TrueCam M11

Šikovná autokamera se 4K rozlišením, bezdrátovým připojením a kompaktním designem vám pohlídá záda na cestě za volantem. Je vybavena databází radarů a špičkovým nočním režimem...
3 000 Kč
Doprava 90 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka automultimedia

Info v obchodu90 Kč89 % • 33 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma77 % • 477 recenzíDalší informace

Autokamera TrueCam M11 se stane spolehlivým parťákem na vašich cestách za volantem. Zaznamenává video ve vysokém 4K rozlišení, je vybavena špičkovým nočním režimem a nabízí spořič displeje. Na silnici za vás ohlídá radary a s pomocí Wi-Fi připojení ji snadno spárujete se svým mobilním telefonem. Jednoduše a rychle ji připevníte na sklo a díky kompaktním rozměrům vás nebude rozptylovat od jízdy.

Menu v češtině
128 GB

• Malé rozměry, kamera se vejde za zpětné zrcátko

doporučuji aktualizovat modul GPS

TrueCam (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

• , zakoupeno v CZC.cz

Se zadní kamerou naprostá pecka

• Kvalitní zpracování výrobku
    • Obrovský mínus je obsluha kamery
    • Instalace samotné kamery, instalace kabeláže pod palubovku zabrala méně práce, nežli nastavení kamery. Pro běžného a méně technicky chápavého člověka bude složitá
    • Aplikace pro mobilní telefony, není truecam ale nějaký univerzální, takže s aplikací člověk nastaví leda velký kulový
    • Dvě tlačítka jsou úplně k h****
    • Víc rozhořčený z Dashcam jsem ještě nebyl
    • Vysoká cena oproti ovládání kamery
    • I levnější kamera se dá nastavit 3x rychleji

Nedoporučuji kameru!

TrueCam (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že Vám kamera nevyhovuje.
    TrueCam řady M byla vyvíjena s důrazem na minimalismus, proto má k obsluze pouze dvě tlačítka a větší displej. Ovládání kamery neshledáváme komplikovaným, možná je potřeba si na něj chvilku zvyknout. V aplikaci však můžete provést i nastavení kamery.
    Pokud TrueCam M11 GPS 4K není podle vašich představ, zkuste se podívat na nabídku našich dalších autokamer, jsme si jistí, že najdete typ, který Vám bude plně vyhovovat.
    V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Menu v češtině
micro SD
Maximální velikost paměťové karty
128 GB

4K kvalita

Autokamera disponuje vysokým 4K rozlišením, díky kterému vám nabídne kvalitní obraz bez kompromisů. Veškeré záznamy uloží v perfektně ostrém rozlišení. I detaily, jako dopravní značky nebo SPZky, budou jasně čitelné.
4K kvalita

Databáze radarů

TrueCam M11 se postará o to, abyste si nevysloužili pokutu. Je vybavena databází o více než 40 tisících radarech a křižovatkách, které zaznamenají jízdu na červenou, a to jak v České republice, tak dalších 35 zemích.
Databáze radarů

Stabilní upevnění

Součástí autokamery je magnetický držák, pomocí kterého ji připevníte na sklo. Držák zajišťuje pevné přilnutí a instalace přístroje je díky němu maximálně snadná. Její malé rozměry ji umožňují umístit za zpětné zrcátko.
Stabilní upevnění

Jedničkový noční záznam

I při jízdě či parkování v noci se můžete spolehnout na tu nejlepší kvalitu záznamu. Kamera i ve tmě natáčí obraz ve 4K kvalitě, a zajišťuje tak perfektní detail v každém pixelu. Problém jí nedělají ani světla protijedoucích aut.
Jedničkový noční záznam

Bezdrátové spojení

TrueCam M11 můžete jednoduše ovládat pomocí chytrého telefonu. Postačí vám k tomu Wi-Fi připojení a mobilní aplikace. Kameru můžete prostřednictvím telefonu nastavovat nebo ji využít pro přenos videí.
Bezdrátové spojení

Dlouhá životnost

Autokamera je vybavena superkondenzátorem, díky kterému se chlubí dlouhou životností, a navíc vám nabídne lepší vlastnosti než s klasickou baterií. Superkondenzátor je zcela bezpečný, nevadí mu vysoké teplotní výkyvy a poradí si i s případným nárazem.
Dlouhá životnost

