Nejnovější recenze ze sekce Kamery do auta

Niceboy PILOT Q7 2K

Niceboy PILOT Q7 2K

Přidáno: před hodinou

Zakoupeno v Alza.cz

• Čitelný displej s dobrou kvalitou obrazu.
  • Přísavný držák.
  • České menu, takže snadné nastavení funkcí.

Koupil jsem hlavně kvůli přísavnému držáku, dá se díky tomu přesouvat mezi auty.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 15:45

Zakoupeno v Electro World

• Široký záběr a jasný obraz
Yi Smart Dash Camera

Yi Smart Dash Camera

Ověřený zákazník isix.cz JKrajic

Přidáno: 17. dubna 2024

Zakoupeno v isix.cz

Uz druha, obe funguji bez problemu

Mio MiVue 803

Mio MiVue 803

• pěkný obraz i v noci
  • upozornění na radary, včetně úsekového měření
  • český jazyk
  • spousta možností nastavení kamery

Kamerka s GPS, wifi a upozorňováním na radary v rozlišení 2K za 2100 Kč nemá na trhu konkurenci

LAMAX S9 Dual GPS

LAMAX S9 Dual GPS

Zakoupeno v Alza.cz

• Zatím funguje tak uvidíme jak dlouho.
  • Systém kalibrace jízdních pruhů jsem nepochopil, buď si seřídíte kameru tak aby nahrávala pohled který si přejete a následnou kalibrací jízdních pruhů si pohled kamery zase rozhodíte.

• Vypadá hezky

Koupeno pro otce jako dárek.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení autokamery Niceboy PILOT S10 Radar 4K. Pěkný den, Niceboy

TrueCam M11

TrueCam M11

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 15. dubna 2024

• Kvalita záznamu
  • Problémy s nastavením

Je škoda, že kamera novější řady má složité nastavení a při špatném nastavení kamery, kamera neustále vypíná. Kdybych měl jít do řady M, tak jedině už jen M7, kde nejsou takové problémy, jak u novějšího modelu M11.

Ověřený zákazník Alza.cz Vláďa

Přidáno: 15. dubna 2024

• Poměr ceny a hodnoty
Mio MiVue 733 WIFI

Mio MiVue 733 WIFI

Ověřený zákazník IT Děčín, s.r.o. Vraťa

Přidáno: 12. dubna 2024

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

• Používám teprve tři dny
NAVITEL R480 2K

NAVITEL R480 2K

Ověřený zákazník Alza.cz milhaus007

Zakoupeno v Alza.cz

• Kvalita za dobrou cenu.

Zakoupeno v Alza.cz

• funkce, obraz, velikost, nastavení, zvuk, upevnění, cena

Reakce značky Niceboy

Uwing C6

Uwing C6

Ověřený zákazník Zaparkorun.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. dubna 2024

(naposledy upraveno 10. dubna 2024)

Zakoupeno v Zaparkorun.cz

• Ano
Lamax T4

Lamax T4

Anonym Anonym

Přidáno: 8. dubna 2024

(naposledy upraveno 17. dubna 2024)

• 1-Vyhodou Autokamery T4 je jeji mala velikost, snadna montaz na celni sklo a vzhledem k prijatelne cene ma vyborne uzitne vlastnosti, ktere jsou velmi dobre a podrobne popsany na webovych strankach Lamaxu.cz
  • 2-Dalsi prednosti je bohate prislusenstvi, i kdyz vetsi vyhodou by bylo volitelne prislusenstvi.
  • 3-V nabidce Lamaxu by uvital cenu pro samostatnou kameru T4 (t.j.bez napajeciho drzaku) a k tomu volitelne dokupovat prislusny drzak: s GPS nebo bez GPS. V mem pripadu mam drzak (bez GPS)pro kameru T4 navic-
  • nebo muzu si s nim kameru (pre)nastavit na stole s vyuzitim sitoveho USB napajece a vhodneho USB kabelu pro drzak kamery T4.
  • 4-Vyborna technicka podpora od vyrobce/dodavatele Lamax
  • 1-Nenasel jsem podrobny navod (obdoba u autokamery T6)
  • 2-Horsi je to s prilozenym i stazenym PDF navodem(QSG) pro
  • autokameru T4. Lze podle neho napoprve pomerne obtizne nastavit parametry kamery. Ja jsem vyuzil dobrych znalosti, ziskanych z podrobneho navodu pro kameru T6(u ni odesla vnitrni baterka) a zustal mi drzak GPS, ktery jsem pouzil u T4.
  • P.S. Jak uz se uzivatel s kamerou seznami, na prenastaveni navod QSG je. vyborny.
  • 2- Prilozeny kompaktni napajec do zapalovace je dobra vec, ale ma velkou nevyhodu, ze ma pomerne velkou spotrebu (pres 20mA) v rezimu STBy, na rozdil adapteru pro autokameru T6, ktery ma spotrebu 2mA.
  • Takze v nekterych autech, ktere klickem nevypinaji zapalovac, nutno adapter vytahnout ze zasuvky zapalovace!!!!! To v navodu chybi!!!!
  • ■Kamera T4je nespolehliva v nahravani. Po vypnuti a zapnuti nekdy vyzaduje vlozit SD kartu i kdyz je SD karta v kamere vlozena. Popsany neduh je nahodny: jednou ano pak najednou bez varovani ne atd.
  • Jedna se o nekvalitni vyrobek a to jiz druhy od Lamaxu.
  • Predtim kamera T6, problemy s tlacitky, s baterkou a az po zaruce uplne odesla vnitrni baterka, kamera nefunkcni, na vyhozeni

