Nejnovější recenze ze sekce Kamery do auta

Ověřený zákazník Testuj.to Lucia

Přidáno: 6. října 2023

• Aplikace
  • Měření aktuální rychlosti
  • Upozornění na radary a železniční přechody
  • Jednoduchost ovládání
  • Napájecí kabel
  • Paměťová karta mohla být již součástí

Kamera do auta je velmi praktická, má hezký dyzajn a splnila moje očekávání. Ovládání je velice jednoduché, nastavení si můžete přizpůsobit podle sebe, pomocí aplikace doladíte a jedete. Upozorňuje na radary, měří aktuální rychlost a má další funkce, které se hodí. Kvalita videa je dobrá. Je škoda, že se kamera nedodává již s nějakou základní paměťovou kartou, ale to je detail. Nevýhodou je napájecí kabel, který musí být celou dobu zapojený, kamera nemá integrovanou baterii a kabel je dost výrazný. Celkově jsem s kamerou spokojená a můžu ji doporučit.

DOD GS980D

DOD GS980D

Ověřený zákazník DOD-TEC.org Ověřený zákazník

Přidáno: 6. října 2023

Zakoupeno v DOD-TEC.org

• 4K, což je skutečně plné rozlišení 4K
  • Cena je vysoká

V porovnání se všemi kamerami do auta, které jsem měl, je tato na úplně jiné úrovni. Když si přehrajete obraz z kamery, opravdu pochopíte, co znamená kvalitní ne extrapolované rozlišení 4K. I v noci krásný obraz, minimum zrna a opravdu krásné detaily. Cena je na dnešní dobu opravdu vysoká, ale rozhodně, a to myslím vážně, se vyplatí do této kamery investovat. Pro mě je to kamera roku 2023! Již mají verzi GS980D PRO s podporou 512GB micro sd karet

Ověřený zákazník Cool-mania.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Cool-mania.cz

Konečně komplexní řešení pro sledování. Tento produkt je skutečně komplexním řešením, pokud hledáte kamery a možnost sledovat vše pod jedním přihlášením, ať už jde o historii jízdy nebo záznamy z kamer. Vše navíc funguje v reálném čase a je opravdu přesné, i co se týče určování polohy pomocí GPS.

Ověřený zákazník Testuj.to Karel

• noční záběry
  • dotykový displej
  • magnetický držák
  • aplikace pro ios/android

V porovnání se starší kamerou je to nesrovnatelné, kvalita záběru v noci je opravdu prvotřídní, ovládání kamery je díky dotykovému displeji vážně jednoduché a zvládne ho každý. V třetím autě které mám mam kameru od konkurencni znacky a s tou jsou stále nějaké problémy... S produktem jsem velice spokojený myslím si že to za ty peníze stojí, v dnešní době si již nedokážu představit jezdit bez autokamery

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• dlouhý kabel
  • stabilita držáku a kamery
  • jednoduchost ovládání
  • upozorní na radary
  • dobré rozlišení

Produkt byl pěkně a bezpečně zabalena. Je to má třetí kamerka, s touto jsem zatím nejspokojenější. Stabilita držáku a kamery je perfektní. Kabel je dlouhý. Instalace dle návodu je srozumitelná a jednoduchá. Záznam má za mě dobré rozlišení, obraz je kvalitní. Nadchnul mě dotykový displej.

