Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Cel-Tec E11

71 %

Kamera do auta CEL-TEC E11   Autokamera CEL-TEC E11 je vybavena špičkovým senzorem Sony, který vytváří krásně ostrý obraz ve FULL HD rozlišení, 4 člennou čočkou s úhlem záběru...
2 190 Kč
Doprava 85 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka Baterie-nabíječka
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Popis produktu

Kamera do auta CEL-TEC E11   Autokamera CEL-TEC E11 je vybavena špičkovým senzorem Sony, který vytváří krásně ostrý obraz ve FULL HD rozlišení, 4 člennou čočkou s úhlem záběru...

Parametry produktu

Výrobce
G-senzor
ano
GPS modul
ne
Duální autokamera
ne

Recenze

 • zakoupeno v CEL-TEC.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  Zatím nenainstalováno jen odzkoušená funkce. Zatím dělá co má.

 • zakoupeno v CEL-TEC.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  • malá kvalitní kamera
 • zakoupeno v CEL-TEC.cz

  10 %

  Nedoporučuje produkt

  • nekvalitní výrobek - Čína jak vyšitá
  • obraz rozostřený - rozlišení 1080p ani náhodou, skutečné typuji na cca 320 řádků + šílená komprese
  • zvuk nepoužitelný - drnčí - není slyšet vlastního slova (vibrují plastové díly - tlačítka)
  • velmi nekvalitní plastová optika
  • funkci fotografování ani nezkoušejte - vzpomínáte na fotografie pořízené přístrojem 1Mpx?
  • nasazování a sundávání z držáku nepraktické
  • držák na sklo se lepí, jednou pro vždy - spíše do reklamce, tedy na 1 den
  • signalizační LED neviditelná, někde zapadlá, rozměr LED 0,1mm, úhel ani ne 10°
  • Shrnuto: drahá hračka k ničemu od fy CEL-TEC

  Velké zklamání. Hračka pro děti. Kvalita obrazu mizerná - obraz rozostřený, deklarované rozlišení 1080 ani náhodou, typuji 320 řádků. Při jízdě je zvuk nepoužitelný - drnčí plastové díly - tlačítka. Držák nepraktický. Pokud je kamera umístěna na doporučované místo, tedy za zpětné zrcátko, je nasazování a sundávání kamery velmi nepohodlné. Naopak, než by melo být. Demontáž směrem k čelnímu sklu, prsty nemáte za co zapřít, tlačíte proti pohyblivému kloubu. Reklamace, nic jiného se s tím dělat nedá. Děkuji obchodu CEL-TEC, že prodává takové šmejdy. Pod stromečkem jsem si trhnul pěknou ostudu.

