO SICE KRÁTCE, ALE FUNGUJE PERFEKTNĚ.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• záznam i za tmy ve velmi slušné kvalitě
    • nasazování do držáku ,notebook nenajde zařízení

kvalitní záznam ... velmi rychlé GPS ... velikost ... čeština

• vynikající video ve dne i v noci
    • světelnost objektivu F1.8 - ostatní výrobci raději neuvádějí
    • slušně řešeno sundavání a nandávání kamery na držák
    • konektor napájení v držáku
    • dotyková obrazovka
    • GPS se rychle “chytne“
    • upozornění na radary – beru jako bonus, ale tam kde běžně jezdím žádné nejsou
    • chybí nalepovací držák – přísavka není ideální
    • objektiv má stříbrný kroužek, který je z venku vidět (přelepil jsem černou samolepkou)
    • špatně čitelný display pokud se nedíváte přímo
    • nemožnost vypnout zvuk jedním zmáčknutím

Kamery v automobilech používám už skoro rok a toto je moje čtvrtá kamera. Dvě kamery jsem vrátil z důvodu naprosto nevyhovujícího nočního záznamu a jednu z důvodu poruchovosti. Mio je moje nejdražší kamera a nejlevnější co jsem měl nešla cenou pod 2200 kč.
    Kamera má opravdu pěkný denní i noční záznam. Noční záznam jsem dal video kde není pouliční osvětlení které by ulehčovalo práci kameře a je krásně vidět jak snímá pouze při osvětlení automobilem. Zřejmě je to díky světelnosti objektivu F1.8 – u ostatních výrobců co jsem měl jsem tuto hodnotu nikdy nikde nenašel. Přikládám odkazy na videa kde je možno posoudit.
    Denní záznam: http://uloz.to/xPEqbkNM/mio-mivue-638-den-mp4

Noční záznam: http://uloz.to/xmkpf3Nx/mio-mivue-638-noc-mp4

Při instalaci kamery jsem narazil na první problém kdy dodaná přísavka na vroubkovaném zatmavení kolem zrcátka prostě nedrží. Držák jsem rozdělal a pomocí oboustranné lepicí pásky přilepil kam jsem chtěl. Sundavání i nandavání kamery je slušně udělané i když to nehodlám používat a kamera bude v automobilu prostě pořád. Proto jsem se snažil kameru co nejvíce schovat. Ale stříbrný kroužek kolem objektivu svítí na dálku a tak jsem ho přelepil černou samolepkou.
    Líbí se mi i napájení které je řešené přes mini usb kde je kabel chycen v držáku a jde přímo do kamery. Pouze jeden přechod. Některé kamery mají dva a můžou častěji vznikat přechodové odpory.
    Ovládání kamery přes dotykový display je dobré, ale musíte se dívat na kameru přímo. Pokud se díváte pod úhlem tak se display stává nečitelný. V dnešní době celkem překvapivá věc, ale stejně je kamera nastavená a člověk display nepoužívá.
    Uvítal bych možnost nastavení tlačítek na displayi. Kde bych místo přidání nového rychlostního radaru ocenil vypnutí záznamu zvuku. Člověk to musí lovit v menu.
    Záznam událostí - je dobré, že má mechanické tlačítko které člověk najde pohmatu. Ale událost se uloží zpětně asi 10 vteřin. Tento čas by mohl být delší.

Co napsat na závěr. Každá kamera co jsem měl měla určité výhody a nevýhody. Ale nejdůležitější je kvalita videa a to abych si jí nemusel všímat a pracovala naprosto samostatně. Což tato kamera po úpravách držáku který jsem na sklo přilepil splňuje. Jedu – natáčí, jdu z auta – vypne se. Myslím, že je to hodně dobrá kamera od známého výrobce a jednoznačně jí doporučuji.