Kamera Lamax T4 patri k levnym produktum s velmi kvalitnimi parametry, ktere plne vyhovuji ucelu jejimu urceni. Horsi je to s kvalitou vyrobku T4 a hlavne spolehlivosti.
I pres nevyhody, ktere nejsou na zavadu, kamera mojim pozadavkum plne vyhovuje a jsem s ni spokojen, nez kamera prestala plnit funkci nahravani a musela do servisu
Je to jiz moje druha spatna zkusenost s vyrobky Lamax: kamera T6(vadne tlacitka pak baterka), nyni kamera T4 (nspolehlive nahravani)

LAMAX C9 GPS

• Nelze připojit zadní kameru
  • Některé radary hlásí špatně
  • Nelze využít CPL filtr pro tlumení obrazů
  • po 3,5 letech přestal fungovat SD slot

S kamerou jako takovou jsem byl relativně spokojen. Do nedávna točila slušný záznam a upozorňovala na radary, i když na některé zvláštně. Například na jednom úseku D1 blízko Brna kamera pravidelně hlásila úsekové měření 90, které bylo zřejmě poblíž, ač na dálnici bylo klasicky 130. Či jiné radary v blízkém okolí mého bydliště, hlásila jako již projeté, ač nebyly. Ale při té cenovce byl člověk rád že jsou vůbec v databázi.

Kamerku jsem dříve doporučil několika známým, jeden z nich mi po čase příliš nepoděkoval, jelikož mu spíše nefungovala GPS.

Bohužel i mě po 3,5 letech používání zřejmě začal blbnout slot pro paměťovou kartu. Kamera se neustále restartuje a nechce točit. Zkoušel jsem několik různých karet, formátoval je a jediný stav kdy se kamera jeví relativně ok je, když v ní žádná karta není, ale to logicky neplní svou funkci...

Zkouknul jsem několik negativních recenzí na jiné produkty tohoto výrobce a je mi vlastně v celku překvapením, že kamera nepřestala fungovat již dříve. Na základě nich jsem se rozhodl do výrobků této značky již neinvestovat.

Mio MiVue 955W Dual

Mio MiVue 955W Dual

Přidáno: 5. dubna 2024

Zakoupeno v K24.cz

• Kvalitní video i obrázky. Snadné ovládaní, menu v češtině. Dost nastavitelných prvků. Za ty peníze velice dobrá koupě.
TrueCam H7 GPS 2.5K

Neoline X-COP 9300S

Neoline X-COP 9300S

Ověřený zákazník AUTOPROFI CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2024

(naposledy upraveno 3. dubna 2024)

Zakoupeno v AUTOPROFI CZ

Zakoupeno v tipa.eu

Funguje jak má.

NAVITEL R800

NAVITEL R800

Ověřený zákazník MALL.CZ Honza V.

Přidáno: 31. března 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

• hezká
  • snadné ovládání
  • velký displej
  • uchycení na držák by mohlo být řešeno snadnějším nasunutím, zaklapnutím, ale i tak dobré

Hledal jsem kameru dlouho, Navitel mě byl doporučen a tento model půro běžné užívání postačí. Zatím spokojenost hlavně se snadným nastavení - OSD menu je česky což jsme měl za podmínku, velký displej, snadné ovládání

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25