Nejnovější recenze ze sekce Kamery do auta

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• čtečka karty v balení
  • jednoduchá a rychlá instalace
  • kvalitní obraz
  • přesné měření rychlosti
  • upozornění na vlakový přejezd
  • upozornění na radary a o i průjezdové
  • v balení nebyla sd karta
  • kamera nefunguje bez připojení kabelem

kvalitní obraz, přesné měření rychlosti po celou dobu jízdy, upozornění a měření rychlosti u radarů a to i průjezdných, upozornění na vlakový přejezd, najela jsem s ní cca500km a bez nejmenšího selhání, snadné focení během jízdy, ovládání v češtině a i když moje auto nemá wifi, tak kamera plní svůj účel bezchybně

Eltrinex LS600 GPS

• Ovládání
  • Kvalita
  • Rychlá instalace
  • Nenašla jsem nic

Záznamovou kameru do auta Navitel R67 2K za naši rodinu jednoznačně doporučuji. Kvalita obrazu je opravdu velmi kvalitní. Kamera je rychle nainstalována a ovládání je opravdu jednoduché. Oproti konkurenci co jsme vyzkoušeli je kamera opravdu kvalitní a cena naprostá bomba. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Filip

• Rozlišení 4K a záznam zvuku
  • Automatický start
  • Úhel záběru 140°
  • Možnost ovládání přes wifi i dotykovým displejem
  • Magnetický držák
  • Paměťové karty
  • GPS informace o radarech
  • Smyčka pouze 5 minut

Kromě širokého úhlu záběru který pokrývá i okolí auta, komfortnímu magnetickému držáku s napájením a možností ovládání mobilním telefonem přes WIFI nabízí kamera na velkém dotykovém displeji i zajímavé informace pro řidiče. Díky modulu GPS kamera vždy ví odkud je záznam pořízený. Na displeji zobrazuje rozpoznaná dopravní omezení, jízdní pruhy, vzdálenost k dalšímu dopravnímu opatření nebo aktuální rychlost.

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

• Snadná manipulace
  • Jednoduché použití
  • Nic proti

Velmi mile mě tato značka překvapila, i když jsem ji neznala. Obraz opravdu ostrý , snadné použití, jednoduchá manipulace . Odpovídá cena diky kvalitě, jakou kamera má. Velmi ráda budu doporučovat svým známým , protože kameru v autě by měl mít každý .

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

• Lehký ovládání
  • Super aplikace
  • Jednoduchá montáž
  • Hezky vzhled
  • Skoda ze automaticky v aplikaci neni vidět uložené video

Cena =kvalita ale je to super obraz i v noci, super aplikace na ovládání kamery a spouštění nahraneho záznamu, super věc ze lze nastavit ze při plné paměti se automaticky maže nejstarší video. Videa lze nastavit na více části od 1 minuty až po 10 minuty mužů vřele doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Ondřej

• intuitivní ovládání
  • kvalitní obraz
  • kompaktní
  • nabíjení v držáku, nikoliv na kameře
  • program DVR není ještě zcela odladěn

Kamera, která dělá skvělá videa ve 4K, možnost stažení přes aplikaci DVR v mobilu je jen třešničkou na dortu ve výčtu svých vlastností, sledování značek, kvalita obrazu, dotykové ovládání, upozornění na radar, 140° úhel záběru a mnoho dalšího. Tento produkt určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Sarka

• Velikost kamery
  • Nabíječka
  • Paměťová karta

S NAVITEL R67 2K záznamovou kamerou do auta jsme velmi spokojeni. Obraz je velmi kvalitní, zvuk je také super. Velké plus je velikost kamery a nabíječka do auta a ke kameře byla přiložena paměťová karta, takže se může kamera hned začít používat. Její cena je více jak přijatelbá. Jsme s kamerou velmi spokojeni.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• Kvalita zpracování kamery
  • Držák kamery pomocí přísavky
  • USB-C
  • Dlouhý napájecí kabel

Kamera NAVITEL R980 4K je za mě dobrá volba. Jako moje druhá kamera se nedá s předešlou vůbec srovnávat. Díky 4K rozlišení je obraz krásně čistý a použitelný pro případný problém včetně nočních záběrů. Jednoduchost používání dávám na první místo. Díky dotykovému displeji nemusíte složitě nic hledat pomocí tlačítek, všechno je přehledné v češtině. Připojení přes WIFI a mobilní aplikací proběhlo bez problému a díky tomu si můžete v telefonu prohlížet, ukládat záznamy podle svého uvážení. Nesporná výhoda je aplikace přímo pro PC, kde vidíte kompletní časovou stopu vč. GPS souřadnic a rychlosti. Díky držáku s přísavnou lze jednoduše použít na více vozidlech.

DOD GS980D

DOD GS980D

Ověřený zákazník DOD-TEC.org Ověřený zákazník

Zakoupeno v DOD-TEC.org

• VIDEO nahrávky ve vynikající kvalitě
  • snadné ovládání
  • Zákaznická podpora DOD

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• český jazyk
  • jednoduchost ovládání
  • kvalita záznamu
  • upozornění na radary
  • větší kamera
  • napíjecí kabel by mohl být delší
  • absence SD karty

Příjemná kamera, která je uživatelsky přátelská a splňuje všechno, co má. Při porovnání s podobnými kamerami na trhu na mě tato působí trochu větším, co robustnějším dojem, takže schování kamery za zpětné zrcátko není úplně možné. Kamera na mě působí příjemně, je "našlápnutá" všemi funkcemi. Jen chybí upozornění, že v balení není SD karta. Manuál a připojení je opravdu jednoduché.

