Nejnovější recenze ze sekce Kamery do auta

MIO MiVue C430 GPS

MIO MiVue C430 GPS

Zbyněk Zbyněk

• cena-výkon
  • GPS signál a radary dopředu dobře nahlásí

dobrý videa, dobře se ovládá. Cena ideal. Na skle drží pevně, držák něco vydrží.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.

Mio MiVue E60

Mio MiVue E60

Mar Mar

• kabel 8 metrů
  • skvělý videa
  • dobře drží na skle, náhradní samolepka

Zakoupena k přední kameře 955W, musím uznat, že 2.5k rozlišení pro zadní kameru je velice pozitivní a obrázky tvoří kvalitní a pěkný.
Součástí je kabel na připojení do přední kamery, v 955 je přímo pro ten kabel samostatnej miniUSB konektor.
Možná jsem si měl rovnou koupit 955W rovnou v balíku se zadní kamerou, ale to jsem ještě nevěděl, jak kvalitní 4K to dělá a neměl jsem zkušenosti. Už bych do jiné kamery ani nešel.

Mio MiVue J756DS Dual

Mio MiVue J756DS Dual

Jan Jan

• tři zařízení v jednom
  • v autě vůbec není vidět, součástí panelu tak, jak jsem chtěl
  • radary
  • obraz zadní kamery
  • dobrá videa
  • wifi přenosy

Design rozhodl, a to, že jsou to dvě kamery a navíc smartbox v jednom. V autě opravdu není vidět, je to jakoby součást toho horního středovýho panelu. Ovládání a přenos videí do mobilu dělám přes wifi. Obrázky dost ujdou, zadní kamera vidí zeširoka opravdu zleva doprava, není to jen malá kamerka.
Radary rulez. Zatím se mi líbí, funguje dle představ.

Mio MiVue R850T

Mio MiVue R850T

Jakub Jakub

Přidáno: 19. března 2024

• ukazuje celý obraz vzadu za autem, když přes normal zpětné zrcátko bych přes věci v autě neviděl nic
  • displej se neleskne
  • kamera reaguje dost svižně
  • přední a zadni kamera v balení
  • parkovací režim
  • upozorňování
  • volba zobrazení předního a zadního obrazu na displeji dle potřeby
  • kvalitní videa, ostrý a pěkně barevný

Šel jsem do toho a myslím, zatím si věřím, že to bylo dobré rozhodnutí. Asi za největší výhodu mám, že to je dobře udělané a promyšlené zařízení, všechno sedí, je to pevný, software funguje okamžitě a jak má, je doladěná aplikace k tomu, videa jsou víc než dobrý, ostrý a barevně věrohodný.
Jak jsem se pak dočetl, tak e-mirror vlastně znamená, že to na celou plochu zobrazuje obraz za autem a je to jako zrcátko, přitom se displej vůbec neleskne. To dost oceňuju, protože často přes dětský sedačky vzadu nevidím a zpětný zrcátko je mi pak k ničemu. To samý když jedem na hory.
Tahle kamera ale na zrcátku ukáže celý obraz vzadu a ještě do šířky.
Za ty peníze je to dobrá volba, 2 kamery v jednom, vylepšená nabíječka, a promyšlené zrcátko s tou výhodou e-mirror, radary a upozornění beru jako fajn bonus. Instalace byla celkem jednoduchá.

