Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Mio MiVue C380 Dual

TOP 45 v kategorii Kamery do auta

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Mio MiVue C380 Dual

91 %

Duální autokamera pořizuje záznam ve Full HD, má jasný a přehledný displej i optický senzor od společnosti Sony. Dokonce vás upozorní i na rychlostní radary.
2 896 Kč
Doprava 49 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z PATRO.cz.
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (48)

Do obchoduMALL.CZ
Do obchoduCZC.cz

Popis produktu

Kvalitní duální autokamera Mio MiVue C380 Dual vás dostane opravdu propracovanými funkcemi. Má skleněnou optiku F1.8 pro skvělé snímky i v šeru nebo ve tmě, záznamový úhel 130 stupňů a tříosý G- senzor. Funguje na principu automatického nahrávání i fotografického režimu, dokáže automaticky detekovat nehody a upozorňuje na rychlostní radary. Součástí balení je přídavná zadní kamera A30 s optickým senzorem od společnosti Sony, pořizující záznam ve Full HD rozlišení 1080 pixelů. Jak je na tom kamera s pamětí? Má slot pro MicroSD kartu až do kapacity 128 GB pro záznam až 20 hodin. Pro snadnou instalaci zařízení najdete i malý otočný držák na sklo, kterým kameru snadno přichytíte.

Váš osobní očitý svědek na cestách

S novou stylovou a lehkou kamerou MiVue C380 Dual budete mít vždy důkaz, co se na silnici skutečně stalo. Pro vyšší pohodlí začne palubní kamera nahrávat, když nastartujete vůz. Kamera bude v rozlišení Full HD 1080 pixelů zaznamenávat vaši cestu a bude fungovat jako váš osobní očitý svědek na silnici. Takže v případě nehody budete mít vždy záznam, co se stalo. Samozřejmě můžete palubní kameru používat i při jízdě krásnou scenérií, abyste se pak o svůj zážitek mohli podělit s přáteli a rodinou. A díky intuitivní počítačové aplikaci MiVue Manager můžete sdílet svá videa i na Facebooku a YouTube. Nová kamera MiVue C380 Dual představuje ideální řešení pro každého, kdo chce mít pocit bezpečí, jaký vám na silnici nabídne osobní očitý svědek v podobě palubní kamery.
Váš osobní očitý svědek na cestách

Parametry produktu

Výrobce
Menu v češtině
ano
G-senzor
ano
GPS modul
ano
Duální autokamera
ano

Recenze

 • zakoupeno v Electro World

  90 %

  Doporučuje produkt

  + dobrý poměr cena/kvalita + dobrý obraz + výhodné balení přední i zadní kamera + jednoduché ovládání - příliš stručný návod k použití, musel jsem si najít na internetu najít podrobnější - špatně se sundává přední kamera z držáku

 • zakoupeno v CZC.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  • Funguje
 • zakoupeno v Obchody24.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  Je to dárek, tudíž nemohu napsat napsat zkušenost

  Reakce zástupce značky MIO

  Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu.
  Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .
  Děkujeme, tým Mio

Parametry produktu

Výrobce
Menu v češtině
ano