DOD RX7W

70 %

Popis produktu

Parametry produktu

G-senzor
ano
GPS modul
ne
Magnetický držák
ne
Duální autokamera
ne
Na zrcátko
ano

Recenze

  Parametry produktu

  G-senzor
  ano
  GPS modul
  ne
  Magnetický držák
  ne
  Duální autokamera
  ne
  Na zrcátko
  ano

  Popis produktu

  Zpětné zrcladlo ECAM03 + nový model kamery do auta od výrobce DOD s přídavným GPS modulem. Kombinuje vlastnosti špičkové Autokamera a zpětného zrcátka v jednom. Disponuje s funkcí G-senzor. ochrany dat při nárazu. Nahrávání při detekci pohybu. Má 3 "super velký LCD displej, širokoúhlý 16:9 pro ještě pohodlnější přehrávání videa. Disponuje novouWDR technologii - kvalitní video při jakémkoliv osvětlení. Samozřejmost je FULL HD rozlišení nahrávaného videa. Oproti předešlým modelu je auto-kamera RX7W + Zdokonalená a možnost připojení na externí GPS modul, který zajišťuje okamžité údaje o vaší aktuální i průměrné rychlosti, taktéž poloha na mapě s ukládáním dat o celé trase, kterou jste absolvovali.

  S F1.8 velkou clonou a CMOS snímačem, můžete získat vynikající kvalitu nahrávání při snížených světelných podmínkách.Určitě oceníte i užitečnou funkci - a nti-oslňující zpětné zrcátko. Tento design efektivněji cloní světla aut jedoucích za vaším vozem. A v neposlední řadě nabízí funkci vlastní editace videa a ochrany heslem.

  Zpětné zrcadlo s kamerou ECAM03

  Uchycení Autokamera - nejzásadnější slabinou autokamier ve zpětných zrcátkách je jejich uchycení na původní zpětné zrcátko. Klasické plastové klipy a různé způsoby na zaklapnutí zpětného zrcátka se neosvědčily kvůli nepřetržitým teplotním změnám v interiéru vozidla a rovněž neustále působení slunečního záření. Tyto faktory způsobovaly oslabení uchycení Autokamera přičemž mohlo docházet až k nevratnému poškození a tak se výrobce autokamier DOD rozhodl použítnejjednodušší uchycení pomocí popruhů na suchý zip. Takové uchycení Vám maximálně zjednoduší montáž a nemusíte se obávat, že se Vám uchycení Autokamera DOD poškodí kvůli dříve jmenovaným faktorem.

  Vlastnosti:

  Kamera do auta a zpětné zrcátko ECAM03

  Pokročilá WDR technologie - Zachycuje super obraz při jakémkoli osvětlení 3DNR redukce rušení - snížení rušení při slabém osvětlení

  F1.8 clona objektivu se Superior ochranným povlakem

  Design objektivu - Anti-oslnění

  Patentované upevnění na suchý zip

  Omni-directional - všesměrový otočný objektiv a záznam 3 "super velká obrazovka, je možné ji zapnout / vypnout při nahrávání

  Podpora paměťových karet až do 32 GB Micro SDHC

  Funkce pro vlastní editaci videí

  Ochrana heslem

  Funkce zapnout / vypnout zvuk

  G-senzor - Ochrana údajů při nárazu

  Nahrávání videa při detekci pohybu

  Automatická kalibrace času

  HUD kompas

  HUD zobrazení rychlosti

  Varování překročení rychlosti

  Pouze s použitím přídavného modulu GPS  

  Nová WDR technologie - kvalitní video při jakémkoliv osvětlení. dobře vyvážená expozice bez ohledu zda je slunečný den nebo temná noc. Tvoří noční záběry jasnější, a snižuje silnou světelnou expozici pro dosažení nejlepšího obrazu.

  Systém digitální redukce rušení, může účinně snížit rušení dle potřeby digitálního signálu, zajišťuje obraz jasný a přirozený.

  S F1.8 velkou clonou a CMOS snímačem, můžete získat vynikající kvalitu nahrávání při jakýchkoliv podmínkách.

  Smart upozornění překročení rychlosti. Nastavte si vlastní rychlost, a jakmile rychlost překročíte, alarm Vás automaticky upozorní na zvýšenou rychlost.

