Omega OM202

Produkt nemá žádné parametry.

• Dárek
    • Nezkoušeno

Obdarovaný si nestěžuje

• celkem obstojný obraz, cena
    • výdrž baterie, ruší navigaci GPS

dnes bych uvítal vyšší rozlišení a větší výdrž baterie

• , zakoupeno v KASA.cz

• Cena v poměru s kvalitou mně překvapila. Myslela jsem, že někde bude něco jinak, ale nakonec jsem velice spokojená.
    • Vše, co slibuje výrobce funguje perfektně.

Problémek máme pouze s umístěním. Za to ale nemůže kamera,ale značka vozu :-).

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu: Záznamová kamera do auta Omega OM202 Omega představuje svou HD720p kameru do auta se 2,4"" displejem. OM202 nahrává celou Vaši cestu autem a dokumentuje všechny přstupky, které se před Vámi odehrávají. Používáním auto kamery můžete přispět k vetší bezpečnosti na cestách. OM202 může nahrávat i v noci díky své infra-červené kameře. Kamera nahrává na SD kartu video ve voliteně dlouhých segmentech přičemž po skončení každého segmentu se video automaticky uloží pro zamezení ztráty dat a začne s

• Dárek
    • Nezkoušeno

Obdarovaný si nestěžuje

• celkem obstojný obraz, cena
    • výdrž baterie, ruší navigaci GPS

dnes bych uvítal vyšší rozlišení a větší výdrž baterie

• , zakoupeno v KASA.cz

• Vše, co slibuje výrobce funguje perfektně.

Problémek máme pouze s umístěním. Za to ale nemůže kamera,ale značka vozu :-).

• Dostala jsem jí k Vánocím takže pro mě super pořizovací cena
    • Obraz je celkem kvalitní i když po krajích trochu rozostřený
    • Používám kvalitu D1 aby se mi na kartu vešlo víc hodin záznamu
    • Zvuk se mi zdá celkem dobrý
    • Nahrávání se zapíná automaticky po přivedení napájení do microUSB (ideálně přes klíček)
    • Má IR přisvícení a i v noci je obraz relativně dobrý
    • Zde je pár mých videí:
    • Držák je celkem nekvalitní a přísavka se čas od času uvolní a kamera upadne
    • Musel jsem přísavku oddělat a kameru napevno prišroubovat k zrcátku a nyní mám klid
    • V záznamu lze zobrazit datum a čas jenže když dojde baterka čas se vymaže. Spínám kameru přes klíček a během jízdy kdy do ní jde napájení se nestíhá nabíjet a po čase prostě baterka dojde a vymaže se čas. Proto jsem tuto funkci vypnul.
    • Občas se sekne
    • Občas se nezapne po přivedení napájení

I přes celkem dost negativ je to za ty peníze celkem slušná mašinka a na záznam hovad na silnicích dostačující. Jsem s ní celkem spokojený a po úpravě držáku už o ní ani nevím. Jen občas když si z ní chci vytáhnout nějaký záznam.
    Asi existují za ty peníze lepší kousky, ale já sem spokojen.
    Dřív jsem experimentoval s tím že jsem měl v Android telefonu aplikaci na nahrávání jízdy, ale to nebylo tak komfortní a hlavně to dost žralo baterku. Sice to mělo výhodu že to ukazovalo ve videu formou titulků i rychlost a GPS, ale prostě todle je lepší. Je to přidělané za sklem a nemusí se o to člověk tolik starat :c)

Je to vhodný kousek pro někoho kdo není tolik náročný. Proto bych ji doporučil.

• , zakoupeno v KASA.cz

• splnuje ucel, nahrava ve smycce.
    • obcas se musi restartovat

splnuje ucel kamery do auta

• Velmi kvalitní obraz,uspokojivý zvuk,širokoúhlý obraz,který spolehlivě zabere i vedlejší pruh.I při míjení automoblilu lze při zastavení obrazu na pauzu přečíst SPZ protijedoucího auta
    • Špatně vymyšlený držák kamery,který překáží a navíc se sám uvolňuje.

Za 1300.-Kč nemůže nikdo čekat nějaké zázraky.Pokud kamera funguje je v této cenové kategorii doslova nadstardant. To,že třeba každá desátá je špatná lze očekávat,ale od toho jsou reklamace a dvouletá záruka.

• špatný obraz který se seká, nefunkční otočení obrazu o 180°, zvuk je chraplavý

Kameru nedoporučuju.

• Paměťová karta v ceně
    • Není HD, obraz je na krajích rozmazaný a zasekává se, špatná kvalita zvuku, v noci je video nepoužitelné
    • Kamera má uvolněný displej - vypadává, přísavka nedrží na skle, občas na retardéru nebo železničním přejezdu upadne
    • Na akumulátor vydrží jen 30 min, po delší jízdě se zasekne a potom nejde vypnout nebo zapnout, někdy nejde přehrát některý úsek videa, chybí některé funkce (otočení obrazu o 180°)
    • Přiložená paměťová karta je pouze class 4

Pro mě nepoužitelná hračka, zvažuju vrácení zboží.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Kvalita - kus od kusü se funkcne odlisuje, nekvalitni zpracovani.

Kdyby byl produkt funkcni, byl by vyborny. Bohuzel se mi nepostestilo takovy kus ziskat (kolega jej ma a az na male mouchy je spokojen).

• , zakoupeno v KASA.cz

• Byl jsem velmi mile překvapen. Obraz je ostrý,kontrastní s kvalitní rozlišovací schopností. Velmi široký úhel záběru,možná až příliš. V současné době nejlepší dostupný přístroj v této kategorii
    • Málo zapuštěný objektiv/snadno se osahá/ a zbytečně komplikovaný držák. Mezi jednotlivými soubory pauza cca 5 sec.,což může být někdy/při kritických situacích,nebo dopravní nehodě/ na škodu,neboť daný okamžik spadne do hluché zóny.

S obdobnými přístroji mám zkušenosti, a tak jsem nečekal žádný zázrak.Zejména při zjištění,že přístroj je polské produkce, nebylo mi do smíchu.Po shlédnutí prvních souborů jsem byl kvalitou videa velmi překvapen.Je to nejlepší produkt této kategorie,navíc nejlevnější.Ihned jsem koupil další dva kusy pro mé syny k Vánocům.