Nejnovější recenze ze sekce Kamery do auta

NAVITEL R900 4K

NAVITEL R900 4K

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 25. července 2024

(naposledy upraveno 25. července 2024)

Zakoupeno v Electro World

• Kamera splňuje mé požadavky
NAVITEL R600

NAVITEL R600

Ověřený zákazník OKAY.cz Josef

Přidáno: 25. července 2024

Zakoupeno v OKAY.cz

• zatím nejlepší kamera ktrou jsem si pořídil i zdoslechu kolegů
DOD GS980D

DOD GS980D

Ověřený zákazník Cool-mania.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Cool-mania.cz

moje už třetí kamera od značky DOD, měl jsem LS460W, RC500S a teď jsem zakoupil GS980D. Ani do budoucna neplánuji sáhnout po jiné značce, Opravdu TOP kvalita po všech stránkách

LAMAX T10 Zadní kamera

LAMAX T10 Zadní kamera

Ověřený zákazník Eberry.cz Václav

Zakoupeno v Eberry.cz

• noo to je chybka
Niceboy PILOT Q7 2K

Niceboy PILOT Q7 2K

Zakoupeno v Alza.cz

• Kameru mohu doporučit, jsem s ní spokojený.
  • Úhel záběru při instalaci pod zpětné zrcátko pojme celý předek auta.
  • Kamera funguje sama vypnutí/zapnutí.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a recenzi kamery do auta Niceboy PILOT Q7 2K. Pěkný den, Niceboy

Ověřený zákazník LAMAX.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. července 2024

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Výborná kvalita obrazu
  • České menu
  • V balení najdete vše potřebné
  • Příšerné zpracování uchycení kamery k magnetickému držáku!!!!!

Kamera sama o sobě snad nemá chybu velká spokojenost má však jednu velkou nevýhodu. Pokud kameru nebudete z magnetického držáku sundávat na noc tak jako já budete spokojení protože když už jí tam narvete tak tam drží ale pokud jí budete často vyndavat a nandavat tak vás potěš pánbůh!!!!!! Z videorecenzí není vidět jak špatně jde kamera nasadit na magnetický držák musel jsem po stranách výstupky trochu zbrousit jinak bych jí snad rozlomil!!! Jinak všechno běží tak jak má dokonce i aplikace v mobilu.

Sencor SCR 4200

Sencor SCR 4200

Ověřený zákazník Alza.cz petr

Přidáno: 21. července 2024

• skvělá nahrávka

možná by bylo vhodné i s dodávkou karty

LAMAX T10

LAMAX T10

Přidáno: 17. července 2024

• doplňkové funkce

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. července 2024

• Nejlepší obraz na auto kameře co jsem viděl. Super snadné používání jak kamery tak aplikace. Lamax je bezkonkurenční co se týče příslušenství ke kameře. Přísavka která se dá dokoupit za pár korun je užitečná věc kterou bych si představoval u všech kamer. V aplikaci se dají snadno přehrát videa a případně celkem rychle stáhnout do mobilu. Displej je čitelný i na přímém slunce a reaguje vážně skvěle. Zapojení kamery je velice snadné, zvládne každý za pár minut. Nejlepší přední kamera.
  • Nevím proč, ale nastavený čas se mi vždy změní o hodinu.

70mai Dash Cam 1S

NAVITEL R99 4K

NAVITEL R99 4K

Anonym Anonym

Přidáno: 16. července 2024

(naposledy upraveno 16. července 2024)

• Autokamera má velmi kvalitní obraz, dobrá optika. Video MP4, SPZ perfektně čitelné. Snadné stažení vidosmyček do mobilu pomocí wifi.
  • Jako aplikaci dopručuji Vidure.
  • Tato aplikace zobrazuje trasu na mapě v mobilu bez instalace mapových souborů a má možnost editace videa.
  • Montáž na přední sklo bez snadná. Dobré nastavení sklonu kamery.
  • Dostatečně dlouhý kabel k zásuvce zapalovače.
  • Velmi dobře reaguje na fotokameru radaru.
  • GPS má dobrou citlivost. Zkoušel jsem několik karet pro záznam vždy bez problémů. Stahování zaznamenaných souborů jde přijatelnou rychlostí.
  • Jediný malý nedostatek je sejmutí kamery z držáku na okně.
  • Je třeba trochu více zručnosti. Vzledem k snadnému vyjmutí karty z kamery to nedoporučuji.

Velmi dobrá kamera. Levnou kameru nekupujte, špatná osobní zkušenost.