Šikovné doplňky

Budete-li potřebovat, můžete své auto vybavit i zadní Full HD kamerou, která vám dohlídne na nárazník a kufr. Pokud vás v záznamech ruší odlesk palubní desky, vhod vám přijde polarizační CPL filtr.
Šikovné doplňky

Plynulý obraz

Aby byl záznam co nejplynulejší, umí TrueCam M11 zpracovat velké množství snímků za vteřinu. Autokamera se i při rozlišení Full HD pyšní 60 fps.
Plynulý obraz

Úspora paměti

I přes vysokou kvalitu video záznamů pojme paměťová karta dostatek souborů, a to díky úspornému kodeku H.265. Ten video komprimuje bez ztráty kvality.
Úspora paměti

Spořič displeje

Součástí vybavení je i spořič displeje, který využijete v případě, že vás záznam autokamery rozptyluje od jízdy. Spořič navíc funguje jako tachometr.
Spořič displeje

Až 128 GB záznamu

Do zařízení můžete vložit paměťovou Micro SD kartu až o 128 gigabytech, dokáže tak uložit velké množství záznamu. Staré záběry kamera automaticky maže.
Až 128 GB záznamu

Funkce WDR

Aby byly záznamy ještě kvalitnější, je TrueCam M11 vybavena funkcí Wide Dynamic Range. Ta umožňuje pořizovat kvalitní video i při ostrém střídání světel. Kamera si tak snadno poradí i s jasnými světly za noční jízdy.
Funkce WDR

Parkovací režim

Své auto teď můžete nechat bez obav kdekoli zaparkované. Chytrý G-senzor se postará o to, že kamera začne automaticky nahrávat, zaznamená-li náraz.
Parkovací režim

Vždy ostré důkazy ve 4K
TrueCam M11 vás na cestách zbaví strachu z nevyzpytatelných situací. Ať se při jízdě semele cokoliv, díky špičkovému záznamu ve 4K budete mít jasné důkazy. Vysoké rozlišení je skvělé, protože i malé a vzdálené objekty se dají zvětšit bez ztráty kvality, takže všechny SPZky a dopravní značky zůstanou čitelné.

Nesponzorujte policii pokutami
Neplaťte za zbytečné pokuty – kamera vás včas upozorní, že je dobré sundat nohu z plynu. TrueCam M11 ví o více než 40 tisících radarech a křižovatkách s detekcí jízdy na červenou ve 36 zemích světa. Databázi neustále rozšiřujeme a aktualizace máte doživotně zdarma. GPS se kromě varování před radary hodí i pro zobrazení rychlosti přímo ve videu nebo zpětné projetí trasy.

Nenápadný vzhled a blesková instalace
Magnetický držák fixuje kameru pevně a nacvaknutí i vycvaknutí jsou s ním záležitost vteřiny. Nepřekvapí ho ani hrboly na rozbité silnici. Malé rozměry zase umožňují kameru ukrýt za středové zrcátko, kde vám nebude bránit ve výhledu a můžete ji tam s klidem nechat po zaparkování.

Maximum detailů i v noci
TrueCam kamery dlouhodobě ve tmě poráží konkurenci. U M11 jsme skvělé noční video přenesli do 4K rozlišení. Použitím špičkové optiky se nám ke každému pixelu povedlo přivézt více světla, takže i na temné silnici za městem bude okolí vozu skvěle vidět. Senzor si poradí i s oslněním protijedoucích aut.

Pohodlné ovládání z telefonu
Jednou spárujete, cvaknete do auta a už na ni nemusíte sáhnout – se zabudovanou Wi-Fi a šikovnou mobilní aplikací zvládnete kameru ovládat z telefonu. Užijte si minimum kabelů a rychlý bezdrátový přenos videí. Na dálku snadno upravíte i nastavení.

Bezpečí a výdrž díky superkondenzátoru
Místo klasické baterie využívá TrueCam M11 superkondenzátor, kterému nevadí extrémní výkyvy teplot ani náraz. V autě je při jízdě naprosto bezpečný a navíc má oproti baterce několikanásobnou životnost, protože se časem nijak nemění jeho vlastnosti. Kamera s kondenzátorem potřebuje neustálý zdroj energie, což v autě není žádný problém.

