TrueCam M7 GPS Dual zadní kamera

TrueCam M7 GPS Dual zadní kamera Zadní kamera Vám může pomoct při parkování, ale především poslouží při běžné jízdě. Nahrává totiž videozáznam stejně jako hlavní...
Garantovaný nákup z ExaSoft.cz

Skladem • 1 varianta90 Kč87 % • 38 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč96 % • 4 321 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 39 395 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 11 073 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 9 327 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 914 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 985 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 463 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 332 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 431 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 360 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč91 % • 1 113 recenzíDalší informace

• Kvalita videa
    • Malé rozměry
    • Magnetický držák
    • Navíc Micro SD karta
    • Kamera je určená pro nadšence, což já rozhodně jsem.

Kameru doporučuji. Skvělý produkt designem, ovladatelností, kvalitou záznamu a vším ostatním co můžete od kvalitní autokamery chtít. Poměr cena/kvalita na jedničku s hvězdičkou.

• , zakoupeno v TrueCam.cz

• Díky malé velikosti nepřekáží ve výhledu
    • Snadné odpojení a připojení
    • S menu nemám problém
    • Obraz dostačující pro případ nehody

Relativně dobrý záznam i v horších světelných podmínkách. Cena odpovídá kvalitě, video je kvalitní, menu je v češtině. Co se týká ovládání, zvládá i manželka bez manuálu. Takže snazší už být ani nemůže :)))"

Kvalita za dobrou cenu

G-senzor
GPS modul
Magnetický držák
Duální autokamera
Na zrcátko

TrueCam M7 GPS Dual zadní kamera

Nahrává totiž videozáznam stejně jako hlavní kamera, takže zaznamenává vše, co se děje za vaším vozem. Zadní kamera natáčí v rozlišení HD (1280×720) @ 30 fps.

Kompatibilita

- TrueCam M7 GPS Dual

Obsah balení

- Zadní kamera pro TrueCam M7 GPS Dual (propojovací kabel není součástí balení)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v elem6

• Kvalita videa
    • Malé rozměry
    • Magnetický držák
    • Navíc Micro SD karta
    • Kamera je určená pro nadšence, což já rozhodně jsem.

• , zakoupeno v TrueCam.cz

• Díky malé velikosti nepřekáží ve výhledu
    • Snadné odpojení a připojení
    • S menu nemám problém
    • Obraz dostačující pro případ nehody

Kvalita za dobrou cenu

Tým TrueCam

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MALL.CZ

• cena dobrá,zadní kamera mohla být lepší
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Moc krátká doba na hodnocení