Ověřený zákazník Kuma.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. července 2024

(naposledy upraveno 16. července 2024)

Zakoupeno v Kuma.cz

• předčila očekávání v kvalitě obrazu
  • upozorňuje na radary
  • displej se dá v noci vypnout
  • objektiv se natočí a drží
  • je možné ji z držáku vysunout a schovat
  • RZ aut přečtu na velkou vzdálenost
  • zadní kamera v balení

Bylo mi Mio doporučeno jako vlajková loď autokamer, no, nezklamali jsem se, jede to jak se zdá bez chyby, ovládání lehké a nemusíme si s ní hrát, prostě funguje. Dokonce i ucházející mobilní aplikaci a software do komputera to má funkční a přehledný. Asi lze doporučit.

Mio MiVue C595W Wifi GPS

Mio MiVue C595W Wifi GPS

Zakoupeno v Alza.cz

Zatím ji používám krátkou dobu abych mohl hodnotit.

LAMAX C9 GPS

LAMAX C9 GPS

Ověřený zákazník Alza.cz Pavel

Zakoupeno v Alza.cz

Protože tato kamera není vůbec levná záležitost, snažil jsem se ji před nákupem proklepnout. Poměrně velké množství pozitivních recenzí a jedna recenze přímo od majitele mě přesvědčily. Dnes, po 18 měsících užívání, konstatuji, že kameru bych si už nekoupil protože:
1. Ukládání max 5 minutových sekvencí je nevyhovující. Takto krátké úseky nasekají velké množství souborů, v nichž se fakt špatně něco hledá.
2. Max 64 GiB SD je naprosto nevyhovující. Abyste ve video něco viděli, musíte ukládat ve velkém rozlišení. Jinak na SPZ a jiné detaily zapomeňte. Takže 5 minut bude cca 550 MiB. Čili na 64 GiB se vám teoreticky vejde cca 10 hodin záznamu. Jenže nevejde. Kamera prostě není schopna na libovolnou 64 GiB kartu, po roce užívání, tolik dat uložit. Soubory se vám začnou přepisovat již po 5 hodinách jízdy. A to jen za předpokladu, že použijete opravdu kvalitní a rychlou SD kartu, jinak se rozlučte i s 5 hodinami.
3. GPS modul je neustále mimo realitu. Je jedno jak dlouho jedete (aby měl modul dost času na synchronizaci), na radary vás upozorní klidně kilometr mimo daný úsek. Navíc radarová data jsou zoufale neaktuální a v podstatě k ničemu. Třeba v době psaní této recenze (7/2024) si můžete stáhnout update jen z 2/2023. Update navíc jen přes SD kartu. Dostat GPS souřadnice do obrazu nejde a to je vlastně OK, protože k čemu vám budou neplatné souřadnice v obrazu.
4. LDWS rovnou vypněte, v praktickém provozu k ničemu.
5. WDR je zoufale pomalé. Kamera není v pološeru ani při rychlosti cca 60 km/h schopna vyřešit dynamickou měnu intenzity světla způsobenou stacionárním radarem zobrazujícím vaši rychlost ani za 5 sekund, takže daný úsek projedete, aniž byste ve videu čitelně zaznamenali, kolik radar vlastně ukazoval, když jste kolem něho jeli.
6. Detekce pohybu je funkční jen při zapnutém externím napájení. Use case této skvělé funkce mi zcela uniká. Museli byste nechat kameru pod napájením po celou dobu, co parkujete. Good luck vaší baterii.
7. Několikrát se mi stalo, že kamera prostě neukládala data na SD kartu, aniž by mě na to upozornila. Fakt nechci pravidelně kontrolovat displej a zkoumat, zdali mini ikonka nahrávání v rohu svítí nebo ne. Od kamery do auta očekávám jen jednu, opravdu jednu pitomou primární funkci. Aby za všech okolností ukládala záznam na kartu. Jakmile ji zapnu, nebo dostane napájení, tak prostě ukládá data. Vše ostatní je podružné a nedůležité. U této kamery se mi opakovaně stalo, že vlivem SD karty, nebo nechtěného stisknutí nějakého tlačítka (sundat kameru z držáku je PEKLO na zemi, vyžadující poškození kamery, skla, držáku nebo všech věcí současně), kamera prostě několik desítek hodin, ani po vypnutí a obnově napájení, neukládala dat. Přišel jsem na to až když jsem jeden záznam opravdu potřeboval a k mému překvapení jsem zjistil, že na skle vozím drahý šunt, který mě několik desítek hodin neupozornil, že data nejsou ukládána.
8. Po těchto zkušenostech si nedokáži představit, že si od Lamaxu ještě kdy něco koupím.
9. Respektuji všechny pozitivní komentáře k této kameře, ale kupce tohoto modelu, nebo jiného modelu od tohoto výrobce, nabádám k maximální ostražitosti.