Oči i vzadu a další doplňky
V balení vám přijde vše, co pro bezpečnou jízdu s TrueCam M11 potřebujete. Možnosti ochrany jde ale snadno rozšířit třeba zadní Full HD kamerou, která vám pohlídá kufr a nárazník. Hodit se může i polarizační CPL filtr, který z videa odstraní nežádoucí odlesky palubky.

• Extra plynulé FullHD/60fps

Občas se místo maximální porce detailů hodí více snímků za vteřinu – třeba k plynulým záběrům svižné situace na silnici. M11 umí FullHD i při 60 fps.

• Kodek H.265 pro úsporu místa

Kamera podporuje moderní a úsporný kodek H.265, který video bez ztráty kvality lépe komprimuje, takže se na paměťovku vejde víc záběrů.

• Spořič displeje s tachometrem

Kdykoliv se nechcete rozptylovat natáčenými záběry, můžete zapnout spořič displeje. Díky zabudované GPS může spořič fungovat jako tachometr a ukazovat aktuální rychlost.

• Podpora až 128 GB Micro SD

Kamera sice staré záběry automaticky maže, ale i tak se hodí jich na kartě mít co nejvíce. Nikdy nevíte, na co se budete potřebovat znovu podívat. TrueCam M9 si rozumí s kartami do 128 GB.

• WDR

Funkce Wide Dynamic Range umožní kameře natáčet kvalitní video i při ostrém střídání světla a stínu. Široký rozsah vyhladí kontrast, takže kameru neoslní ani protijedoucí auto při noční jízdě.

• Parkovací režim

Kamera pohlídá i zaparkované auto. Parkovací režim spustí nahrávání, jakmile G-senzor zaznamená náraz – třeba když do vás někdo omylem nacouvá.

• Polarizační filtry pro nejlepší záběr (doplňkově)

Magnetické CPL filtry zbaví video nechtěných odlesků, takže bude ještě ostřejší a plné detailů. Typicky zabrání odleskům palubní desky ve skle.

• Profesionální instalace

Pro váš maximální komfort a bezpečnost při řízení, využijte montáž kamery od profesionálů. Správné nastavení autokamery, skryté kabely, ničím nerušený výhled a pohodlí při řízení tak máte zaručené. Pro bližší informace navštivte truecam.com/instalace.

• Malé rozměry, kamera se vejde za zpětné zrcátko

doporučuji aktualizovat modul GPS

TrueCam (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Vysoká cena oproti ovládání kamery
    • I levnější kamera se dá nastavit 3x rychleji

Nedoporučuji kameru!

TrueCam (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že Vám kamera nevyhovuje.
    V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

• 4K Kamera, wifi modul
    • kvalitní videa i v noci
    • Kupovali jsme dvě.
    • Od prvo-počátku byl s nimi problém, nenahrává na běžné karty, ani doporučené, začala nahrávat až při pořízení kvalitní karty za 2500Kč - jen u jedné. U druhé jsme bojovali s reklamacemi, 2x uznáno - u druhé rekl.vyměna kusu, ale pořád nenahrává a přibyl problém se zapamatováním data a času v kameře.
    • Máme na 3.reklamaci a chci zpět peníze.
    • U druhé která nahrává s drahou kartou, začal nyní být problém se zapojením zadní kamery (zřejmě způsobeno od neustáleho odpojování a připojování aby nebyla vystavena extrémním teplotám). Zadní kamera resetu hlavní kameru, sama se odpojí/připojí. Půjde také na reklamaci!!!
    • Taťkovi jsme koupili M7 a tam není problém s jakoukoliv kartou.
    • Ale zřejmě tuto značku již více ne.

TrueCam (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že máte u obou kusů projev závad, takové chování kamer rozhodně nepatří mezi standardní.
    TrueCam M11 GPS 4K podporuje micro SD karty o maximální kapacitě 128 GB s rychlostí zápisu minimálně UHS-I U3, SD kartu je také třeba formátovat přímo v kameře.
    Věříme, že reklamace pomohla Vaše potíže vyřešit a kamera Vám již plně slouží.
    V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici na [email protected].