TrueCam H25

TrueCam H25

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. března 2024

(naposledy upraveno 19. března 2024)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Splnil očekávání viz předchozí recenze
  • Mobilní aplikace Roadcam je kapitola sama pro sebe = odinstalováno.
  • PC Program Horson Player doporučený k přehrávání videí z kamery má neodpovídající znázornění rychlosti vozidla (kamera - program) a nemožnost si toto vypnout či zkalibrovat. Zbytečný pokus nabídnout něco víc než jiné přehrávače MP4. Zamrzí zde chybějící CZ jazyk = odinstalováno.
  • Sklon displeje je na hraně praktické použitelnosti - obrazové hlášky - znázornění radarů, rychlosti, vzdálenosti jsou za jízdy obtížně čitelné a pro řidiče můžou tak být rozptylující a tím pádem rizikové. (Samozřejmě pro čitelnost záleží kde je kamera instalována a to zase omezuje zákon.)
  • chybějící polarizační filtr na čočku - odlesky palubní desky

Kameře v podstatě nemám co vytknout, splnila očekávané dle předchozích recenzí. Vytknout mohu jen obslužné programy, to je zbytečná ostuda v dnešní době. Sráží to jinak kvalitní produkt do průměrnosti, což je škoda... K hláškám. Zamyslel bych se nad tím, zda by nebylo lepší používat kameru jako kameru a přes wifi jako vysílač hlášek do jiného zařízení - mobilu, Mobil bývá umístěn v většinou v držáku a zorném poli řidiče a ihned by tak byly dostupné údaje k vyhodnocení řidičem. K napájení mobilu se využije dodávaný autozapalovač.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.

Přidáno: 18. března 2024

• Skvělé záznamy ve dne
  • Pevný držák na sklo
  • Rozměry kamery
  • Snadná instalace a intuitivní ovládání

Kamera optimální na záznam z auta. Doporučuji jsem s ní spokojen.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení autokamery Niceboy PILOT S10 Radar 4K. Pěkný den, Niceboy

Mio MiVue 802

Mio MiVue 802

Ověřený zákazník Alza.cz Michal

Přidáno: 18. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Kamera vypadá v pohodě, zatím nemůžu hodnotit

NAVITEL R450 NV

NAVITEL R450 NV

Ověřený zákazník Electro World Stan

Přidáno: 17. března 2024

Zakoupeno v Electro World

• Nastavil jsem délku smyčky na 3min. a velikost záznamu byla vždy stejná=asi 3/4GB, i když jsem jen popojel o 5m. Na stránkách Navitelu je informace, že lze nastavit délku záznamu na 1/3/5min., ve skutečnosti na 1/2/3min. V manuálu je (v českém znění)uvedeno, že v balení je i zadní kamera - ta tam není.

Marián Kašík Marián Kašík

Přidáno: 16. března 2024

(naposledy upraveno 20. března 2024)

• Kvalita obrazu

TrueCam A5 Pro WiFi

Anonym Anonym

• i don't know
  • i don't know

The TrueCam A5 Pro WiFi is a dash cam offering Full HD video recording and WiFi connectivity for easy footage transfer. Here's a breakdown of its key features:

Pros:

Sharp Video Quality: Records in Full HD (1080p) for clear capture of details on the road.
WiFi Connectivity: Allows for easy transfer of footage to your smartphone or tablet for viewing and sharing.
GPS: Tracks your location and speed, providing valuable context for recorded events.
Radar Detection (Europe): Warns you of speed traps in European countries (check compatibility for your region).
Cons:

Limited Night Vision: While night recording is possible, reviews suggest it might not be the strongest for low-light conditions.
No Cloud Storage: If you rely on cloud storage for dash cam footage, this model might not be ideal.
Consider Alternatives: Depending on your priorities, some competitors might offer features like wider viewing angles or parking mode at a similar price point.
Overall:

The TrueCam A5 Pro WiFi is a decent dash cam option with good video quality and the convenience of WiFi transfer. However, consider night vision limitations and explore competitor features before making your final decision. Also try <a href="https://carxapk.net... Drift Racing Lite mod version</a>

LAMAX T10

LAMAX T10

Je prosto skvely!!!

Přidáno: 15. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Perfektní, koupena jako dárek, funguje skvěle, minimalistický design. Kvalitní videa. Snadná instalace. Doporučuji.