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že nejste s produktem spokojen.
Ukládání záznamů do minutových smyček je vlastností kamery a většina autokamer touto smyčkou také disponuje. Smyčka je v autokamerách nastavena z toho důvodu, aby se zamezilo poškození celého například hodinového záznamu. Díky smyčce tedy neztratíte celou hodinu jízdy, ale pouze jednu smyčku. Kamera LAMAX C9 je dřívější model, proto disponuje podporou 64GB paměťových karet. Aktuálně však nabízíme i kamery s podporou vyšší kapacity, každý zákazník si tak může najít to pravé, co mu vyhovuje. Na paměťovou kartu se ukládají také uzamčené záznamy (uzamčené G-senzorem či detekcí pohybu), které smyčka nedokáže přemazat a zároveň při přemazávání nejstarších klasických záznamů se na kartě tvoří fragmenty souborů, které kartu také mohou zaplnit. Také doporučujeme zkontrolovat citlivost G-senzoru, pokud je nastavena na vysokou citlivost, může dojít k uzamykání souborů i po např. přejetí nerovnosti na vozovce a poté naplnění paměťové karty. Proto obecně doporučujeme paměťovou kartu alespoň 1x měsíčně formátovat pro bezproblémový provoz. Pokud se GPS modul déle připojuje či opožděně hlásí radary, může být příjem GPS ovlivněn senzory v blízkosti zpětného vnitřního zrcátka nebo vyhříváním čelního skla. Při detekci pohybu kamera nahrává záznam v případě, kdy zaznamená pohyb v zorném poli. Jelikož kamera tedy nenahrává nepřetržitě, odebírá menší množství energie.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LAMAX

Mio MiVue 955W

Mio MiVue 955W

• čeština
  • kvalita nahrávek
  • přesnost GPS a radary
  • aktualizace přes moderní aplikaci
  • rychlá WIFI, dvě frekvence
  • QR kód na rychlé připojení telefonu s kamerou

Pro dobrou zkušenost pořízeno i do druhého auta. Funguje skvěle, SPZ čitelný, wifi rychlá, emergency nahrávky umí jak při běžné jízdě, tak po zaparkování auta, takže to natočí i po odchodu z auta.

Zakoupeno v Alza.cz

• krásný videa až na úrovni mobilního telefonu
  • 4K se nezapře, zapracovali na tom
  • zadní kamera s vyšším rozlišením byl určitě dobrej nápad
  • držák se rychle dá sundat, nic složitýho
  • i pro zadní kameru se upravuje firmware, pozitivní překvapení. Nový firmware to upozornilo samo
  • hlášky v češtině, taky přes aplikaci nastavení a instalace
  • aplikace celkem ujde, na prohlížení a aktualizace všeho dobrá, nezabere místo

Záběry 4K bezvadné. SPZ na 20-25 metrů? Asi tak nějak. V noci o dost lepší než podobné kamery. Umí to poznat nekvalitní SD kartu, ohlásí to na displeji nebo ji to chce pořád opravit. Chce to kvalitní a odolnou.
Funguje jak jsme chtěli.

Mio MiVue C545

Mio MiVue C545

Zakoupeno v Alza.cz

• daj se poznat hezky SPZ aut
  • v noci to je lepší než moje starší kamera, o dost lepší světlo
  • 60 fps
  • kamery na křižovatkách, radarové a nějaké další, po celé evropě
  • natáčí nehody i po zaparkování auta, i před tím, než k ní dojde

Natáčení skvělý, SD karta nová a na doporučení, všechno funguje. PO zaparkování umí natáčet i když jenom někdo chodí okolo auta, nebo dřív než k tomu dojde. Za tuto cenu TOP funkce.

CEL-TEC K6 Falcon

CEL-TEC K6 Falcon

Ověřený zákazník CEL-TEC.cz Pavel

Zakoupeno v CEL-TEC.cz

Oka ?.

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

Zakoupeno v Alza.cz

Kamera má minimální možnosti nastavení umístění. Otočný kloub umožňuje jen mírné pootočení, takže nejsem schopen ji nainstalovat na potřebné místo a produkt musím vrátit.

Ověřený zákazník Alza.cz Jan

• Kvalita videa
  • Kvalita zvuku
  • Jednoduché dotykové ovládání
  • Magnetický držák
  • Kvalita videa u 60fps

Kvalita videa je za mě opravdu dobrá ( v případě 4K). Pokud si člověk nastaví 60fps tak už ta kvalita tak dobrá není (většinou to vypadá dost kostičkově).
Zvuk oproti Lamax T10 je už o hodně lepší. Takže se Lamax asi posunul.
Ačkoliv jsem se dotykového ovládání za jízdy celkem obával, tak kamera reaguje pohotově a dá se jednoduše záběry zamknout proti přepsání.
Co se ale opravdu nepovedlo je magneticky držák. Magnetický držák má celkem 3 výstupky u magnetů a přichytit kameru k držáku je nadlidský výkon. Většinou je tak jednodušší z kamery vyndávat SD kartu než sundavat kameru. Stejně jako u všech magnetických držáku nejde kameru natočit do stran, takže je pak celkem problém pokud máte vypouklé čelní sklo.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25