Ověřený zákazník Testuj.to Josef

• Kvalita záznamu
  • Možnost nastavení češtiny
  • Zpracování
  • Jednoduchá instalace i ovládání kamery
  • zbytečně velký držák
  • v balení mohl být i napájecí kabel USB pro připojení kamery v místě zpětného zrcátka, ne jenom do autozapalovače

Jednoduchá montáž a instalace. Veškeré nastavení kamery je možné udělat i přes aplikaci v telefonu a to kompletně v českém jazyce! Aktualizace firmwaru je opět možná jednoduše přes aplikaci. Opravdu kvalitní záznam videa. Držák na kameru je dle mne zbytečně velký a má špatně umístěný přívodní napájecí kabel - při uzamčení přísavky jde z horizontální do vertikální polohy a tím dře o tapecirung vozidla pokud jej umístíte k okraji okna.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• jednoduché ovládání
  • čistý obraz
  • funkce GPS
  • chvíli mi trvalo než jsem spároval mobil a kameru, komunikují spolu přes wifi
  • v balení nebyla paměťová karta, musel jsem ji koupit zvlášť

V balení není paměťová karta, nutno dokoupit zvlášť. Co ale potěšilo je čtečka paměťových karet pro stažení záznamů do počítače.
Ovládání - jednoduché a intuitivní.
Uchycení - na sklo se nalepí fólie a na ni se přichytí držák. Díky této kombinaci drží velmi dobře. Kamera je k držáku uchycena magneticky. Napájecí kabel do zapalovače je dostatečně dlouhý k vedení od zrcátka, kolem rámu dveří, pod sedačkou až k zapalovači ve středové konzoli.
Mobilní aplikace - je možné stáhnout aplikaci Navitel DVR Center, kterou lze využít k prohlížení a uložení záznamů do mobilu, k nastavení kamery a k případné aktualizaci softwaru.
Záznam jízdy - super. RZ vozidel jsou jasně čitelné. Zvuk je čistý. Na displeji kamery je možné nechat viditelný záznam jízdy, zobrazení rychlosti a varování před radary nebo obrazovku vypnout. Do záznamu je vložena informace o datumu, času, souřadnicích a rychlosti, na to pozor :). Noční záznam je také v pořádku.
Určitě se jedná o kameru, jejíž koupí neuděláte chybu.

Niceboy PILOT S5 GPS + Wifi

• Malá, praktická autokamera
  • Kvalitní obraz
  • Široký úhel záběru
  • Zatím žádná

S kamerou jsem spokojený.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení autokamery Niceboy PILOT S5 GPS + Wifi. Pěkný den, Niceboy

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

Přidáno: 4. října 2023

• Jednoduchost ovládání
  • Kvalita obrazu

Překvapila mě kvalita obrazu. Opravdu jsem nečekala tak pěkný záběry. Velikost produktu je také dostačující - ani ne malá, ani ne velká. Jednoduché ovládání, takže dostačující i pro seniory, kteří mají problémy s moderní technologii a elektronikou… doporucuji

Mio MiVue J85 WIFI

Mio MiVue J85 WIFI

Ověřený zákazník Alza.cz Luděk

Přidáno: 3. října 2023

(naposledy upraveno 3. října 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Minimální velikost díky nepřítomnosti displeje, snadná instalace i ovládání.
  • Komunikace a ovládání přes připojení Wi-Fi.
  • Dostačující kvalita obrazu i zvuku.
  • Super kamera v poměru cena/výkon.
  • Dokoupil jsem si ke kameře krátký (50 cm) napájecí kabel USB C a USB mini, abych nemusel “tahat” originální kabel přes celé auto až do zásuvky 12 V, a ten jsem připojil hned u zpětného zrcátka. Super!!!
  • Pomalejší při stahování záznamu z kamery do telefonu, ale možná při nastavení jen 1 minutového záznamu to uživatele nebude tak obtěžovat.