  Reakce obchodu CEL-TEC.cz

  Dobrý den, pane Martine,
  mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojen. Samozřejmě máte možnost vrácení peněz.
  Jelikož je recenze veřejná, dovolím si na ni reagovat.
  K Vašim výtkám:
  1) kvalitní a nekvalitní je subjektivní pojem navíc taková syntéza hned na začátek je trochu divná.
  Čína vyrábí všechny autokamery na našem trhu, zatím z jiné země pokud nepočítám Taiwan a Koreu jsem neviděl a i Ti si to nechávají vyrábět v Číně též. V čem je označení, že se vyrábí v Číně jako negativní? Kde máme podle Vás nakupovat?
  2) Obraz rozostřený, je nejlépe konzultovat se servisem, zatím jsme tento problém neměli na servise ani jeden. Někdy zákazníci nechávají ochrannou fólii na čočce. Video má real Full HD 1080p to lze snadno dokázat. Není důvod aby Novatek 96650 nedělal full HD video. Je to velice výkonný chipset, jehož produktový list si můžete u výrobce prohlédnout. Komprese je jedna z nejsofistikovanějších H.264. Výstupní video je jasným důkazem.
  3) Zvuk skutečně může být doprovázen vibrací tlačítek, což je jistě konstrukční chyba, kterou jsme nikdy nezpochybňovali. Nedělá to vždy a všem, záleží na typu vibrací motoru. Ale zvuk u autokamery není zásadní. Avšak označit jej za nepoužitelný je trochu příkré hodnocení. Můžeme dát na youtube originál záznam.
  4) Optika je standardní 4Glass. Dle čeho se pozná, že je nekvalitní? Jediným kritériem je finální obraz a ten má kamera dobrý viz mnoho videí na youtube. Souč. optiky je i senzor, který je od špičkového výrobce – Sony, což zdaleka každá kamera do auta nemá.
  5) Fotoaparát není hlavní funkce na kameře. Autokamerou se nefotí rodinná fota, slouží pro zaznamenání situace před vozidlem a na to je dostatečná.
  6) Právě systém uchycení dělá tuto kameru atraktivní, sundávání a nasouvání je jednoduché a jde poměrně lehce. Mnoho zákazníků naopak toto řešení velice oceňuje. V čem je nepraktické, nebo jaké by mělo být? Podotýkám, že přísavky se ukázaly jako velice nepraktické – často vibrují a padají. Navíc jsou celkově vyšší a mohou tak bránit ve výhledu.
  To, že kamera je na nalepení je všude snad jasně deklarováno a nafoceno, netuším, proč je to součástí výčtu negativ. V balení jsou celkem 2 držáky a 3 lepítka. Navíc lze náhradní dokoupit. Co je zde špatně a jak byste si to představoval?
  6) LED je viditelná, ale zároveň byla záměrně utlumena, protože si dříve lidé stěžovali, že je osvětluje v noci. Je tedy vyslyšením zpětných vazeb z minulosti.
  7) Kamera, která má vyšší řadu chipsetu Novatek a senzor Sony s jedinečným systémem uchycení a podporou kapacity karet až 256 GB se nám zdá, že nemůže být označovaná jako hračka. Dobře plní svoji roli a patří k nejspolehlivějším kamerám na trhu. Pokud máte HW od špičkových dodavatelů komponent, nemůže být kamera logicky laciná jako od noname řešení. Ale i tak se nám kamera za cca 2 tis s těmito parametry a HW nezdá drahá. Naše společnost nepracuje s vysokými maržemi a cena odpovídá, spíše je nižší v rámci konkurenčního boje.
  Ze struktury recenze se nám zatím tato jeví jako cílená a nekalá akce na poměrně dobrou autokameru v rámci konkurenčního boje. Ale třeba se mýlíme, což bychom si přáli.
  Prosíme o co nejrychlejší dopravení kamery k nám, sami jsme zvědaví, jak moc je vaše reakce opodstatněná. Pokud se Vám nechce posílat, mohu přijet osobně k Vám a vše vyřídit na místě.
  Jsme odhodlaní nesestříhané a neupravené video z kamery umístit na youtube, aby si ostatní zákazníci mohli udělat obrázek.
  S přátelským pozdravem
  Tým CEL-TEC

Parametry produktu

Výrobce
G-senzor
ano
GPS modul
ne
Duální autokamera
ne
Rozlišení videa
1920 x 1080
Záznam zvuku
ano
Pozorovací úhel
170 °
Dotykový displej
ne
Automatické zapnutí
ano
Detekce pohybu
ano
Detekce rychlostních radarů
ne
Wi-Fi
ne
Podporované paměťové karty
Micro SD
Maximální velikost paměťové karty
256 GB
Kapacita baterie
180 mAh

Popis produktu

Kamera do auta CEL-TEC E11  

Autokamera CEL-TEC E11 je vybavena špičkovým senzorem Sony, který vytváří krásně ostrý obraz ve FULL HD rozlišení, 4 člennou čočkou s úhlem záběru 170° a barevným 2" LCD displejem.    

OSTRÝ OBRAZ

Díky pokročilému chipsetu Novatek NTK96650, špičkovému senzoru SONY a FULL HD rozlišení produkuje kamera CEL-TEC E11 krásně ostrý obraz, z kterého bez problémů vyčtete SPZ viníka případné nehody. Záběry z E11 se však nebudete stydět doplnit např. ani videa z rodinné dovolené.  

ŠPIČKOVÝ SENZOR

Nenechte se zmást malými rozměry CEL-TEC E11, uvnitř je to totiž skvěle vybavená kamera. Důkazem toho je špička mezi optickými senzory - SONY Exmor, jehož síla vynikne především za zhoršených světelných podmínek, kdy poskytne vašim záběrům více světla a méně šumu!    

ŠIROKÝ ÚHEL ZÁBĚRU

Široký úhel záběru 170° zachytí celou scénu před vozidlem. Zraku E11 tak neunikne ani dění v protisměru. Díky skvělé optice navíc záznamy netrpí téměř žádným tzv. rybím okem.    

NOČNÍ ZÁZNAM

Pokud spojíte chipset Novatek, čočku složenou ze 4 členů (4G), FULL HD rozlišení a senzor SONY Exmor výsledkem bude krásný obraz za každých podmínek - ve dne, v šeru, za deště, v noci, na neosvětlené silnici, v protisvětle,... Prostě vždy! A přesně taková je kamera CEL-TEC E11!    

