DOD GS980D

TOP 36 v kategorii Kamery do auta

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

DOD GS980D

4k kamera do auta duální DOD GS980D + 5G WiFi + GPS + clonou f/1.5 + 3" displej + USB-C napájení. Autokamery nové generace NEXT GEN...
10 773 Kč

• snadné ovládání
    • Zákaznická podpora DOD

• 4K, což je skutečně plné rozlišení 4K
    • Cena je vysoká

V porovnání se všemi kamerami do auta, které jsem měl, je tato na úplně jiné úrovni. Když si přehrajete obraz z kamery, opravdu pochopíte, co znamená kvalitní ne extrapolované rozlišení 4K. I v noci krásný obraz, minimum zrna a opravdu krásné detaily. Cena je na dnešní dobu opravdu vysoká, ale rozhodně, a to myslím vážně, se vyplatí do této kamery investovat. Pro mě je to kamera roku 2023! Již mají verzi GS980D PRO s podporou 512GB micro sd karet

• , zakoupeno v Cool-mania.cz

Na trhu je již tolik kamer do auta, že se z toho můžete zbláznit. Dávám na recenze (hlavně na ty profesionální zahraniční) a tento model od této značky tam byl hodnocen opravdu výborně. Z mého dosavadního krátkého používání usuzuji, že tomu tak skutečně je. Kamera splňuje to, co výrobce deklaruje, a slouží tak, jak má. Trochu jsem se bál, že mi bude překážet ve výhledu, ale to se vůbec nestalo. Také rozměry jsou v pořádku a funkčně je opravdu perfektní.

Parametry produktu

• Zákaznická podpora DOD

• 4K, což je skutečně plné rozlišení 4K
    • Cena je vysoká

• , zakoupeno v DOD-TEC.org

O této kameře toho bylo popsáno hodně , alespoň podle toho, co jsem četl, když jsem si vybíral. Za zmínku ale stojí i použitý superkondenzátor (tedy místo baterie), abyste neměli problémy, když baterie začne ztrácet kapacitu a vy ji budete muset vyměnit, protože kamera v podstatě nebude fungovat. Jako se to stalo mně s předchozí kamerou a byl to opravdu problém. Obraz je opravdu bezchybný a oceňuji i podporu až 256gb karty, kam se vejde opravdu mnoho hodin videa:)).

• Světelný senzor
    • Mikročipy
    • Optika kamery

Jsem nadšenec do fotografování a videa, takže mohu hodnotit, pokud jde o kvalitu obrazu, a v tomto případě jsem opravdu ohromen. Obraz je jedinečně čistý, v noci s minimálním zrněním. Materiály použité na výrobu, vypadají kvalitně a odolně. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Opravdu výborná volba, pokud chcete opravdu kvalitní kameru do auta.

• , zakoupeno v Cool-mania.cz

• v balení přední i zadní kamera
    • vypadá dobře hodí se i do modréch aut
    • kabel pro trvalé napájení není v balení

Kupoval jsem na doporučení známého. Má také docela dobré recenze. Pravda je, že rozlišení je na velmi dobré úrovni oproti mé staré kameře je to opravdu velký skok. Výhodou je i funkce jako parkovací režim, kde se mi osvědčil mód timelapse, který zaznamenává úplně všechno – pořídí snímek každou vteřinu a pořídí z toho video na kterém v podstatě všechno vidíte. Mohu doporučit

• možnost nahrávání videa ve 4K/30fps
    • velmi dobrý obraz i ve špatných světelných podmínkách, odzkoušeno iv noci v dešti a obraz překvapil
    • kromě přední kamery má i velmi dobrou zadní kameru co se týče kvality záznamu, tam jsem také čekal horší kvalitu, ale vyrovná se přední ačkoli je „jen“ FULL HD rozlišení
    • moje 2 dod kamera v auta (zůstávám věrný výrobci)
    • podpora až 256GB karet což je až 30h záznamu
    • cena je vysoká
    • Mohl být ještě jeden přísavkový držák v balení
  • , zakoupeno v DOD-TEC.org

Ta cenovka rozhodně nepotěší, ale po týdnu provozu a intenzivním používání, je moje odpověď jasná - LEPŠÍ KAMERU jsem v autě neměl. A to jsem jich měl už asi 5. Takže DOD je prostě DOD

• , zakoupeno v DOD-TEC.org

Kamera bola darček pod stromček – 3 týždne už slúži ako má. Nestála málo peňazí, ale sme spokojní. Nahráva krásny obraz a chráni naše auto aj v noci počas parkovania.

• nejnovější model DOD výrobce
    • senzor optiky
    • komprese H 265 opravdu pomáhá snížit velikost souboru
    • ostrost barev a obraz není rozmazaný
    • na ten držák jsem si už zvykl i když je trošku větší
    • stálo mě to hodně peněz