DDPAI Mini 3 32GB

Přístrojová kamera DDPAI Mini 3 Kamera do auta DDPAI Mini 3 nahrává video v rozlišení 1600p a díky otočné konstrukci může nahrávat z více perspektiv. Vestavěná Wi-Fi...
2 390 Kč
Doprava 99 Kč,Více než měsíc
Doporučená nabídka ANAGU.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Více než měsíc • 1 varianta99 Kč5 recenzíDalší informace

Popis produktu

Přístrojová kamera DDPAI Mini 3 Kamera do auta DDPAI Mini 3 nahrává video v rozlišení 1600p a díky otočné konstrukci může nahrávat z více perspektiv. Vestavěná Wi-Fi...

Parametry produktu

Výrobce
G-senzor
ano
GPS modul
ano

Parametry produktu

Výrobce
G-senzor
ano
GPS modul
ano

Popis produktu

Přístrojová kamera DDPAI Mini 3

Kamera do auta DDPAI Mini 3 nahrává video v rozlišení 1600p a díky otočné konstrukci může nahrávat z více perspektiv. Vestavěná Wi-Fi poskytuje rychlé a spolehlivé připojení a paměť eMMC5.1 zajišťuje rychlé ukládání a čtení dat. Přiložené dálkové tlačítko umožňuje ovládat zařízení bezdrátově a speciální aplikace DDPAI umožňuje pohodlně prohlížet nahrané záznamy, upravovat je a sdílet. V balení najdete také praktickou nabíječku do auta.

Fantastická kvalita obrazu

Technologie WDR, možnost natáčet video v rozlišení 2688x1944 HD a fotografie v rozlišení 1600p, velká clona F1,8 a až 5 milionů pixelů - to vše dohromady dává fotoaparátu DDPAI Mini 3 vynikající kvalitu obrazu, která vás ohromí ostrostí, bohatými detaily a živými barvami - za jasného i tmavého osvětlení. Formát displeje 16:9 je navíc přirozenější a příjemnější pro oči. Za tak skvělé schopnosti fotoaparátu jsou mimo jiné zodpovědné snímač OV05A10 a dvoujádrový procesor Cortex A17 Cortex A7 od společnosti HiSilicon.

Bezpečné ukládání zaznamenaného materiálu

Rozlučte se s problémy s kompatibilitou karet TF nebo nedostatkem úložného prostoru. Díky inovativním technologickým řešením zůstanou jen nepříjemnou vzpomínkou. Paměť eMMC5.1 je zabudovaná přímo v zařízení, což zajišťuje rychlejší a bezpečnější výkon. Umožňuje ukládat a číst data až 5500krát rychlostí až 100 MB/s. Můžete si tak být jisti, že nepřijdete o důležitý záznam, když to nejméně čekáte.

Další funkce - spolehlivý výkon

Rekordér DDPAI Mini 3 vás nikdy nezklame! Zařízení bylo vybaveno pokročilým gravitačním senzorem, který umožňuje automatickou ochranu záznamu - například před nehodou. Nehrozí tedy, že byste přišli o své nejdůležitější záběry. K dispozici je také funkce 24hodinového sledování parkování. V tomto režimu může kamera zaznamenat každého, kdo se pokusí poškodit váš vůz. Poznámka: pro použití 24hodinového monitorování parkování je zapotřebí další sada pevného kabelu.

Bezdrátové tlačítko - dálkové ovládání kamery

Tím vaše možnosti nekončí! V balení najdete dálkové tlačítko třetí generace, pomocí kterého můžete kameru bezdrátově ovládat a zachytit vše, co vás zaujme. Pomocí tohoto tlačítka můžete okamžitě pořídit fotografii nebo nahrát video o délce přibližně 10 sekund. Stalo se na cestách něco důležitého? Nebo jste na své cestě zachytili úchvatný výhled? S DDPAI už nikdy nezmeškáte příležitost zachytit zajímavý okamžik!

Oceněný design

Model DDPAI Mini 3 vyniká moderním, pečlivě promyšleným designem oceněným německými cenami Red Dot a iF. Tato malá, elegantní kamera dokonale doplní interiér vašeho vozu. Je otočná o 360° - umožňuje zaznamenávat dění na silnici i uvnitř vozidla. A nic vám nebrání pořídit si během jízdy fantastické selfie!

Praktická aplikace a bezproblémové připojení Wi-Fi

Využijte možnosti aplikace DDPAI. Měňte nastavení kamery, přehrávejte a upravujte pořízené záznamy a poté je uložte do telefonu nebo sdílejte na sociálních sítích. Vestavěná Wi-Fi DVR umožňuje rychlé, bezpečné a bezplatné připojení k chytrému telefonu. Proč si ho vybrat? Ukládáním záznamů do paměti telefonu k nim získáte nejen pohodlný přístup v každé situaci, ale také se vyhnete jejich ztrátě, i když jste mimo dosah. Poznámka: živý náhled je kvůli nedostatku aktualizací k dispozici pouze u modelů, které nepřesahují iPhone 12 PRO MAX.

Balení zahrnuje: -

Autokameru Mini 3 -

Držák -

Tlačítko na dálkové ovládání -

USB nabíječku do auta -

Napájecí kabel 3,5 m -

Instalační nástroj -

Dálkové lepidlo 3M s rychlým přichycením -

Držák 3M lepidlo -

Uživatelskou příručku

Značka

DDPAI

Model

Mini 3

Snímač obrazu

CMOS 5MP

Kodek

H.264

Rozlišení kamery 1600p, 30FPS

Objektiv

Šestivrstvý, sklo, infračervený filtr, 140° široký úhel záběru, světelnost F1,8

Modul Wi-Fi 2,4GHz

Paměť

Vestavěná paměť eMMC, nahrávání ve smyčce

Video výstup

Bezdrátové připojení

Kompatibilita

Android, iOS

Rozlišení videa 2688x1944

Rozlišení obrazu 1600p

Paměť RAM 1 GB

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.