Mio MiVue C335

• přehledné menu
    • možnost aktualizací radarů
    • nevím

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.

• dobrý obraz i v noci dostačující
    • jednoduché ovládání
    • malá, na okně nepřekáží
    • kvalitní držák
    • GPS a detekce radarů
    • stává se, že po detekci radaru se sama vypne
    • občas se sama vypne

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    ad VYPÍNÁNÍ - toto se nestává, čili pokud se vám to stalo, může být na vině nekompatibilní microSD karta (pošlete nám její fotku na FB do soukr.zpráv), případně není správně zasunutý konektor - nejen v kameře, ale i v zapalovači. Vzhledem k tomu, co píšete k radarům, to vidím na tu microSD kartu. Nicméně napište nám na FB a rádi to dořešíme.
    Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Splňuje mé požadavky

Maximální velikost paměťové karty
128 GB
Kapacita baterie
240 mAh

Kamera do auta Full HD (1080p), širokoúhlý objektiv 130°, světelnost objektivu 2.0, 2" LCD displej, micro SDXC (max. 128GB),3-osý G senzor, upozornění na radary, držák do auta, autonabíječka

Váš osobní očitý svědek na cestách. S novou, kompaktní a lehkou kamerou MiVue C335 budete mít vždy důkaz o tom, co se na silnici skutečně stalo. C335 šikovná kamera do auta MIO MiVue C335 zaujme nejen kvalitním zpracovaným s možností nahrávání kvalitního videa, ale i skvělými a hlavně užitečnými funkcemi.

*Záznamová kamera do auta Full HD

• stává se, že po detekci radaru se sama vypne
    • občas se sama vypne

Splňuje mé požadavky

• , zakoupeno v Electro World

• Malá funkční kamera, kvalitní obraz.

• ok

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých Facebook stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

• Pracuje tak jak má
    • po dvou a půl letech se samovolně vypíná a nezapisuje. Koupil jsem nový, oprava je nerentabilní

děkujeme za zpětnou vazbu,
    Pokud se nicméně kamerka sama vypíná a nezapisuje, po 2 letech, může to být spíše starou opoužívanou SD kartou, než autokamerou. Taktéž je málo informací ohledně napájení, nabití baterie ad.
    Můžete nás případně kontaktovat i na naší technické podpoře 381489888 nebo zákaznické péči na Facebooku - @MioCZSK a můžeme se pokusit na to přijít,
    děkujeme.

• Kamerka je fajn..dobrá kúpa!!
    • -jediné čo mi vadí je,že sa nedá nahrať plynulý záznam cesty...máte možnosť si zvoliť dĺžku videa 1-3 alebo 5 minút....čiže ak si nastavíte trebárs dĺžku záznamu na 5 minút a na kamere máte 50 minútový záznam cesty tak tento záznam bude rozdelený do desiatych videí po 5 minútách...čiže po prehratí prvého 5 minútového videa si ďaľší záznam musíte pustiť ručne..ďaľší rovnako atď. Chcem ale upozorniť,že rozdelené nahraté videá na seba nadväzujú takže z cesty nebude chýbať nič len každé si musíte spustiť ručne lebo kamera ich neprehráva plynule za sebou.

Ak by kamera nahrávala plynule bez rozdelenia videí po častiach,tak to by bolo max. super!!

(značka)

Dobrý den, děkujeme za reakci. Smyčka - o které hovoříte (á 5 minut) je typická pro jakoukoliv (standardní) autokameru, není to nic výjimečného. Má to řadu pozitivních důvodů. Zejména snadný výběr určitého záběru a jeho přeposlání (policie, pojišťovna, atd.). Vůbec jakákoliv smyčka nemůže fungovat, pokud budete natáčet non-stop záběr na X gigabyte. Autokamera i v 5minutovém souboru vygeneruje 300-800 MB dat, s větším souborem by jakákoliv kamera pracovala velmi těžko. Taktéž SD karta by generovala mnohem více chyb, a mohlo by se tak stát, že o soubor, jak běžný, tak emergency, prostě zcela přijdete. Rovněž přenos celkového souboru 5 minut vs. třeba 60 minut je značně jednodušší.
    V případě potřeby se, prosíme, obraťte na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ . Děkujeme, tým Mio

• Unboxing a test autokamerky C330, která je typově a parametry shodná, jako MiVue C335, která se liší jen designem.

Zobrazit video recenzi

• VEČERNÍ TESTOVACÍ JÍZDA sautokamerou MIO MIVUE C335: Kamera do auta navíc přidává GPS údaje a upozorňuje na radary. Autokamera Mio MiVue C335 je typově shodná jako C330, má pouze mírně odlišný design.

Zobrazit video recenzi

• Spokojenost