Mio MiVue C320

• Malá a jednoduchá, bez zbytečných funkcí
    • Kvalitní obraz
    • Skvělý poměr cena - výkon

MIO (značka)

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, V případě potřeby se na nás obraťte, naše zákaznická péče je vám k dispozici (i pro běžné technické dotazy) na našich českých FACEBOOK stránkách.Děkujeme, tým Mio

• dělá co má

• Čistý obraz i zvuk
    • Automatické mazání nejstarších záznamů (v délce max 5 minut)
    • Malá, za sklem nepřekáží
    • Omezenější kontrola na informacemi automaticky přidávanými do rohu videa

Super. Úplně mi stačí. GPS nepotřebuji, stejně ze zkušenosti z předchozí kamery vím, že sledování rychlosti GPSkou je velmi nepřesné a v kopcích se signál snadno ztratí, zvlášť pod sklem z vyhřívacími drátky.

MIO (značka)

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, V případě potřeby se na nás obraťte, naše zákaznická péče je vám k dispozici (i pro běžné technické dotazy) na našich českých FACEBOOK stránkách. Děkujeme, tým Mio

Menu v češtině
G-senzor
GPS modul
Magnetický držák
Duální autokamera
Na zrcátko

Kamera MiVue C320 s 2" obrazovkou a širokoúhlým 130° objektivem zaznamenává události ve Full HD rozlišení 1080p. Režim Fotografování pomáhá vytvořit fotodokumentaci událostí, jako je například autonehoda.

S novou stylovou a lehkou kamerou MiVue C320 budete mít vždy důkaz, co se na silnici skutečně stalo. Pro vyšší pohodlí začne palubní kamera nahrávat, když nastartujete vůz. Kamera bude v rozlišení Full HD 1080 pixelů zaznamenávat vaši cestu a bude fungovat jako váš osobní očitý svědek na silnici. Takže v případě nehody budete mít vždy záznam, co se stalo. Samozřejmě můžete palubní kameru používat i při jízdě krásnou scenérií, abyste se pak o svůj zážitek mohli podělit s přáteli a rodinou. A díky intuitivní počítačové aplikaci MiVue Manager můžete sdílet svá videa i na Facebooku a YouTube. Nová kamera MiVue C320 představuje ideální řešení pro každého, kdo chce mít pocit bezpečí, jaký vám na silnici nabídne osobní očitý svědek v podobě palubní kamery.
Mio MiVue C320
K čemu lze kameru využít? Důkaz v případě nehody – MIO kamery zaznamenávají každou vaší jízdu, včetně momentu nárazu. Máte tedy důkaz, co se dělo před nehodou, v jejím průběhu a po nehodě. Chraňte se před neoprávněnými nároky – záznam z kamery můžete použít jako důkaz, který Vám pomůže v jednání o odpovědnosti za nehodu, neplaťte neoprávněné finanční nároky a chraňte si své bonusy u Vaší pojišťovny.

Full HD záznam – 1080p při 30 fps – s využitím nejmodernější H.264 technologie zajišťující vysoce kvalitní video při menší velikosti souboru.

Širokoúhlý záznam – 130° širokoúhlá čočka zachytí každý detail v kritickém okamžiku.

Světelnost F2.0 – čistější a jasnější video i za zhoršených světelných podmínek

3-osý G-Sensor – zaznamenává směr a sílu nárazu, zatáčky a zrychlení

Otočný úchytný systém – nastavte kameru do jakékoliv pozice pro vytvoření požadovaného záznamu.

Přepnutí do fotografického režimu – použijte kameru jako fotoaparát pro zdokumentování místa nehody a následků (4 megapixely). Fotografie obsahuje údaje o Vaší poloze, takže vždy víte, kde byla fotografie pořízena.
Technické parametry

- rozměry: 62×51×37 mm
- hmotnost: 58 g
- velikost a typ obrazovky: 2 palce 4:3
- Recording Resolution: HD 1080 při 30 fps
- Vysoce kvalitní skleněná čočka: 4G
- DSP chipset: ATI8328D
- Video formát: MOV (H.264)
- Podpora MicroSD karet až do kapacity 128 GB

- návod
- registrační leták
- záruční list

Dokumenty

• Unboxing a test palubní kamery do auta Mio MiVue C320. Kamera do auta začne nahrávat, když nastartujete vůz. Autokamera bude v rozlišení Full HD 1080 pixelů zaznamenávat vaši cestu a bude fungovat jako váš osobní očitý svědek na silnici.

Zobrazit video recenzi

• Mio MiVue C320 v testu natáčení v 2018 ve dne, s představením funkcí. Low-endová, avšak značková, Full HD autokamera začne nahrávat, jakmile nastartujete vůz a bude fungovat jako váš osobní očitý svědek na silnici.

• TEST NATÁČENÍ VE DNE: Test palubní kamery do auta Mio MiVue C320

• TEST NATÁČENÍ V NOCI: Test palubní kamery do auta Mio MiVue C320

• Malá a jednoduchá, bez zbytečných funkcí
    • Kvalitní obraz
    • Skvělý poměr cena - výkon

• dělá co má

• Čistý obraz i zvuk
    • Automatické mazání nejstarších záznamů (v délce max 5 minut)
    • Malá, za sklem nepřekáží
    • Omezenější kontrola na informacemi automaticky přidávanými do rohu videa

• Vše funguje

MIO (značka)

• Intuitivní a jednoduché ovládání, přehledný manuál, velice kvalitní obraz jak ve dne tak i v noci. DOPORUČUJI!
    • Špatně se vytahuje micro SD karta, ale vzhledem k tomu že ji vytahuji jednou za čas dá se to překousnout.

Výborná koupě za tu cenu super výrobek. Pokud vám stačí kvalitní záznam obrazu a jednoduché ovládání pak mohu jen doporučit.