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.
ad WIFI - primárně je určena pro přenos nouzových záznamů (optimalizované pro přenosy), aktualizace přes mobil, živé náhledy apod., není to úplně určené pro zálhování microSD karty v desítkách a víc GB (více viz tutorial o Moderním nouzovém záznamu na našem Youtube s hercem Karlem Zimou),
Děkujeme, tým Mio

Ověřený zákazník Testuj.to Radim

Přidáno: 3. října 2023

• velmi malé rozměry
  • citlivost na otřesy a následné uzamknutí záznamu
  • připojení přes Wifi
  • vlastní aplikace
  • 2 držáky pro 2 auta
  • hlasové upozornění v češtině
  • roční licence na navigaci
  • přiložená čtečka mikroSD karty
  • chybějící návod, nastavení
  • nestabilní aplikace
  • netradiční video formát
  • chybějící tlačítko na zamknutí záznamu

Byl jsem překvapen rozměry, kamerka se schová hravě za zpětné zrcátko, tedy vůbec nepřekáží ve výhledu, přitom lze nastavit náklon kamerky, zabírám tedy krásně i předek své kapoty. Po zastrčení do zapalování automaticky začne nahrávat a dle přednastavené citlivosti při nárazu uzamkne nahrávku. Při sledování videí přes aplikaci jsem se zděsil, že kamera nahrává trhaně, ale nahrává plynule. Stačí se podívat na nahrávky na PC, či je stáhnout do telefonu. Úzkým místem tedy bude spíše přenos dat po WIFI. S kamerkou i kvalitou záznamu jsem nakonec spokojen a využívám ji díky dvěma přiloženým držákům ve dvou autech.

Ověřený zákazník Cool-mania.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. října 2023

Zakoupeno v Cool-mania.cz

• Rychlost živého přenosu z kamer
  • Přehledná aplikace
  • Doslova dny záznamů z kamer na vloženém HDD
  • Vyšší cena
  • Časově náročná instalace

Pro mě skutečně jedinečné a komplexní řešení pro sledování vozidel. Obrovskou výhodou je, že si můžete kamery sami kombinovat (mají opravdu široký výběr) a to, že podporuje HDD mám 2TB jim dává konkurenční výhodu, protože máte záznam na několik dní. Testujeme ho asi 1 týden a zatím opravdu velká spokojenost. Živý přenos je rychlý bez zpoždění, kvalita je taky ok. Aplikace je velmi přehledná a dokážu se v ní orientovat. Zatím jsem také nikde nic podobného nenašel, takže za mě mohu určitě a jen doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

Přidáno: 2. října 2023

• kvalita obrazu za dne
  • velmi kompaktní rozměr neobtěžuje za zrcátkem
  • různé možností nastavení
  • SLOT pro SD kartu až 128Gb
  • dva držáky na sklo
  • kvalitní zpracování
  • dost topí
  • kvalita záznamu za šera a noci není nic moc
  • Aplikace
  • voucher pro placenou navigaci která funguje pouze na Android

Navitel R67 2K, začnu asi její největší nevýhodou a to je app. kterou jsem stáhla z APPSTORE, no tato app. není opravdu tím nejlepším počinem co se dá v dnešní době najít, neustále padá odpojuje se každopádně velká slabina celého produktu.
Kompaktnost kamery je skvěla, a celkově kamera působí dost robustně.
Kamera v noci pokulhává, přes den je to paráda.
Takže kartu mám za chvíli plnou, Automatické formátování funguje dobře takže ta velikost je pouze "problém" při kopírování do PC nic co by se nedalo přežít.
Jsem zvědav co se bude dít ve výších teplotách protože i za počasí +20°C je kamera poměrně teplá.
Velmi malí display který nerusí řidiče ani v noci.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• široký záběr obrazu
  • zachycuje zvuk
  • magnetický držák (dá se měnit v autě)
  • nahrává vy smyčce
  • navitel DVR program
  • chybí zadní kamera
  • nemá dotykový displej
  • na displeji není obraz, který kamera snímá

Konkurenci moc posoudit nemůžu, ale myslím, že cena necelé 2 tisíce korun českých je adekvátní oproti kvalitě. Obraz to má pěkný, ovládá se poměrně snadně, nedá se sice na záběry dívat na mobilu ale na počítači přes program na Windows, ale to není tak zásadní problém.

