Sencor SCR 4600MR

Skladem • 1 varianta70 Kč96 % • 4 321 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč75 % • 1 975 recenzíDalší informace

G-senzor

G-senzor

Nikdy nemůžete vědět, co by se vám na silnici mohlo stát. Dobrým řešením je pořídit si do auta záznamovou kameru. V případě nehody je možné video použít jako důkaz. Kamera do auta SENCOR SCR 4600MR video dokáže nahrávat v maximálním rozlišení Full HD (1920×1080) při snímkové frekvenci 30 sn./s. Toto rozlišení zajistí kvalitní obraz, při které vyniknou detaily. Dostatečně citlivý zabudovaný mikrofon je dostatečně citlivý, aby zachytil mono zvuk. Pro přehlednost vám poslouží 2,44 " displej. Kamera zvládne zaznamenat obraz v úhlu. 170 °. Což postačí ke snímání obou pruhů a jejich okolí. Základní přednosti kamery do auta SENCOR SCR 4600MR Tato kamera umí pořídit záznam v maximálním rozlišení Full HD (1920×1080) Kamera do auta SENCOR SCR 4600MR nahrává obraz při 30 sn./s Kamera je opatřena slotem na paměťové karty micro SD kartu Funkce a provedení záznamové kamery do auta Při jejich vývoji musí výrobci myslet kromě technických parametrů také na uživatelskou přívětivost. Primárně jde o upevnění kamery a další...

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 1 045 recenzíDalší informace

• Zadní kamera
      • Jednoduchost
      • Dobrá kvalita obrazu

Lehká instalace. Velice užitečná a praktická věc. Vše bez problémů. Kvalita obrazu taky super. Doporučuji.

• lehká instalace
      • cena¨
      • zadní kamera
      • záznam v dobré kvalitě

Jsem spokojený. Šlo dobře nainstalovat. lehce se ovládá. nemám žádný problém.

• -rozměr
      • -zadní kamera v balení
      • -instalace
      • -cena
      • -vzhled

koupili jsme si na doporučení. Kamera skvěle funguje. jsme spokojeni.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 1 045 recenzíDalší informace

• 4K video, velmi kvalitní obraz
      • jednoduchá obsluha
      • čidlo na náraz a uzamčení záznamu G-shok
      • chytrý polohovací držák
      • přídavná kamera tak že kouká dopředu i dozadu
      • nevím, nic

Namontoval jsem tohle zařízení a byl jsem mile překvapen. Kvalita obrazu ze záznamu je víc než dobrá, je tam každý detail. Cítím se teď při jízdě bezpečněji, protože vím, že pokud mi někdo způsobí nějaký problém, bude to na záznamu. Cena je také velmi příznivá. Mohu jen doporučit.

• Display
      • Design
      • Barva
      • Provedení
      • Rozměr

Hodně sympatická mála kamerka s krásným displejem. Už máme namontovanou i zadní kameru. Kvalita obrazu vzhledem k velikosti je opravdu skvělá. Chytrý G-Senzor rozpozná náraz. Určitě doporučuji.

• Obraz
      • Velikost
      • Design
      • Držák
      • Instalace

Duální kamera, kterou by měl mít v autě snad každý. Funguje bezvadně, bez jakýkoliv problémů. Výkonná se skvělým obrazem. Určitě doporučuji.

• 4k obraz
      • jednoduchá montáž
      • malé rozměry
      • G-senzor
      • libivý design
      • zatim NIC

Koupil mi to přítel a nainstaloval do auta. Jsem překvapená jak kvalitní je z toho obrazový a zvukový záznam. Má to jednoduché ovládání a cítím se s tím v autě bezpečněji. Vím, že když bych měla nějakou nehodu, tak mi to ten průběh zaznamená.

• LCD displej
      • skvělé rozlišení obrazu
      • nahrávání ve smyčce
      • G-senzor
      • magnetický držák

Spokojenost. Drží skvěle na magnetu. Lehká instalace. Kvalitní záznam.

• magnetický držák
      • snadno se instaluje
      • systém uzamknuní při nárazu
      • lehká instalace
      • kvalitní záznam
      • velikost

Dostala jsem od manžela a byla jsem překvapená jak je záznam kvalitní. Instalace byla rychlá.

• kvalitní obraz
      • jednoduchá montáž
      • jednoduchá obsluha
      • přídavná zadní couvací kamera
      • G-shok záznam nárazu
      • nevím

Skvělá věcička, jsem hračička tak si to fakt užívám. Pouštím si pak doma záznamy ze svých jízd.