G-SENZOR

G-Senzor reaguje na prudký pohyb kamery (např. náraz do automobilu). Pokud senzor takový pohyb zaznamená, uzamkne právě probíhající záznam proti přepsání, situace tak zůstane uchována na microSD kartě a vy můžete pokračovat v jízdě. Probíhající záznam lze také uzamknout jednoduše stiskem tlačítka.    

BAREVNÝ LCD DISPLEJ

Díky zabudovanému 2" LCD displeji nejen pohodlně nastavíte veškeré důležité parametry, ale také prohlédnete pořízené záznamy. Menu je navíc kompletně v češtině, nastavení se tak opravdu stává hračkou.    

ZÁZNAM DO SMYČKY

Díky záznamu do smyčky odpadá věčná starost o zaplnění paměti. Jakmile totiž k zaplnění microSD karty dojde, kamera začne automaticky přepisovat nejstarší záznamy těmi aktuálními (délku záznamu lze nastavit na 1, 3 nebo 5 minut).    

PARKOVACÍ REŽIM

Je-li je zapnutý parkovací režim, kamera po vypnutí pravidelně zjišťuje otřesy. Pokud dojde k otřesu automaticky se spustí 10 sekundový záznam. Po zapnutí kamery budete upozorněni zprávou na displeji, že došlo k otřesu. Budete tak ihned vědět o nárazu nebo poničení vašeho vozu vandaly.    

VYPNUTÍ MIKROFONU

Další šikovnou funkcí kamery CEL-TEC E11 je volba rychlého vypnutí mikrofonu pro větší diskrétnost. Lze ji nastavit jak v menu (trvale), tak použitím tlačítka jako rychlou volbu a to i během probíhajícího záznamu.    

PODPORA AŽ 256GB MICROSD

Palubní kamera CEL-TEC E11 podporuje až 256GB microSD karty, což je dostatek prostoru pro téměř 48 hodin záznamu ve FULL HD rozlišení.    

V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA  

Při vývoji kamery E11 bylo hlavním cílem vytvořit co možná uživatelsky nepřívětivější a nejjednodušší kameru s vysokou kvalitou záznamu. Výsledkem je nejenom snadné nastavení, kde nejsou žádné zbytečné volby, vše důležité totiž kamera řídí automaticky. Také upevnění kamery je opravdu hračka, na čelní sklo stačí nalepit držák pomocí 3M pásky a kameru do něj poté pouze zasouvat. Je už na vás, zda na čelním skle ponecháte pouze malou lepící plošku nebo celý držák s baterií, vše lze jednoduše vysouvat/zasouvat.  

OBSAH BALENÍ 1x Kamera CEL-TEC E11 1x CL nabíječ 1x USB-mini kabel 1x Držák na sklo 1x Náhradní 3M páska 1x Český návod k použití  Základní vlastnosti • Vysoká kvalita záznamu (1080P/30 FPS, 720P/30 FPS)• 2.0‘ LCD displej• G-senzor pro detekci kolize automobilu• Podpora nahrávání ve smyčce• Podpora paměťových karet microSDHC/XC do 256 GB• Zobrazení živého záznamu z kamery na vestavěném displeji• Parkovací režim pro hlídání automobilu• Malé rozměry a nízká hmotnost• Snadné odejmutí kamery z držáku• Elegantní design  

Technické parametry:

 • Chipset: NTK96650
 • Displej: 2.0" LCD, 960x240
 • Rozlišení videa: 1080p (1920x1080) / 720p (1280x720)
 • Snímkování: 30 fps
 • Videoformát souboru: MOV
 • Rozlišení fotografie: 12M, 8M, 5M, 2M nebo VGA
 • Formát fotografie: JPG
 • Podporované paměťové karty: microSDHC/XC, max. 256 GB
 • USB rozhraní: USB 2.0
 • Vstupní napětí: DC 5 V, 1 A
 • Frekvence: 50 Hz / 60 Hz
 • Akumulátor: Li-Pol 180 mAh 3.7 V
 • Pracovní proud: 300 mA
 • Mikrofon: ano
 • Reproduktor: ano
 • Jazyk: čeština / angličtina / němčina / slovenština / polština
 • Rozměry: 50 x 50 x 35 mm

 Nenechte si ujít žádné novinky  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Recenze

Cel-Tec E11

Statistika hodnocení produktu

71 %

Průměr z 18 hodnocení

8
4
2
1
3

Doporučení od zákazníků

9
zákazníků doporučuje tento produkt
6
zákazníků nedoporučuje tento produkt
 • zakoupeno v CEL-TEC.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  Zatím nenainstalováno jen odzkoušená funkce. Zatím dělá co má.