Ověřený zákazník Testuj.to Šimon

• dotykovy displej
  • kvalitni obraz
  • magneticky drzak
  • ultra HD
  • GPS

Záznamová kamera dobauta Navitel mi vážně zjednodušila život a to doslova. Cítím se s ní v autě v bezpečí protože jsem si ověřil jak spolehlivý a kvalitní obraz natáčí. Ovládání ji dotykové takže klidně během jízdy. Má skvělý poměr ceny a kvality a díky zabudované GPS už nepoužívám navigaci.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Moderní design
  • Jednoduché ovládání
  • Propojení kamery a aplikace v mobilním telefonu

Záznamovou kameru do auta od NAVITEL mohu s čistým svědomím doporučit. Kvalita obrazu je skvělá, i při horších podmínkách je obraz poměrně čistý. Instalace kamery a samotné ovládání je snadné. Velmi se mi líbí informační displej a samotné moderní zpracování kamery. Myslím si, že ve své kategorii je to jedna z nejlepších kamer za přijatelnou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• kvalíta obrazu
  • dlouhý kabel
  • možnost výběru délky záznamu
  • součástí balení čtečka paměťové karty
  • velikost kamery
  • poměrně zjednodušený návod pro instalaci kamery
  • paměťová karta není součástí balení

Při pořizování záběrů, když je auto zaparkované, je obraz "zrychlený", aby se ušetřilo místo na paměťové kartě. Určitě využiji možnost stáhnout záznam přímo v autě do mobilu a nemusím kameru odpojovat a vyndávat paměťovou kartu.
Lze si vybrat z různých jazyků, kterými bude kamera mluvit.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Silný držák
  • Široký úhel záběru
  • Kvalita videa
  • Nic není

NAVITEL R980 4K je vhodnou volbou pro ty, kteří hledají autokameru s rozlišením 4K a s jednoduchým ovládáním bez nutnosti studování návodu. Nevýhody že spárování trvá dlouho nemá vlastní napájecí zdroj . výhody Dezing, WiFi, Český Jazyk jinak jsem moc spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

Přidáno: 30. září 2023

• Design
  • Snadné uvedení do provozu
  • Bytelnost kamery a pevný materiál
  • Jednoduché ovládání
  • Kvalita záznamů
  • Upozornění na radary a železniční přejezdy
  • Možnost spárování s aplikací v mobilu
  • Po dobu jízdy ukazuje rychlost

Kameru bylo jednoduché zprovoznit, zvládne i žena bez přiloženého návodu. Upevnění je pomocí přísavky na sklo, samotná kamera na držáku drží magneticky, takže lze vždy v případě potřeby odnímat pouze kameru.
Kamera se zapíná vždy s nastartování vozidla, vypne se s vypnutím motoru vozidla. Není tedy třeba ji nijak zapínat ani vypínat. Má praktický dotykový display a má hezký moderní design. Balení obsahuje i čtečku karty, kterou lze nosit jako přívěšek na klíčích a je tak vždy po ruce. Záznamy jdou sledovat doma na počítači i s případnou nainstalovanou aplikací v mobilu.
Kamera hlasitým zvukem upozorňuje na rychlostní radary či na blížící se železniční přejezd.
Během jízdy zobrazuje rychlost, což je ocenitelné především v obci.
Oceňuji jednoduché ovládání, čisté záznamy i to, že není třeba kameru nijak přenastavovat. Jednou se zprovozní a pak už slouží a vše je bez problémů a starostí.

Ověřený zákazník Testuj.to Roman

• délka kabelu
  • velikost adaptéru
  • svícení adaptéru
  • logo ve videu

Kamera se mi celkově líbí. Kvalita záznamu je dobrá ve dne i v noci. Špatné také není zaznamenání GPS souřadnic přímo do videa. Líbí se mi magnetický držák i s integrovaným napájením. Jediné co se mi nelíbí je gigantický adaptér do autozásuvky s integrovaným kabelem. Adaptér navíc docela svítí. Přitom se dá koupit značkový o poloviční velikosti.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25