Nejnovější recenze ze sekce Kamery do auta

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

Přidáno: 28. září 2023

• 4K
  • Snímač SONY
  • Velký display
  • Ocenil bych kratší napájecí kabel. Zástrčku USB-C mám hned u zpětného zrcátka

NAVITEL R980 4K je vhodnou volbou pro ty, kteří hledají autokameru s rozlišením 4K a s jednoduchým ovládáním bez nutnosti studování návodu. Je poznat, že kamera má snímač od Sony, kvalita obrazu to potvrzuje. GPS v kameře zaznamenává polohu a rychlost vašeho vozidla a také Vás upozorní na displeji a pípnutím v dostatečném předstihu na místa s radary. Celkově je tato kamera v poměru cena-výkon dobrým řešením pro každodenní využití.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

Přidáno: 28. září 2023

• Uchycení na magnet
  • Úhel záběru kamery
  • Kvalita záznamu, jediné co mi ji kazí je špinavé sklo
  • USB-C konektor
  • Čtečka karet jako dárek
  • Aplikace. Není špatná, ale trošku neohrabaná a užvatelsky nevstřícná
  • Nedostatek ovládacích prvků přímo na kameře.
  • Návod mi přišel odbytý

Malá kamera se skvělým záběrem a kvalitou záznamu.
Přichycení na skle na magnet je velice příjemné. Odpojení kamery je opravdu práce na már vteřin a nejvíc času zabere odpojení kabelu napájení. Na druhou stranu je otázka jak často se kamera z auta odnáší.
Ovládání je prakticky jen přes aplikaci v telefonu. Aplikace není špatná, jen není k uživateli moc vstřícná. Zato je jednoduchá a není s ní co zkazit. Spárování s telefonem pro mně byla ale nervy drásající zkušenost. Po dvou dnech marného snažení (na více telefonech) jsem zjistil že k párování musí být zapnutá i poloha. Pak už šlo všechno bez problému.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Dlouhý napájecí kabel
  • Antistatická Folie
  • GPS modul
  • Měření rychlosti
  • Není Nic co by se mi nelíbilo

Kamera disponuje velkým zorným úhlem kde je zabraná celá šíře vozovky. Taky disponuje Vodoznakem s údaji GPS a rychlostí kde je přesná rychlost v daném čase taky jsem uvítal Dlouhý napájecí kabel který má dostatečnou délku která umožní vézt kabeláž a sloupkem k zpětnému zrcátku. Poměr cena a výkon je více než dostačující ne-li rovnající se kamerám ve vyšší cenové třídě

Ověřený zákazník Testuj.to Darina Studenkova

• jednoduchost instalace
  • srozumitelný a přehledný návod
  • kvalita záznamu
  • poměr cena - kvalita
  • moderní design
  • velikost kamery

Překvapil mě obsáhlý a jednoduchý návod k instalaci, která byla díky tomu naprosto bez problémů. Kamera je velká a v autě drží skvěle. Záznam je kvalitní a ostrý. Poměr cena versus výkon je odpovídající. Kamera má moderní design a hodí se do každého interiéru auta.

Yi Smart Dash Camera

Yi Smart Dash Camera

Ověřený zákazník isix.cz Jaroslav

Přidáno: 27. září 2023

(naposledy upraveno 27. září 2023)

Zakoupeno v isix.cz

• Kvalitni obraz
  • Jednoduche nastaveni
  • Nema gps

Pouzivam ve dvou autech, vystup obrazu je velmi slusny i za zhorsenych svetelnych podminek. 60sn. za vterinu na FHD.
Za ty penize asi lepsi nakup neudelate.

MIO MiVue 818 WIFI

MIO MiVue 818 WIFI

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

+ pouze jsem kameru nainstaloval, zatím super
- zatím žádná negativa

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.
Děkujeme, tým Mio

Niceboy PILOT S5 GPS + Wifi

Niceboy PILOT S5 GPS + Wifi

Přidáno: 27. září 2023

• Zatím jí mám opravdu krátce, zkusil jsem jí na pár jízd a dobrý!

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení autokamery Niceboy PILOT S5 GPS + Wifi. Pěkný den, Niceboy

LAMAX T10 Zadní kamera

LAMAX T10 Zadní kamera

Přidáno: 26. září 2023

• součástí kamery měl být kabel, který v objednávce nebyl! ZA MĚ NEDOPORUČUJI!

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi. Propojovací kabel mezi přední a zadní kamerou by určitě měl být součástí balení zadní kamery. V případě, že jste tento kabel v rámci Vaší objednávky neobdržel, prosíme, abyste se obrátil na naši zákaznickou podporu na e-mailové adrese [email protected]. Rádi Vám pomůžeme situaci vyřešit.
Tým LAMAX

Niceboy PILOT Q2 WiFi

Niceboy PILOT Q2 WiFi

Přidáno: 26. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Kamerka se schová za zpětné zrcátko a nepřekáží ve výhledu
  • Pevně drží na skle
  • Plně česká kamera (manuál, menu, podpora)
  • Nízká pořizovací cena