 • zakoupeno v CEL-TEC.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  • malá kvalitní kamera
 • zakoupeno v CEL-TEC.cz

  10 %

  Nedoporučuje produkt

  • nekvalitní výrobek - Čína jak vyšitá
  • obraz rozostřený - rozlišení 1080p ani náhodou, skutečné typuji na cca 320 řádků + šílená komprese
  • zvuk nepoužitelný - drnčí - není slyšet vlastního slova (vibrují plastové díly - tlačítka)
  • velmi nekvalitní plastová optika
  • funkci fotografování ani nezkoušejte - vzpomínáte na fotografie pořízené přístrojem 1Mpx?
  • nasazování a sundávání z držáku nepraktické
  • držák na sklo se lepí, jednou pro vždy - spíše do reklamce, tedy na 1 den
  • signalizační LED neviditelná, někde zapadlá, rozměr LED 0,1mm, úhel ani ne 10°
  • Shrnuto: drahá hračka k ničemu od fy CEL-TEC

  Velké zklamání. Hračka pro děti. Kvalita obrazu mizerná - obraz rozostřený, deklarované rozlišení 1080 ani náhodou, typuji 320 řádků. Při jízdě je zvuk nepoužitelný - drnčí plastové díly - tlačítka. Držák nepraktický. Pokud je kamera umístěna na doporučované místo, tedy za zpětné zrcátko, je nasazování a sundávání kamery velmi nepohodlné. Naopak, než by melo být. Demontáž směrem k čelnímu sklu, prsty nemáte za co zapřít, tlačíte proti pohyblivému kloubu. Reklamace, nic jiného se s tím dělat nedá. Děkuji obchodu CEL-TEC, že prodává takové šmejdy. Pod stromečkem jsem si trhnul pěknou ostudu.

  Reakce obchodu CEL-TEC.cz

  Dobrý den, pane Martine,
  mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojen. Samozřejmě máte možnost vrácení peněz.
  Jelikož je recenze veřejná, dovolím si na ni reagovat.
  K Vašim výtkám:
  1) kvalitní a nekvalitní je subjektivní pojem navíc taková syntéza hned na začátek je trochu divná.
  Čína vyrábí všechny autokamery na našem trhu, zatím z jiné země pokud nepočítám Taiwan a Koreu jsem neviděl a i Ti si to nechávají vyrábět v Číně též. V čem je označení, že se vyrábí v Číně jako negativní? Kde máme podle Vás nakupovat?
  2) Obraz rozostřený, je nejlépe konzultovat se servisem, zatím jsme tento problém neměli na servise ani jeden. Někdy zákazníci nechávají ochrannou fólii na čočce. Video má real Full HD 1080p to lze snadno dokázat. Není důvod aby Novatek 96650 nedělal full HD video. Je to velice výkonný chipset, jehož produktový list si můžete u výrobce prohlédnout. Komprese je jedna z nejsofistikovanějších H.264. Výstupní video je jasným důkazem.
  3) Zvuk skutečně může být doprovázen vibrací tlačítek, což je jistě konstrukční chyba, kterou jsme nikdy nezpochybňovali. Nedělá to vždy a všem, záleží na typu vibrací motoru. Ale zvuk u autokamery není zásadní. Avšak označit jej za nepoužitelný je trochu příkré hodnocení. Můžeme dát na youtube originál záznam.
  4) Optika je standardní 4Glass. Dle čeho se pozná, že je nekvalitní? Jediným kritériem je finální obraz a ten má kamera dobrý viz mnoho videí na youtube. Souč. optiky je i senzor, který je od špičkového výrobce – Sony, což zdaleka každá kamera do auta nemá.
  5) Fotoaparát není hlavní funkce na kameře. Autokamerou se nefotí rodinná fota, slouží pro zaznamenání situace před vozidlem a na to je dostatečná.
  6) Právě systém uchycení dělá tuto kameru atraktivní, sundávání a nasouvání je jednoduché a jde poměrně lehce. Mnoho zákazníků naopak toto řešení velice oceňuje. V čem je nepraktické, nebo jaké by mělo být? Podotýkám, že přísavky se ukázaly jako velice nepraktické – často vibrují a padají. Navíc jsou celkově vyšší a mohou tak bránit ve výhledu.
  To, že kamera je na nalepení je všude snad jasně deklarováno a nafoceno, netuším, proč je to součástí výčtu negativ. V balení jsou celkem 2 držáky a 3 lepítka. Navíc lze náhradní dokoupit. Co je zde špatně a jak byste si to představoval?
  6) LED je viditelná, ale zároveň byla záměrně utlumena, protože si dříve lidé stěžovali, že je osvětluje v noci. Je tedy vyslyšením zpětných vazeb z minulosti.
  7) Kamera, která má vyšší řadu chipsetu Novatek a senzor Sony s jedinečným systémem uchycení a podporou kapacity karet až 256 GB se nám zdá, že nemůže být označovaná jako hračka. Dobře plní svoji roli a patří k nejspolehlivějším kamerám na trhu. Pokud máte HW od špičkových dodavatelů komponent, nemůže být kamera logicky laciná jako od noname řešení. Ale i tak se nám kamera za cca 2 tis s těmito parametry a HW nezdá drahá. Naše společnost nepracuje s vysokými maržemi a cena odpovídá, spíše je nižší v rámci konkurenčního boje.
  Ze struktury recenze se nám zatím tato jeví jako cílená a nekalá akce na poměrně dobrou autokameru v rámci konkurenčního boje. Ale třeba se mýlíme, což bychom si přáli.
  Prosíme o co nejrychlejší dopravení kamery k nám, sami jsme zvědaví, jak moc je vaše reakce opodstatněná. Pokud se Vám nechce posílat, mohu přijet osobně k Vám a vše vyřídit na místě.
  Jsme odhodlaní nesestříhané a neupravené video z kamery umístit na youtube, aby si ostatní zákazníci mohli udělat obrázek.
  S přátelským pozdravem
  Tým CEL-TEC

