Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Mio MiVue 798 WIFI Dual

95 %

Kvalitní kamera s vysokým rozlišením, širokým zorným úhlem a mnoha užitečnými funkcemi. To vše s českou a slovenskou lokalizací. Součástí balení je i zadní kamera.
5 097 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Eberry.cz.
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (47)

Do obchoduEberry.cz
Do obchoduTEshop

Popis produktu

Kvalitní kamera s vysokým rozlišením, širokým zorným úhlem a integrovanou Wi-Fi, jež umožňuje okamžité zálohování videa do chytrého telefonu nebo jeho sdílení na Facebooku. Další funkce, které jistě oceníte jsou automatická detekce nehody, parkovací režim, upozornění na rychlostní radary a podpora inteligentního systému podpory řízení ADAS. Součástí balení je i zadní kamera.

Dokonalá kvalita obrazu – Vysoce kvalitní snímač STARVIS CMOS od Sony

Díky vysoce kvalitnímu snímači STARVIS CMOS produkuje kamera MiVue 798 záznamy se špičkovým kontrastem, s jasnými a bohatými barvami, dokonce i za špatných světelných podmínek. Vysoká kvalita videa je nezbytná, ať chcete záznam použít jako vzpomínku, kterou budete mít napořád nebo jako důkaz k průběhu události.
Dokonalá kvalita obrazu – Vysoce kvalitní snímač STARVIS CMOS od Sony

Parametry produktu

Výrobce
Menu v češtině
ano
G-senzor
ano
GPS modul
ano
Duální autokamera
ano

Recenze

 • zakoupeno v Electro World

  100 %

  Doporučuje produkt

  Zatím vše v pořádku

 • zakoupeno v K24.cz

  70 %

  Doporučuje produkt

  • slušné rozlišení
  • čeština v menu a český návod
  • relativně intuitivní ovládání
  • při zapojení s hlídáním při parkování silně vybíjí baterii

  Kupoval jsem dle recenzí, které byly samá chvála. Po profesionální montáži a třech týdnech provozu už tak nadšený nejsem. Pokud by to bylo zapojeno jen jako přední a zadní kamera do provozu, pak asi bez problémů, snad kromě zbytečně velké přísavky, která je zvenčí výrazně vidět, takže přímo přitahuje oči případných zlodějů. Kamera se jednou nastaví, strčí se do ní SD karta a pak už si ji člověk nevšímá. Rozlišení přední i zadní kamery je slušné, samozřejmě se musí hlídat čisté okno, hlavně vzadu. Seznam radarů, který recenze i reklama zmiňují, není nic moc a upozornění je jen v angličtině. Navíc, pokud jede člověk souběžně s jinou silnicí, třeba 50 metrů vzdálenou, hlásí kamera radar na té sousední silnici - asi nepříliš kvalitní GPS. Příliš jsem nepochopil smysl aplikace v mobilu, vlastně nevidím důvod ji používat, nehledě k tomu, že se musí pokaždé znovu ke kameře připojovat. Snad je to dobré jedině pro aktualizace firmware a seznamu radarů. Pokud chce člověk hlídat i zaparkované auto, musí jednak dokoupit zhruba za 8 až 9 stovek další krabičku, což jsem v těch recenzích nikde nečetl, a jednak to neskutečně ždímá baterii. Časovač, který při parkování hlídá aby se baterie nevybila úplně a případně vypíná kameru, jde zapnout na 6, 12, 24 hodin, nebo nechat zcela vypnutý. Nechal jsem to nastavit od profesionálů na 24 hodin, ale po týdnu provozu jsem zjistil, že je baterie natolik vybitá, že kameru vypíná v podstatě téměř hned s vypnutím motoru. Mám úplně nové auto, takže to není nějakou starou baterií. Je možné, že pokud bych jezdil každodenně delší trasy, nebylo by to tak dramatické, ale momentálně najezdíme v průměru tak kolem dvaceti, třiceti kilometrů denně - po městě neustálé startování (start-stop), zapnutá automatická klimatizace plus při současném studeném počasí ráno puštěné vyhřívání sedadla - to výdrži baterie asi moc nepřidá. Uvidíme v létě. Zatím jsem přepnul krabičku na 12 hodin, ale vypadá to, že ji přepnu na minimum, tedy na těch 6 hodin hlídání, aby to vůbec při parkování fungovalo. Takže závěr: bez hlídání při parkování spokojenost, s hlídáním vůbec - nejspíš by to chtělo výrazně větší baterii

  Reakce zástupce značky MIO

  Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
  rádi plníme přání i velmi náročným zákazníkům :-) Jen si dovolíme ještě podotknout k některým vašim poznámkám:
  ad Seznam radarů - je sice stejný, jako u všech GPS autokamer na trhu, s tím, že MIO má naštěstí vypracovanější režim upozorňování na ně, např. čím rychleji jedete – tím dříve vás upozorní. To jinde není. Stejně tak jako kombinace technologií GPS a systému ADAS. Celkově však jde o pravidelně zhruba měsíčně aktualizovanou databázi radarů a kamer na křižovatkách aj., kterou můžete aktualizovat přes microSD kartu i přes WIFI (tedy pohodlně přes mobil) – viz videotutorialy na Youtube Mio Česká republika a Slovensko. GPS naopak není nekvalitní, ale je to zkrátka technologie GPS – v dosahu několika metrů (určitě ne desítek, jak píšete) se může pohybovat.
  ad Parking režim – naopak, všude píšeme, že pro pohodlnější, bezpečnější a aktivní parkovací režim je třeba mít tuto chytrou krabičku – Mio MiVue SmartBox (nyní ve verzi III), viz výhody na videotutorialu https://bit.ly/YT-SM3 .
  Pokud to správně nainstalujete a nastavíte (což zřejmě ve vašem případě se nestalo), tak se nemůže tento problém stát. Proto i viz výše máme videotutorial, nejen papírové a PDF návody, a jsem k dispozici i zde v Heuréka Poradně nebo v zákaznické péči níže na Facebooku.
  Stejně tak i vaše baterie – není vůbec o tom, zda je nová či ne, ale v jakém je stavu, jak je nabitá, jak na ni aktuálně působí povětrnostní podmínky, jakou má kapacitu, jak kvalitně jste smartbox připojil a nastavil.
  Parking režim funguje s řadou nastavení a možností a máme na to velmi dobré ohlasy.
  Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .
  Děkujeme, tým Mio

 • zakoupeno v APOLLOs.cz

  100 %