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q2 WiFi. Pěkný den, Niceboy

NAVITEL MR450 GPS

NAVITEL MR450 GPS

Přidáno: 25. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• mám ji týden zatím dobrý
  • nahrává nepřetržitě nezamčené se přehrají
  • upozorňuje na radary
  • vestavěná GPS
  • propojení s telefonem přes Wifi
  • roční licence na navigaci
  • malá výdrž baterie max 4 hod.
Mio MiVue 886 WiFi 4K

Mio MiVue 886 WiFi 4K

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. září 2023

Zakoupeno v CZC.cz

S kamerou jsem velmi spokojen, snadná, brilantní obraz. Super

Reakce značky MIO

Eltrinex LS600 GPS

Ověřený zákazník Alza.cz Jaromír

Přidáno: 24. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Spolehlivost, kamera je robustnější než předchozí model, který jsem měl
  • Perfektně čitelné SPZtky

NAVITEL R800

NAVITEL R800

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. září 2023

(naposledy upraveno 22. září 2023)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

LAMAX T6 GPS WiFi

LAMAX T6 GPS WiFi

Přidáno: 21. září 2023

(naposledy upraveno 23. ledna 2024)

• Nenačítá žádnou kartu a seká se.
  • Nenahrává, neukazuje rychlost, nekomunikuje s aplikací v mobilu.
  • Ihned po odpojení od zdroje se vypne.

Pořídil jsem si také tuto kameru. Po nainstalování do auta nechtěla načíst žádnou kartu a sekala se. Po reklmaci firma přehrála software s ujištěním, že vše bude fungovat. Bohužel. Situace je stejná, kamera nenahrává, neukazuje rychlost, nekomunikuje s aplikací v mobilu. Navíc ihned po odpojení od zdroje se vypne. Budu znovu reklamovat a požadovat vrácení peněz. Měl jsem poslechnout recenze a koupit si jinou.

Takže mám po druhé reklamaci výše popsaných problémů. Bohužel, kamera se chová úplně stejně. Asi poputuje do popelnice a poohlédnu se po něčem kvalitnějším.

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost.
Pro LAMAX T6 doporučujeme paměťové karty o maximální kapacitě 128GB s rychlostí zápisu class10.
Všechny naše autokamery jsou navrženy tak, aby se po nastartování vozidla automaticky zapnuly a začaly nahrávat. Pokud se tak u Vaší kamery neděje doporučujeme zkontrolovat napájecí cestu a k případné další reklamaci dodat kompletní balení včetně držáku a napájecího kabelu, aby mohla být provedena kompletní diagnostika.
Nové série kamery LAMAX T6 jsou nyní vybaveny superkondenzátorem, který má mnoho výhod oproti baterii, včetně odolnosti vůči změnám okolní teploty a delší životnosti. Je však důležité mít na paměti, že po odpojení od napájení dojde k automatickému vypnutí kamery, protože superkondenzátor neuchovává žádné vnitřní napětí.
Tým LAMAX

70Mai M300

70Mai M300

Ověřený zákazník Alza.cz Pepan

Přidáno: 20. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Kamera OK - funguje přesně dle popisu, dostatečně kvalitní záběry, bezproblémové spárování s MT.

Eltrinex LS500 GPS

Eltrinex LS500 GPS

Přidáno: 19. září 2023

• téměř bezporuchová a výjimečný servis

Kameru jsem dostal darem. Když se po záruční době objevil problém, napsal jsem mail na servis Eltrinex. Obratem odpověděli i na doplňující dotaz. Kameru jsem tam poslal. A přestože to bylo po záruce, kameru zprovoznili ZDARMA a také tak mi ji poslali zpátky! V dnešní době něco nevídaného. Opravdu ji doporučuji!

NAVITEL AR202 NV

NAVITEL AR202 NV

• Cena vs. kvalita
  • Kupón na roční licenci navigace Navitel
VIOFO A119 Mini 2022

VIOFO A119 Mini 2022

Ověřený zákazník isix.cz Al

Přidáno: 19. září 2023

(naposledy upraveno 19. září 2023)

Zakoupeno v isix.cz

• Viofo kamery používám už delší dobu kvůli tvaru a kvalitě. Jsou nenápadné a kvalitní. Tenhle model s novějším senzorem má lepší obraz než starší typy.
  • Je naprostou nutností dát na kameru polarizační filtr - možná závisí auto od auta, ale u mých je odraz palubky velice výrazný a někdy naprosto ničí čitelnost. Zároveň cena originálního filtru je absurdně vysoká (když to porovnáte s levnými polarizačními brýlemi...). Vyrobil jsem si filtr z rozbitých brýlí - fungoval, ale obraz mi přišel zbytečně tmavý. Koupil jsem tedy originál filtr a tmavost obrazu je úplně stejná, takže asi tak. S filtrem je obraz výrazně lepší, ale vzhledem k ceně, pokud můžete, doporučuji si vyrobit.
NAVITEL R9

NAVITEL R9

Ověřený zákazník NAVITEL Pavel

Zakoupeno v NAVITEL

• Pěkné provedení
  • V návodu není přesně popsána vzájemná konektivita jednotlivých částí dodávky. (druhy konektorů USB) Ty se neshodují na kameře a v GPS bloku. V případě, že ji chcete využívat bez GPS je to malá komplikace.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25