Mio MiVue A30

2 170 Kč
Garantovaný nákup z iPLUTO.cz

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 55 157 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 2 772 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárek89 Kč91 % • 538 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč91 % • 203 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč91 % • 563 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 8 756 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 5 693 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 331 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka49 Kč97 % • 86 954 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 572 recenzíDalší informace

Na zrcátko

• vidí i přes tmavší zadní sklo
    • má nastavitelný otáčení s aretací, takže se v klidu trefí mezi dráty
    • solidní videa, vzadu vidí všechny SPZ

Spokojenost, při instalaci přes čalounění jenom je třeba se vyhnout drátům a airbagům, ale to zvládne každej levou zadní, ale to je u každé kamery. Spokojenost, krásně natáčí.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.

• dobré natáčení vzadu
    • skvělý videa

skvělá zadní kamera, pasuje mi k mivue 818, dobře natáčí a můžu přes přední displej koukat dozadu při vyparkovávání

• , zakoupeno v Electro World

• Malá kamerka, dlouhý kabel.

MIO (značka)

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu.
    Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Menu v češtině
G-senzor
GPS modul
Magnetický držák
Duální autokamera
Na zrcátko

Zadní kamera do auta Mio pro nahrávání aktuálního dění na vozovce za vámi. Full HD rozlišení 1080p 30 snímků/s, zorný úhel 140°, polohovací držák s 3M lepící páskou na sklo, hodnota expozice v 7 stupních, video formát .MP4 (H.264), skvělé záběry v šeru i ve tmě, pro MiVue 785/786/766/788/792/J85 a řada dalších Mio autokamer (viz web výrobce)

PN: 5413N4890001
EAN: 4713264281202

Dokumenty

• funguje s J85 wifi autokamerou od Mio
    • velmi dobrý výhled ze zadního skla
    • vidí přes tmavší folii

dobrý videa a dlouhý kabel do přední kamery, dobré příslušenství a cena ujde

Děkujeme, tým Mio

Zapojení jednoduché, kabelem okolo a jede. Super výhled ven, i když jen potřebuju vyparkovat. Stabilní kabeláž a konektory, všechno sedí i na skle. Doporučuju.

• vidí i přes tmavší zadní sklo
    • má nastavitelný otáčení s aretací, takže se v klidu trefí mezi dráty
    • solidní videa, vzadu vidí všechny SPZ

Děkujeme, tým Mio

• videa přes zadní sklo i s folií jsou čitelná a bez vad
    • kabel k přední kameře má zhruba sedm metrů a úplně stačí
    • dobře drží přilepené na skle

Instalace proběhla asi za půl hodiny, vyhýbali jsme se hlavně airbagům na boku, za nimi to už prošlo. Kabel na volno u kufrových dveří, nic se netrhá, splnili jsme návod.
    Záběry velmi dobré, ukládají se v naší 846 kameře. Do té jsme museli kabel propojovací dát z boku a ne přes držák, ale to je holt cena za zadní kameru. Plně vyhovuje, nyní je ta bezpečnost o dost lepší a kompletní. Jsme spokojeni.

• dobré natáčení vzadu
    • skvělý videa

Děkujeme, tým Mio

• natáčí vzadu, i přes zatmavenou folii super čitelnost spz
    • drží pevně na fólii, nepadá
    • dobrý videa
    • nastavení světelnosti záznamu už přímo v zadní kameře

videa se nahrávají na kartu v přední kameře, kombinaci máme s J85 a to je ideální volba, co jsme viděli. Nemá chybu.

• dlouhý kabel
    • pevně drží na skle, možnost otáčení
    • rychlá montáž
    • záznam vidím i na přední kameře i na živo
    • dá se prohlížet taky v mobilu v aplikaci mio

Při montáži je dobré se dle návodu vyhnout airbagům, teda vést ve stejné kabeláži za airbagy a tak.
    Funkční, dobrá videa, pěkně vypadá. Dobře drží. Super kamera do zadu.

• , zakoupeno v Electro World

• Malá kamerka, dlouhý kabel.

MIO (značka)

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu.

Perfektní

Děkujeme, tým Mio

• Test a recenze zadní autokamery MIO MiVue A30 - zobrazte si podrobnou recenzi na https://www.testy-spotrebicu.cz/test-a-recenze-zadni-autokamery-mio-mivue-a30/

Zobrazit video recenzi