Uwing C6

Uwing C6

Ověřený zákazník Zaparkorun.cz Franta

Přidáno: 14. března 2024

Zakoupeno v Zaparkorun.cz

Dobrý obchod zboží mě bilo doručeno,bez problém

Michael Křepelka Michael Křepelka

Přidáno: 14. března 2024

• Za málo peněz hodně muziky.
  • SDXC / SDHC
  • 128 gb
  • bez displeje
  • Pokud chce člověk jednoduchou kameru bez displeje, radarů a všelijakých blbostí tak správná volba..

Za mě spoko. Kupoval jsem ji ve slevě, chtěl jsem jednoduchou kameru bez displeje a bez upozorňovaní na radary atd.. Podle parametrů není nejnašlapanější na světě ale kvalita je dostačující a za mě velké plus, že sice není nenašlapanější ale je víceméně nová a podporuje SDXC / SDHC až 128gb. Konečně jsem na něco využil paměťovou kartu. Ještě jsem kupoval kameru na motorku a pět jsem jich vrátil zpátky skrz nepodporovaný formát..

Yikoo DV110R

Yikoo DV110R

Ověřený zákazník MALL.CZ pes

Přidáno: 13. března 2024

(naposledy upraveno 13. března 2024)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Zatím v provozu cca 2x
  • Zatím OK
  • Chybí návod v českém jazyce
  • Dodaný návod je v angličtině a čínštině

Myslím, že když se u nás prodává zahraniční výrobek, měl by mít český a nebo alespoň slovenský návod. Ne každý ovládá angličtinu, nebo čínštinu.
Menu v kameře má v mnoha jazycích mimo již výče uvedených.

NAVITEL AR202 NV

NAVITEL AR202 NV

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Eberry.cz

asi ok, darek pro tchyni, nestezuje si ;-)

Niceboy PILOT Q9 Radar

Niceboy PILOT Q9 Radar

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v OKAY.cz

• Vysoká kvalita záznamu, čitelné SPZky aut i dopravní značení.
  • Přece jen velká, v zemích se zákazem používání autokamery (Rakousko) nutno kameru sundat nebo vhodně zakrýt.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q9. Pěkný den, Niceboy

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

• Funguje spolehlive
  • Dokaze zit "svym vlastnim zivotem" poud mate automaticky spinanou napajeci zasuvku v aute, pokud ne, musite vypinat manualne.
  • Kvalita obrazu
  • Ceske menu
  • V pritmi nejsou citelne SPZ z nahravky
  • Nema tlacitko pro oznaceni zaznamu, pouze G senzor.
  • Nelze uchytit na magnet
  • USB Mini - v dnesni dobe bych rozhodne uvital USB-C
  • V baleni neni kratky kabel pro zapojeni do zasuvky, pokud ji mate u zrcatka.
  • Slozite pretahovani nahravek - pokud nemate potrebu casto pretahovat nahravky - jen v pripade nehody, tak je to OK.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
ad Tlačítko a ostatní - jde o cenově dostupný model s 2.5K natáčením, co nejvíce je tedy automatická, co možná bezúdržbová a integrovatelná do vzhledu auta za zrcátko. S tím souvisí i ovládání přes mobilní telefon, ale také ostatní "chybějící" vlastnosti, které jste vyjmenoval.
ad USB MINI - jde o běžný a plně funkční konektor pro video-foto techniku, nejde o nic staršího či novějšího. Samozřejmě ale u nových modelů dle nařízení EU už jsme zařadili konektor USB-C.
ad NAHRÁVKY - jednoduše je můžete stáhnout z microSD karty, nebo do mobilu přes WIFI, případně přes USB kabel. Nejde o nic složitého.
Budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.

NAVITEL MR255 NV

NAVITEL MR255 NV

Přidáno: 5. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• má jen obecný návod k použití

Funguje dobře, obraz je dobrý i ve tmě

Ověřený zákazník DOD-TEC.org Ověřený zákazník

Přidáno: 5. března 2024