Mio MiVue 766

• a na auto před vámi
    • čeština
    • Ne příliš dobrá manipulace na okně auta

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

• ma funkce které sem ani necekal

Menu v češtině
G-senzor
GPS modul

Snadné použití, živé vysílání na Facebooku, bezpečnostní výstrahy, dotyková obrazovka a uživatelsky komfortní ovládání-Mio 766 WIFI

Proč koupit Mio MiVue 766

Jednoduchost ve své nejlepší podobě -Zapnete ji a můžete vyrazit-tak jednoduché to s kamerou MiVue 766 WIFI je.
Jakmile připojíte zařízení ke zdroji napájení ve vozidle, vše je připraveno.
Nahrávání se začne při nastartování motoru.
Mimořádná kvalita obrazu -Záznam je vyhotoven optickým snímačem Sony a 140 ° širokoúhlým objektivem, takže si můžete být jisti, že bude zaznamenáno vše, co vidíte vlastníma očima.
Nebude chybět nic-od SPZ po dopravní značky-a to i při slabém osvětlení.
Vždy dostupné připojení -Připojí vás, když na tom nejvíce záleží.
Můžete sdílet svou cestu s přáteli a rodinou prostřednictvím živého vysílání na Facebooku, protože připojení bude zajištěno, kdykoliv ho budete potřebovat.
Data, na kterých záleží -Integrované GPS sleduje a zaznamenává vaši cestu a ukládá důležité informace do doby, až je budete nejvíc potřebovat.
Kombinace stylu a kvality -V neposlední řadě je kamera MiVue 766 WIFI pevná a odolná.
Kompaktní zařízení vás nejen nebude obtěžovat na palubní desce, ale dá se také pohodlně uložit do odkládací přihrádky ve vozidle.
Stop and Go -Inovativní upozornění pro případ, kdy se vozidlo před vámi začne pohybovat, ale vy nereagujete dostatečně rychle.
Tato technologie pomáhá řidičům zůstat v pohotovosti na semaforech nebo v dopravní zácpě a zvýšit tak plynulost a bezpečnost provozu.

Technická specifikace

Rozlišení videa Full HD 1920 x 1080p at 30fps
Optický senzor AIT8328Q
Video senzor IMX 323 2M senzor
Světelnost F1.8
Formát nahrávání .MP4 (H.264)
Úhel záznamu 140 °
otočný držák ano
Zadní kamera Volitelně
Software
GPS polohování ano
Upozornění na rychlostní radary ano
Funkce zastav a jeď ano
Upozornění na náhle vyjetí z jízdního pruhu ano
Varování před čelní srážkou ano
Upozornění na překročení rychlosti ano
Informace na obrazovce HUD ano
Upozornění na rozsvícení světel ano
Upozornění na možnou únavu řidiče ano
Režim ekologické jízdy ano
ručně ano
automaticky ano
snímač otřesů ano
pohybový senzor ano
Včetně aktualizace rychlostních radarů ano
Upozornění na překročení rychlosti ano
Smartphone App MiVue ™ Pro APP

Obsah prodejního balení:

kamera MiVue 766
dlouhý napájecí kabel do auta
otočný držák na sklo

• Vše funguje jak má.

• Upozornění na vyjetí z pruhu
    • a na auto před vámi
    • čeština
    • Ne příliš dobrá manipulace na okně auta

• ma funkce které sem ani necekal

Děkujeme, tým Mio

• Autokamera Mio MiVue 766 Wifi zaznamená jízdu v autě ve Full HD rozlišení 1080 pixelů. Bezpečnostní funkce díky podpoře systému ADAS, např. jako detekce radarů, nehod, vybočení z pruhu atd. … GPS čip zaznamenaná trasu jízdy v Google mapách s podrobnou analýzou a archivací dat. Zařízení má 2,7" displej, optický snímač Exmor se 140° širokoúhlým objektivem, clonu f/1.8 a malý držák na sklo otočný o 360°. Disponuje také slotem pro MiroSD kartu až do kapacity 128 GB a dokáže natočit až 20 hodin nepřetržitě.

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v Electro World

• GPS upozornění na radary a vcelku slušný videa

• čeština, dotykové ovládání

• design v topu
    • dostatečný kvalitní natáčení, SPZ čitelný
    • videa dobrý i v noci, dá se to, je to ucházející
    • upozorňuje na radary
    • dotykový displej - velká výhoda
    • výhoda je i GPS modul rovnou v kameře, nic se nemusí dokupovat a montovat

+ design v topu
    + dostatečný kvalitní natáčení, SPZ čitelný
    + videa dobrý i v noci, dá se to, je to ucházející
    + upozorňuje na radary
    + dotykový displej - velká výhoda
    + výhoda je i GPS modul rovnou v kameře, nic se nemusí dokupovat a montovat

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    V případě potřeby se, prosíme, obraťte na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .
    Děkujeme, tým Mio

• Kamera funguje celkem dobře. Bohužel hlášky nejsou v češtině.
    • Pokoušel jsem se přesně podle pravidel na stránkách Mio zaregistrovat kameru, abych měl prodluženou záruku na tři roky. Zkoušel jsem to v různé dny dohromady nejméně pětkrát (jak je bylo všude inzerováno). Potřebné údaje odešly v pořádku a automat mi pokaždé napsal, že mi na e-mail přijde potvrzení registrace, ale ani na jednu registraci nic nepřišlo.
    • Také jsem se pokoušel na stránkách Mio stáhnout k této kameře nějaký nový firmware (třeba s českými hláškami), ale nic (ani starý FW) se mi nepodařilo pro tuto kameru najít.

Kamera dobrá, ale inzerované služby Mio nefunkční.
    Abych nebyl pouze negativní, tak nějaká aktualizace radarů mi do telefonu přišla (apka MiVue Pro).

Máte pravdu. Po mé negativní recenzi mi dnes přišel e-mail, že jste mou žádost o zapojení do akce 3 roky záruka Mio zaregistrovali (nebyl ve spamu). Bohužel na stránkách Mio není v podpoře tato kamera MiVue 766 WiFi v seznamu vůbec uvedena a tak nic stáhnou nejde.

(značka)

Dobrý den, systém ZÁRUKY je funkční a jste zaregistrován. Firmware samozřejmě dohledatelný je, stačí vyhledat na service.mio.com v Češtině vyhledat váš produkt a zprávy k tomu zobrazené, včetně radarů, aktualizace firmwaru apod.
    MiVue 766 WiFi na tomto serveru JE UVEDENA, a to pod shodným produktem MiVue 786 (databáze apod. je vše pro tento produkt stejné), klikněte tedy prosím na serveru na tento produkt, děkujeme za pochopení.
    Anglické hlášky v systému ADAS externího dodavatele samozřejmě budou nadále, nicméně vždy je vše ostatní v autokamerce v češtině nebo dle zvoleného jazyka.
    Inzerované služby, které zmiňujete, funkční jsou.
    Stačí nás pro případné dotazy kontaktovat na naší zákaznické péči na Facebooku - Mio Česká republika a Slovensko, děkujeme.

Spokojenost s kamerou.

(značka)

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, věříme, že se vám produkt bude líbit.
    Případné dotazy později prosím můžete klást zde na Heuréka - Poradna, případně přímo na naší FB stránce Mio Česká republika a Slovensko do zpráv.

• , zakoupeno v Electro World

Příliš krátká doba od zakoupení, aby bylo možné uvést seriózní hodnocení.

(značka)

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, věříme, že se vám produkt bude líbit.