Prestigio Roadrunner 310

G-senzor
GPS modul

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Malá, lehká
    • Držák přísavky na sklo praskl hned při prvním použití, čekám na vyřízení reklamace

Produkt zatím nemohu ohodnotit, protože jsem ho kvůli rozbité přísavce ani nevyzkoušel. Jinak kamera působí poměrně solidně vzhledem k cenové kategorii.

• velikost
    • české menu
    • neustále se přepíná do nočního režimu
    • šílená kvalita obrazu i přes nastavení max kvality obrazu
    • nelze přečíst SPZ auta přede mnou

rozhodně nedoporučuju, naprostý shit... měl jsem dva roky starou kameru, chtěl jsem obměnu za kvalitnější, jsem na tom úplně stejně. Kvalita obrazu šílená, záznam zvuku šílený, to už i v tržnici prodávají lepší...

• kvalita videa
    • po prvním použití se rozlomil držák - reklamace
    • 2.držák se také ihned rozlomil - vrácení peněz
    • tento produkt NEDOPORUČUJI!

Velmi nekvalitní produkt, Alza.cz reklamace vyřizuje rychle a uspokojivě, ví, že je tam problém.

G-senzor
GPS modul

Prestigio Roadrunner 310 -

Prestigio Roadrunner 310 nahravá video v HD rozlišení, široký úhel záběru 120°, 2" otočný TFT displej, SD/SDHC/SDXC karty až do kapacity 32GB.

Prestigio Roadrunner 310

Kompaktní kamera do auta Prestigio RoadRunner 310 zaznamenává video v reálné HD kvalitě. Nové technologie umožňují využít ji v různých situacích. RoadRunner 310 má výhody předchozích modelů - Collision Senzor a automatické nastavení citlivosti na světlo.

Vlastnosti

• Kvalitní video: Nová technologie zajišťuje reálné HD (720p)video, HD CMOS senzor & třívrstvá skleněná čočka ,  2.0 " LCD displej
  • Použití kdykoliv: Automatické nastavení citlivosti na světlo umožňuje skvělý výkon a ostřejší snímky i za špatných světelných podmínek
  • Skvělá konektivita: Sledujte video na své televizi nebo notebooku s HDMI a USB 2.0 rozhraním
  • Nekompromisní kvalita: Pokročilá technologie a stylový design za přijatelnou cenu

Technická specifikace

• Displej: 2.0" 4:3 TFT otočný
  • Obrazový snímač: 1.3Mpx CMOS Senzor
  • Digitální Signal Procesor: Sunplus GD3
  • Zoom: 4x Digital Zoom
  • Video Rozlišení (nastavitelné): 1280*720, 30fps, 10GB/Hour;848*480, 30fps, 6GB/Hour;640*480, 30fps, 5GB/hodinu
  • Video formát: AVI, MJPEG

AV kabel

Rychlého průvodce .

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Malá, lehká

• Krásný obraz,zvuk.Večerní nahrávání super.

Naprostá spokojennost.Máme jí rok a ani jeden problém.Velice doporučuji.

• -malá a lehká dobře se ovládá..
    • Nenatáčí v HD jak uvádi výrobce..po několika nahráti zamrzne a nedá se ovládat... hlási, že neni vložena pam.karta..skrátka kamera která není spolehlivá..

Tuto kameru nedoporučuji...

• nataci video
    • podprumerne video
    • podprumerny zvuk
    • ovladani
    • po pripojeni k PC se nekona mass storage

Kamera je dost slaba. Jen 30 fps, obraz je spatny nejen v noci, ale i ve dne. Po pripojeni k PC misto nabidky jak se pise v manualu nevyskoci nic, kamera se zacne nabijet a spusti se nataceni. Pokazde vyndavat SD kartu je skutecny opruz (uzka sterbina, takze nehtem a do budoucna potencionalni rozlepeni SD karty pri teto manipulaci). Produkt jsem dostal darem bez konzultaci, proto muzu byt silne negativne ovlivnen touto skutecnosti. Mel jsem od kamery mnohem vyssi ocekavani, ale pristoupil bych na kompromis - Prestigio 540 jen o 1/3 drazsi, ale obraz nekde uplne jinde (full HD, 60 fps). Kvalita zpracovani je prumerna. Vzhled a menu pusobi lacine. LED jsou v aute k nicem. Zajimava je moznost pohyboveho snimani, ale na to si clovek takovouhle vec nekupuje. Jedine plus je to, ze to nataci video. Ja ted premyslim jen nad tim, jak se te veci zbavit :-/

• kvalita záznamu
    • zamrzání při zaplnění karty nad 8GB
    • nefunkční položky v menu

po cca měsíci mi nepřipadá zase tak výhodná. sice se všude píše o možnosti použít SD karty až 32GB, ale mně( u dvou postupně reklamovaných kusů) vždy po naplnění cca 8GB při zapnutí okamžitě zamrzla a po restartu se rozhodilo celé nastavení. při pokusu o vypnutí automarického vypínání jsem zjistil, že tato položka je v menu jen pro ozdobu. Kamera si prostě dělá co chce. Takže -pokud chcete používat, tak u mně s max kapacitou karty 4GB - pak nezamrzá

• kvalita videa
    • po prvním použití se rozlomil držák - reklamace
    • 2.držák se také ihned rozlomil - vrácení peněz
    • tento produkt NEDOPORUČUJI!

• Cenově dostupný
    • dobrá kvalita obrazu
    • jednoduché menu i montáž
    • velmi dlouhý kabel pro nabíjení
    • noční režim (LED) za to by asi byla pokuta :-(
    • pozor na vadný kusy u plastových držáků.

Kamera jako taková je super a všem doporučuji. Jen pozor na přisavku na sklo, Při pokusu o montáž mi zůstala v ruce. Dle recenzí od ostatních uživatelů je to vcelku častý problém. Má byla koupena v Alze. S reklamací není problém (asi se o problému už ví)

• Jednoduché ovládání v češtině, pěkný obraz.Kameře není co vytknout.

Bohužel jsem si objednal asi vadný kus. Po rozbaleni mi z ruky doslova vystřelila"přísavka na sklo". Pod přísavnou je totíž poměrně silná pružina ,která vystřelila patrně vadný plastový držáček ,takže se výrobek nedal použít. Zboží jsem koupil v obchodě Kasa.cz a musím říci ,že obchod se zachoval perfektně. Po odeslání k reklamaci jsem cca. do týdne (a to nyní před svátky) obdržel výrobek nový - již v bezvadném stavu. Podle reklamace se teprve pozná kvalita obchodu a proto Kasa.cz můžu doporučit.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Šlape super, baterka výdrž cca 1 hodinu, obraz super, jednoduchá montáž, jednoduché Menu, 16GB karta stačí cca 3 h záznamu
    • Zatial nič, ja nahrávam bez zvuku, takže kvalitu neriešim a ešte som neskúšal v noci

Spokojný