 • zakoupeno v CEL-TEC.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  • Kvalitní obraz, snadná obsluha, nenápadná

  Reakce obchodu CEL-TEC.cz

  Dobrý den, pane Jaroslave,
  děkujeme za kladné hodnocení naší kamery. S kamerou je pokojeno hodně zákazníků, ale jen málo z nich napíše recenzi jako Vy.
  Pak zde máme recenze jen lidí,u nichž se projevila nějaké závada nebo měli jiné představy což je v pořádku - i pro nás je zpětná vazba důležitá.
  Bohužel jsou i nekalé recenze od konkurence.
  Přejeme vše dobré
  S přátelským pozdravem
  Tým CEL-TEC

 • zakoupeno v CEL-TEC.cz

  10 %

  Nedoporučuje produkt

  • mala.
  • nema svetlo indikujici nahravani smerovane ke sklu, takze se v zaznamu neodrazi zpet.
  • v kamere je neco volneho (nevim jesli je to vlastnost nebo chyba), pokud nahravam se zvukem, tak to pri prehravani DESIVE DRNCI!
  • mini usb na kamere jsem musel zbrousit, protoze se tam nevesel konektor!
  • nevim, jestli je na displayi nejaka folie, ale da se to poskrabat i hadrikem "bez vlakna", ktery pouzivam na bryle.
  • kontrolni dioda je velmi mala - nevidim ji ani ve tme na delku paze.
  • stare zaznamy to nepremazava, napise ze ma plnou kartu a hotovo.
  • moc nezvlada rychle prechody ze svetla do tmy a naopak.
  • kamera sama vypina zaznam. nekdy po minute, nekdy po 40 minutach. neupozorni na to zadnym zvukem. takze si myslite, ze nahravate a ono ne. u zaznamoveho zarizeni je to dramaticka neprijemnost!
  • pri vypnuti nahravani nezacne sama znovu nahravat, musite znovu spustit rucne. a protoze ji mam schovanou za zrcatkem, tak je to krajne nepohodlne!

  EDIT (po 2 mesicich provozu): dle meho je to levna cinska kopie cinske kopie. uplne stejna jako navitel r600 vcetne sw. baterie je pryc. pokud nemam kameru v napajeni, tak se ani nezapne (takze nefunguje ani nahravani udalosti na parkovisti) a tudiz neudrzi ani datum a cas! a uz vim, proc se po 40 minutach vypne - pouziva prehistoricky souborovy system FAT32! TO JE 21 LET STARY SYSTEM! po napsani puvodni recenze mi psal nejaky primitiv z celtecu a pozadoval, abych zmenil recenzi!!!!!!!! ze to, co jsem napsal neni pravda. poslal jsem mu video z "jeho" kamery a uz neodpovedel - asi obchodnik! pokud vezmu kameru do ruky a zatresuji ji, tak v ni neco lita a opravdu drnci, pane zebrajici obchodniku. k cemu recenze jsou, kdyz vas pak nuti je menit?

  Reakce obchodu CEL-TEC.cz

  Dobrý den,
  Vaše reakce nás zarazila, protože kamera E11 je velice skvělá, stabilní a spolehlivá kamera dle reakciz celéh