  HUD zobrazení rychlosti. Dosahuje 5 násobně rychlejší GPS aktualizaci. Rychlost jízdy se zobrazí na obrazovce v km / h.

  HUD kompas displej. Dosahuje 5 násobně rychlejší GPS aktualizaci, elektronický kompas se v reálném čase zobrazuje na obrazovce se schopností indikovat směr, kterým jdete.

  Automatická kalibrace času. Přijímá signály GPS a zaznamenává "čas" a datum "a ukládá automaticky do Autokamera.

  Ochrana heslem. Tato funkce umožňuje vlastníkovi hesla ochránit nastavení ovládání nebo další provozní nastavení, změnu nebo vymazání videa nebo obrazových datových souborů. 3 "super velký displej. S větší zobrazovací plochou. Širokoúhlý 16:9, nabízí větší displej pro přehrávání videa.

  Anti-oslňující zpětné zrcátko. Při jízdě v noci světla aut jezdících vzadu vždy oslepují řidičů. DOD RX7W + disponuje zrcadlem, které má povrch tvořen vícevrstvým vakuovým nanášením. Tento design efektivněji cloní světla aut vzadu.

  Podporuje Micro SD kartu až do 32GB.

  Funkce vlastní editace videa. Můžete video označit svým jménem, ​​vložit značku auta, nebo Vaše identifikační číslo.

  G-senzor ochrany dat při nárazu.

  Při nárazu, nouzovém brzdění nebo naklonění automobilu bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální video soubory. Prostřednictvím této funkce důležité soubory nebudou odstraněny ani přepsány v nahrávání v časové smyčce.

  Manuální SOS ochrana. V případě nouze umožňuje uživatelům chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS", uchovejte soubor z nahrávací smyčky proti jeho přepsání.

  Všesměrový otočný objektiv a nahrávání. Patentovaná konstrukce - fixace na suchý zip. Tento desig elimunuje deformaci úchytů v důsledku vystavení slunečnímu záření

  Nahrávání při detekci pohybu. Nahrávání videa se spustí automaticky při pohybu vozidla, bez stisknutí jakéhokoliv tlačítka.

  DOD LS460W PC software - DOD player

  Specifikace:

  Video Rozlišení 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280X720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps

  Sensor 3 megapixelový 1/3 "CMOS

  Širokoúhlý objektiv 140 °

  LCD 3 "displej 16:9 širokoúhlá obrazovka

  Komprimovaný formát videa - H.264

  Formát videa MOV

  Podpora HDMI

  Výstup režim 1080p/720p/WVGA/VGA

  Kompozice: NTSC / PAL

  Foto rozlišení 1.3, VGA, 2M, 3M, 5M, 8M, 10M, 12M

  Podporuje - externí Micro SDHC Class 10 (podpora až 32 GB)

  Vestavěný mikrofon / reproduktor

  Tlačítko elektronické závěrky

  Rychlost závěrky 1/2-1/1000 sekund

  Konektor USB 2.0/HDMI/AV

  Vestavěná vysokokapacitní baterie 3.7V 500mAh

  USB 2.0 vysokorychlostní přenos

  Napájení 5V 1A

  Velikost 308x82x19 mm

  Hmotnost 270 g

  Provozní teplota -30 ° C ~ 80 ° C

  Balení obsahuje: 1x Kamera do auta ECAM03 1x přídavný GPS modul 1x Uživatelský manuál 1x Autonabíječka

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  70 %
  průměr z 3 hodnocení
  5
  2 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  1 ×
  • Druhé testování zrcátkové kamery dopadlo ještě lépe než předchozí, záběry jsou kvalitní, zpracování a vybavení nadprůměr...

   Zobrazit celou recenzi na auto-kamera.cz

  • Redakčný test autokamery v spätnom zrkadle DOD RX7W od portálu topspeed.sk

   Zobrazit celou recenzi na www.topspeed.sk

  • DOD RX7W je nový model autokamery ve zpětném zrcátku. Hodně zájemců o koupi kamery do auta by dalo této variantě přednos...

   Zobrazit celou recenzi na auto-kamera.cz