Niceboy PILOT Q8

Klíčové vlastnosti: palubní kamera PILOT Q8; vysoké rozlišení v super Full HD (2304x1296p); rychlá každodenní instalace; GPS modul s detekcí rychlostních radarů; sofistikované asistenční systémy ADAS (LDWS, FCWS a další); aktuální informace o rychlosti a poloze; zaznamenávání trasy; G-senzor; nahrávání ve smyčce; noční vidění; až 128GB paměťová karta (není součástí balení).

PILOT Q8 je připravený na vše!

Autokamera PILOT Q8 nadchne i ty nejnáročnější uživatele. Kvalitní a detailní záběry ve vysokém super Full HD rozlišení, GPS modul, asistenční systémy ADAS, úžasná kvalita záběrů v noci, detekce radarů, či spousta dalších moderních technologií, to vše definuje autokameru Niceboy PILOT Q8 jako skvělého pomocníka pro monitoring vaší jízdy.

G-senzor
Micro SD
Maximální velikost paměťové karty
128 GB

• , zakoupeno v CZC.cz

Zatím jsem nepřišel na žádné nevýhody...

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Snadne upevnění pomocí magnetu
    • Kamera má dobré parametry
    • Budu muset zajít na prodejnu a poradit s upgradem, nějak to nezvládám

Děkujeme za doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q8.
    Pokud potřebujete poradit s nastavením kamery kontaktujte naši Niceboy podporu zde: [email protected], +420 733 555 255 rádi Vám s čímkoliv poradíme :)

• umí toho honě moc

Micro SD
Maximální velikost paměťové karty
128 GB

Super detailní rozlišení

Kamera PILOT Q8 nahrává v super Full HD rozlišení (2304x1296p), díky čemuž ze záznamu bez problému získáte čitelnou SPZ, nebo identifikujete obličeje řidičů. O perfektní kvalitu a ostrost záběrů se stará výkonný čip Ambarella A7 a kvalitní celoskleněná optika s 170° úhlem záběru. Díky těmto kvalitním komponentům dosahuje Q8 PILOT úžasných výsledků i při pořizování záznamu v noci. Pořízené záběry si můžete přehrát rovnou v kameře, na velkém 2,7 palcovém displeji.
Super detailní rozlišení

GPS modul a hlídání rychlosti

Kamera je vybavena GPS modulem, který po celou dobu jízdy zachycuje aktuální rychlost i projížděnou trasu na paměťovou kartu. Díky funkci GPS přehrávače si pak můžete vše zpětně prohlédnout na Google Maps. Kamera také umožňuje aktivovat funkci, která Vás bude upozorňovat na překročení zadané rychlosti a disponuje i detekcí radarů a úsekových měření.
GPS modul a hlídání rychlosti

Detekce rychlostních radarů

PILOT Q8 je vybavena detekcí rychlostních radarů i úsekových měření, na které Vás s dostatečným předstihem upozorní. Velice praktické je také měření průměrné rychlosti přímo v průběhu úsekového měření. Pro kameru PILOT Q8 je pravidelně vydávaná aktualizace těchto dat, díky čemuž budete mít vždy aktuální upozornění.

Asistenční systémy ADAS

Asistenční systémy ADAS, byly vyvinuty pro větší bezpečnost řidičů v silničním provozu. Tyto sofistikované asistentské systémy Vás upozorní na opuštění jízdního pruhu (LDWS), na riziko čelního střetu (FCWS) nebo i na to, že se vozidlo před Vámi právě rozjelo.
Asistenční systémy ADAS

G-senzor, ochrana proti přemazání

Kromě již zmíněných funkcí nechybí ve výbavě kamery ani citlivý G-senzor, který zaznamená náhlou změnu pohybu a nahrávanou sekvenci uzamkne. Tím dojde k ochránění nahrávky s nehodou před jejím nechtěným přemazáním. Neuzamčené záznamy se, díky funkci nahrávaní ve smyčce, při zaplnění karty začnou automaticky přetáčet novými. Kamera tak nahrává nepřetržitě, bez nutnosti ručního vymazání paměťové karty (možnost použít kartu s kapacitou až 128GB, není součástí balení).
G-senzor, ochrana proti přemazání

Pohodlné každodenní používání

Díky svým kompaktním rozměrům PILOT Q8 nijak neomezuje zorné pole řidiče a jednoduchým pootočením madla přísavného držáku (součástí balení) se připevní na sklo kteréhokoliv vozu. Každodenní používání je velmi pohodlné, protože přísavný držák, do kterého vede 3m napájecí kabel (je součástí balení), může zůstat ve voze na pevno a manipulovat můžete jen se samotnou kamerkou. Tu z držáku jednoduše vycvaknete a následně opět zacvaknete. Součástí balení je také autonabíječka do zapalování.
Pohodlné každodenní používání

Autokamera PILOT Q8 nadchne i ty nejnáročnější uživatele. Kvalitní a detailní záběry ve vysokém super FullHD rozlišení, GPS modul, asistenční systémy ADAS, úžasná kvalita záběrů v noci, detekce radarů, či spousta dalších moderních technologií, to vše definuje autokameru Niceboy PILOT Q8 jako skvělého pomocníka pro monitoring vaší jízdy.

Dokumenty

• Vypadala dobře, ale ...
    • Kamera vydržela 3 roky, teď vykazuje všechny druhy závad
    • vypíná se a zapíná se co 10 vteřin
    • teď už po spuštění jen černá obrazovka
    • výrobek bez aktualizace POI nebo SW.

Vzhledem k obdobným závadám i u dalších kupujících tohle už do domu nechci. V minulém autě jsem měl šunt z Číny (s řadou funkcí a GPS), který roky pracoval k plné spokojenosti. Tenhle "kvalitní" a v době loupě také dražší výrobek je evidentně značně poruchový.

(značka)

Mrzí nás, že Vám kamera Niceboy Pilot Q8 nesloužila dle vašich představ. Děkujeme za vaši recenzi.
    Pěkný den. Niceboy

• snadná obsluha,spolehlivost.

Modelů autokamer my prošlo více a protože hodně jezdím potřeboval jsem kvalitní autokameru a kamery od niceboy mě vážně překvapily.Spolehlivá kamera a co jsem ji nastavil a přilepil na sklo už jsem se s kamerou vůbec nemusel zabírat.Mají také perfektní servisní středisko kde jsem se setkal se super jednáním i ochotou poradit a pomoct.Za mě tedy SUPER

• , zakoupeno v CZC.cz

Zatím jsem nepřišel na žádné nevýhody...

• + délka kabelu
    • + drží
    • + mluví
    • + radary
    • - po 22 měsících klekl adaptér
    • - po 30 měsících to kleklo celý
    • - jednou jsem potřeboval záznam, když jsem se potkal s protijedoucím autem zrcátkem, už se pomalu stmívalo, za daných podmínek byla značka nečitelná, takže mi to vůbec nepomohlo

Slabota, koupím něco jinýho.

Pěkný den. Niceboy

pro mne, vysoký věk, nevhodný dárek

• Dobrė ovládaní , obraz a komunikuje česky

Spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

Mám ji velmi krátce, zatím jsem spokojen.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Výrobek jsem musel vrátit v mém voze nejde umístit.

(značka)

Mrzí nás, že kameru nemůžete ve vašem autě využít. Děkujeme za vaše hodnocení. Pěkný den. Niceboy

• , zakoupeno v MALL.CZ

Velká spokojenost, kvalitní výrobek, doporučují ostatním.

Pěkný den,
    Niceboy