Ověřený zákazník Testuj.to Vladimír

• Zpracování
  • Funkčnost
  • Eliminace blikajícího světélka při nahrávání.
  • Jen Škoda že není na zástrčce do zásuvky USB jako mají některé značky

Jednoduchá instalace kamery. Obrovská výhoda že je kamera na přísavku.

Kvalita videa je ostrá i za tmy a SPZ krásně viditelné i na dálku. Má široký rozsah záběru a napájení s dobře zakřiveným kabelem.

Intuitivní ovládání kamery i skrz mobil a jednoduché stahování videí pomocí Wi-Fi.

Jsem plně spokojen.

Ověřený zákazník Testuj.to Jarek

• malá velikost kamery
  • snadná instalace i demontáž
  • dobrá kvalita záznamu
  • přijatelná cena
  • nutnost provozu přes napájecí kabel, který může překážet
  • kamera komunikuje pouze anglicky
  • SD karta není součástí balení, musí se koupit samostatně

NAVITEL R67 2K záznamová kamera do auta je dobrý pomocníkem každého řidiče, který chce předejít problémům s dokazováním viny v případě nehody nebo kolize. Za poměrně slušnou cenu dostane malého pomocníka, který má velice jednoduché a intuitivní ovládání. Kvalita záznamu na vyměnitelnou SD kartu je poměrně dobrá. Záznamy jdou prohlížet na telefonu či tabletu po stažení aplikace.

LAMAX T10 Zadní kamera

LAMAX T10 Zadní kamera

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. října 2023

(naposledy upraveno 18. října 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Obcas zniceho nic prestane fungovat a pak zase funfuje normalne.

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Váš dotaz.
Doporučujeme zkontrolovat zda je propojovací kabel mezi přední a zadní kamerou správně zapojen. Jinak by mohlo docházet k výpadkům v přenosu dat ze zadní kamery.
Tým LAMAX

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• Plug and play
  • Kvalita obrazu
  • Parkovací mód jen za použití příslušného regulátoru výkonu, aby se vám nevybila baterie.

Za ty peníze rozhodně bezkonkurenční, určitě lepší než většina kamer z čínských e-shopů. Kvalita záznamu je nad očekávání dobrá i přes menší rozměry kamery (ta za zrcátkem není ani vidět). Stačilo po vyndání z krabice jen zapojit do zásuvky autozapalovače a pustit.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• čistý obraz
  • jednoduchost připojení
  • vzhled kamery

Záznámová kamera NAVITEL® R67 2K - moc děkujeme za super testování , manžel byl úplně nadšený . Kamera není moc velká , má elegantní vzhled a díky magnetickému držáku se celkem jednoduše instaluje do auta . Obraz záznamu je čistý , jasný a to dokonce i po setmění . Šikovný malý displej ukazuje čas a vše co je potřeba k ovládání kamery . Video jsme sledovali v notebooku na větší obrazovce a spokojenost . Snímač otřesů (G-senzor) ani parkovací režim jsme naštěstí nepotřebovali . Za nás s kamerou velká spokojenost .

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Zakoupeno v Testuj.to

• Kvalita obrazu (je viditelné vše co je potřeba při případné kolizi)
  • Spínání kamery když nejsem v autě (myslím že super pro zloděje protože si rozmyslí běhat jen tak kolem auta)
  • Jednoduchost nastavení
  • Drobné provedení produktu
  • Mohlo by v napájení kamery být USB na nabíjení mobilního telefonu

Kvalita obrazu za mě je v TOPu protože při případné kolizi je obraz krásně čistý a není rozmazaný. Jednoduchost ovládání je špičkový protože vše napomůže aplikace i s případným záznamem který se zobrazuje zrovna ve zmíněné aplikaci. Poměr cena versus kvalita je si myslím víc jak uspokojivá. Za mě kamera navitel R67 2K splňuje požadavky které by kamera měl mít pro svojí bezpečnost nehledě na to že ušetří hodně času a i nervů při případné kolizi.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• Velikost
  • Zvuk
  • v balení 2 magnetické držáky
  • Aplikace pro mobilní telefony by mohla být o něco intuitivnější

Autokamera Navitel R67 2K je kompaktní a výkonná kamera, která nabízí příjemnou kombinaci kvality záznamu, funkcí a ceny. Je příjemně maličká a v kombinaci s magnetickým držákem se v případě potřeby snadno sundá s předního skla. V balení najdete 2 magnetické držáky, tak není problém používat kameru střídavě ve dvou vozech.
Obraz z kamery je výborný i nočním režimu.
Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Roman

• jednoduchost nastavení
  • nastavování kamery přes aplikaci v telefonu
  • režim displeje zobrazující aktuální rychlost a výstrahy (přejezdy, radary apod.)
  • horší aktualizace kamery přes aplikaci
  • prvotní nastavení aplikace

Kamera má vynikající kvalitu záznamu, přes masivnější tělo kamery není ve výhledu řidiče vůbec rušivá. Vynikající nastavení všech prvků kamery přes aplikaci v telefonu pro oba operační systémy. Velmi intuitivní program pro PC pro správu uložených záznamů.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• Velikost
  • USB-C
  • Ukládání videii přes aplikaci
  • Aplikace špatně udělaná

Kameru jsem zkoušel v kamionu ve dne i v noci. Musím říct, ze obraz je skvělý i za špatných podmínek. Jako velké minus je zde aplikace, přes kterou se kamera ovládá a ukládají se přes ni i videa. K uložení videa se musí jit do aplikace a dat uložit video. Ale ne vždy se uloží. Hlavně je to za jízdy dost nebezpečné. Ocenil bych ukládání přímo na kameře. Kamera je malá a v interiéru si ji ani nevšimnete. Až se vychytá aplikace, tak až na to ukládání, je to skvělá kamera.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25