• , zakoupeno v MALL.CZ

Produk ( kamera ) je výborná, přesně to co jsem očekaval , noční vidění, skvělý obraz, wi fi , snadné ovládání. Ale jeden problém, strašně se hřeje.

• Funguje dobře
    • Kdyby kamera byla na kloubu, bylo by to lepší

S kamerou jsem zatím spokojený, radary jsou super.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• možnost nahrávání dvojnásobnou frekvencí
    • Dá se dokoupit polarizační filtr
    • Možnost instalace zadní kamery
    • Databáze radarů
    • překombinované ovládání dvěma tlačítky
    • nestabilní držák, při vysunutí/ zasunutí kamery do držáku se rozešteluje vertikální nastavení, pokud si toho nevšimnete, budete natáčet oblohu.
    • Má mít v sobě "superkondenzátor" který nahrazuje baterii, kamera hlídá odstavené vozidlo, při nárazu se zapne a udělá pár fotek. Toto řešení vůbec nefunguje, kamera se po odpojení od baterie pouze vypne a to je vše a slibované hlídání na parkovišti kvůli kterému jsem to kupoval patří do říše snů.
    • V držáku je modrá dioda signalizující kdoví co, svítí pořád, nejde vypnout nebo ztlumit a za jízdy po tmě se vám bude snažit vypálit díru do mozku.
    • Nejde zkombinovat nahrávání v nejvyšším rozlišení a dvojnásobnou frekvencí.
    • Dokoupitelný polarizační filtr stojí od 600kč výš, bez poštovného. Docela ranec za sklíčko o velikosti dvoukoruny.
    • Uchycení modulu GPS (ta věc s modrou diodou) který drží jen magnetem a při nasazování kamery do držáku snad pokaždé upadne, nejlépe pod sedačku.
    • Databáze radarů bez aktualizace.

Recenzi píšu po třech měsících každodenního používání.
    Podle parametrů výrobce super, podle toho co v reálu funguje a jak, to je jen předražená obyčejná kamera, zázrak se nekoná.

TrueCam (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás Vaše nespokojenost s kamerou.
    Kamery TrueCam řady M jsou vyvíjeny jako minimalistické, proto jen dvě tlačítka s větším displejem.
    Kamera disponuje funkcí Detekce pohybu a Parkovací mód, které slouží pro ohlídání zaparkovaného vozu.
    Jelikož kamera nedisponuje vnitřní baterií, ale superkondenzátorem, který nedrží žádné napětí, je nutné mít kameru napojenou na stálý okruh napětí.
    Modrá LED dioda na GPS modulu signalizuje připojení k GPS satelitům, pokud dioda svítí, vyhledává GPS signál, pokud bliká, GPS spojení je v pořádku.
    Maximální rozlišení je 4K/30FPS, jak je uvedeno i v produktových informacích na našem webu.
    Databázi radarů aktualizujeme 1-2x ročně.
    Je nám líto, pokud Vám kamera plně nevyhovuje, zkuste se podívat na naši nabídku autokamer, věříme že si vyberete kameru, která bude Vašim požadavkům plně vyhovovat.

• , zakoupeno v TrueCam.cz

• snadné spouštění, snadná obsluha
    • o žádné nevím

• kamera není 4K

Sám výrobce v manuálu https://www.navod-k-obsluze.cz/autokamera-truecam-m11-gps-4k-cerna-78288-navod přiznává, že rozlišení 4K (3840 x 2160) 30fps je pouze interpolované. Ostatně použitý sensor Sony IMX335 má pouze 2616×1960 takže fyzicky ani 4K neumožňuje. Viz https://www.sony-semicon.co.jp/products/common/pdf/IMX335LLN_LQN_Flyer.pdf Osobně to považuji za klamavou reklamu.

TrueCam (značka)

děkujeme za Vaši recenzi.
    Kamera TrueCam M11 GPS 4K skutečně disponuje interpolovaným rozlišením 4K/30FPS. Tuto informaci uvádíme přímo na produktové stránce kamery na našem webu v technických specifikacích kamery.
    V případě dalších dotazů nás kontaktujte na [email protected], rádi Vám poradíme a pomůžeme.
    Tým TrueCam

• jednoduché a relativně intuitivní ovládání
    • solidní kvalita videa za světla i za tmy
    • zvládá i 128 GB SDXC paměťové karty
    • datum a čas si kamera bere z GPS signálu, prakticky není potřeba časové údaje na kameře předem nastavovat
    • velmi silný svit modré LED GPS modulu
    • viz moje komentáře níže po roce a půl používání...

