Mio MiVue C325

Menu v češtině
G-senzor
GPS modul

• divné umístění kabelu od napájení v GPS

Dělá co má. Zatím jsem záznam nepotřeboval.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    V případě potřeby se na nás obraťte, naše zákaznická péče je vám k dispozici (i pro běžné technické dotazy) na našich českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .
    PS: Teď netušíme, co myslíte tím GPS, jelikož tato kamerka GPS nemá, ale zřejmě jste myslel autokamerku. Kabel je zahnutý takto pro lepší instalaci ve voze.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Malá, pro obsluhu velmi příjemná, autokamerka se slušným záznamem. Za ty prachy vynikající.

• malá kamera do auta, SPZ přečtete pouze přes den
    • dlouhý kabel
    • pozorovací úhly zobrazovače jsou tragické
    • v noci SPZ protijedoucího vozu nepřečtete ani náznakem

Kamera opravdu dobrá na den, v noci tak maximálně popíše situaci, ale SPZ absolutně nečitelné. Držák drží pěkně, zvládne větší karty, malá a nenápadná kamera. Za ty peníze OK

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    PS: Pozorovací úhly jsou ovlivněny také čelním sklem, nicméně 130° je plně dostačujících i u dražších kamer.
    SPZ v noci u osvětlených protijedoucích aut je problémem všech autokamer na trhu, který řeší postupně až nejvyšší řady, toto je spíše low-endová spolehlivá kamerka za dostupnou cenu a v dobré kvalitě Mio.

Menu v češtině
G-senzor
GPS modul

Autokamera s Full HD (1080p), širokoúhlý objektiv 130°, světelnost objektivu F2.0, 2" displej, 3-osý G senzor, micro SD (max.128 GB), automatická detekce nehody, automatické nahrávání...

S novou stylovou a lehkou kamerou MiVue C325 budete mít vždy důkaz, co se na silnici skutečně stalo. Pro vyšší pohodlí začne palubní kamera nahrávat, když nastartujete vůz. Kamera bude v rozlišení Full HD 1080 pixelů zaznamenávat vaši cestu a bude fungovat jako váš osobní očitý svědek na silnici. Takže v případě nehody budete mít vždy záznam, co se stalo.

Samozřejmě můžete palubní kameru používat i při jízdě krásnou scenérií, abyste se pak o svůj zážitek mohli podělit s přáteli a rodinou. A díky intuitivní počítačové aplikaci MiVue Manager můžete sdílet svá videa i na Facebooku® a YouTube.

Nová kamera MiVue C325 představuje ideální řešení pro každého, kdo chce mít pocit bezpečí, jaký vám na silnici nabídne osobní očitý svědek v podobě palubní kamery.

G senzor spustí nahrávání v okamžiku, kdy nastane nečekaná událost

Kamera MiVue C325 obsahuje zabudované čidlo nečekaných událostí. Speciální G senzor dokáže identifikovat prudkou změnu směru jízdy vozu a automaticky uloží záznam klíčových momentů

MiVue Manager – ideální nástroj pro sdílení a archivaci

MiVue Manager je počítačový program pro správu, analýzu a archivaci nahraných dat. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac. Díky G senzoru v kameře MiVue C325 dokáže software analyzovat události před nehodou a pomoci tak i s určením směru jízdy viníků kolizí. Oblíbenou funkcí programu je též sdílení nahraných videí na YouTube a Facebooku.

Záznam ve Full HD rozlišení 1080p

Skleněná optika F2.0 pro skvělé snímky i v šeru a ve tmě.

Záznamový úhel 130°

Jasný a přehledný displej 2"

3 osý G- senzor

Video formát. MOV (H.264)

Automatické nahrávání a fotografický režim (4MPx)

Automatická detekce nehody

Malý otočný držák na sklo

Slot pro MicroSD karty až do kapacity 128GB

• Unboxing Full HD kamery do auta Mio MiVue C325, která disponuje nahráváním v MP4 kvalitním objektivem, vylepšeným viděním v noci a 3-osým nárazovým senzorem pro detekci nehod a spousty dalšího...

Zobrazit video recenzi

• TEST NATÁČENÍ VE DNE - 2018: kamera do auta C325 s Full HD (1080p), širokoúhlý objektiv 130°, světelnost objektivu F2.0, 2" displej, 3-osý G senzor, micro SD (max.128GB), automatická detekce nehody,

Zobrazit video recenzi

• TEST NATÁČENÍ V NOCI - 2018: kamera do auta C325 s Full HD (1080p), širokoúhlý objektiv 130°, světelnost objektivu F2.0, 2" displej, 3-osý G senzor, micro SD (max.128GB), automatická detekce nehody, automatické nahrávání...

• divné umístění kabelu od napájení v GPS

Dělá co má. Zatím jsem záznam nepotřeboval.

• malá kamera do auta, SPZ přečtete pouze přes den
    • dlouhý kabel
    • pozorovací úhly zobrazovače jsou tragické
    • v noci SPZ protijedoucího vozu nepřečtete ani náznakem

Děkujeme, tým Mio

• Dobrý obraz,jednoduchá obslluha za dobrou cenu

Dlouho jsem vybíral a myslím že dobře.Kamera nahrává kvalitně i zvuk je v pohodě. Má menu v češtině takže nastaveno za pár minut. Mohu doporučit.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Dobrá cena i kvalita videa
    • Možná lepší odjimani kamery ale to je zvyk

• kamera je stejna jako model c320
    • funkci plni naprosto bez problemu
    • kamera je dostatecne mala, nebrani vyhledu
    • Aktualne super cena.

ted pred vanocemi je to asi nejlevnejsi kamera MIO na trhu, pritom ma stejne parametry jako kamera c320. Naprosta spokojenost s funkcnosti i kvalitou videa. Nevim jak dlouho to bude v nabidce, ale za danou cenu je to skvely kup. Muzu doporucit.

(značka)

Dobry den, dekujeme a prejeme mnoho stesti na cestach.

• malá nenápadná kamera
    • záznam v denním a nočním provozu kvalitní
    • kamera jako dárek
    • nedostatečný návod k použití, nutno stáhnout z internetu
    • displej kamery střídavě funkční a nefunkční, obraz rozpadlý na barevné čáry po celou dobu provozu

v servisu se závada neprojevila, zdokumentování nefunkčního displeje a po třech reklamacích na stejnou závadu kamera vrácena
    pravděpodobně nepovedený výrobní kousek
    další nákup zkusím od jiného výrobce
    nebylo víc času na test kvůli poruše

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    PS: U C325 nemáme téměř žádné reklamace, naše kamerky jsou testovány navíc na statickou elektřinu a rušení. Buď tedy šlo o značný zdroj elektromagnetického rušení ve vašem voze, nebo mohlo jít výjimečně o vadný kousek a stačí jej vyměnit.