Kameru jsem koupil po dlouhém rozvažování pro a proti v portfoliu podobných kamer. Kvalita videa je podle mě velmi dobrá, několik drobností bych ale kameře vytknul.
    Co se například v návodu a originálním popisu na webu výrobce nedozvíte je fakt, že uváděné 4K (3840x2160) rozlišení je "pouze" interpolované (fyzicky kamera zřejmě snímá "jen" 2560x1440).
    Dále se nedozvíte, že v duálním režimu (tj. s použitím zadní kamery) už kamera zřejmě nestíná interpolovat a záznam přední kamery je tak uložen v rozlišení 2560x1440 a nikoliv 4K.
    Dále mě trošku zklamal magnetický polarizační filtr, který jsem si dokoupil za příplatek. Jednak mě zklamala cena (v době nákupu nějakých 550 Kč), což je za kousek kovu a kousek skla dost přemrštěné, a taky mě překvapilo, že filtr nemá žádnou aretaci a drží na objektivu kamery pouze magnetem. Takže vlivem vibrací trochu "cestuje" po objektivu. Nic závažného, ale drobné osazení by za ty prachy svou práci udělalo.
    Kdo dal ale tu silnou modrou LED do toho GPS modulu, to byl asi opravdu poloslepec. Svitem skoro vypaluje sítnici spolujezdci :D Kousek černé samolepicí izolační pásky to ale spolehlivě utlumí :)
    Magnetický držák kamery si spolehlivě poradí s nerovnostmi, jak výrobce hrdě píše v popisu produktu, ale vsadil bych se, že pokud auto někdo nabourá zezadu, tak udělené zrychlení přední kameru z držáku vycvakne a kamera se bude houpat na kabelech, zkoušet to ale nebudu...
    Kdybych se ale rozhodoval znovu, koupil bych ji taky. Za ty peníze je to dnes řekl bych jedna z těch lepších kamer. Technický popis je ale lepší a detailnější (uvádí i data, která se na webu výrobce nedozvíte) z tohoto odkazu: https://www.navod-k-obsluze.cz/autokamera-truecam-m11-gps-4k-cerna-78288-navod

Po roce a půl používání:
    bohužel musím prohlásit, že tuto kameru už bych si podruhé nekoupil.
    - Po cca půl roce mi asi zlikvidovala paměťovou kartu, což při ceně 128GB bylo docela cítit (možná to byla chyba karty, těžko říct, ale jednou z možností nicméně je, že ji zlikvidovala kamera).
    - Jednou za čas kamera zahlásí, že je potřeba paměťovou kartu zformátovat, nechápu proč. Dokud ji člověk v kameře nezformátuje, tak prostě nenahrává.
    - Občas kamera z nějakého neznámého důvodu přestane nahrávat. Prostě bliká červená tečka že nahrává, pak z nějakého důvodu blikat přestane (záznam se nekoná) a pak začne zase nahrávat. Hlídat si to je otrava.
    - Mezi jednotlivými záznamy je pár sekund časová mezera, což může být v některých okamžicích fatální. Prostě když se nějakou důležitou událostí trefíte do těch pár vteřin, kdy kamera ukládá záznam na paměťovku nebo co, tak máte prostě smůlu.
    - U zadní kamery se po jisté době zhoršila kvalita záznamu. Prostě záznam zadní kamery vypadá, jako by člověk jel v mlze. Přitom zadní okno i čočka kamery jsou čisté.
    - Uložení kamery bylo na začátku v pohodě, ale po čase se kamera začala viklat a polohu drží jen díky tomu, že je "napružená" na kabelech.
    - Port pro paměťovou kartu je z horní strany kamery, takže když chce člověk vyndat paměťovku, tak musí sundat celou kameru z držáku. Kdyby byla paměťovka umístěna ze strany nebo zespodu, tak by to bylo daleko lepší.