Nejnovější recenze ze sekce Kamery do auta

TrueCam H25

TrueCam H25

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. března 2024

(naposledy upraveno 19. března 2024)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Splnil očekávání viz předchozí recenze
  • Mobilní aplikace Roadcam je kapitola sama pro sebe = odinstalováno.
  • PC Program Horson Player doporučený k přehrávání videí z kamery má neodpovídající znázornění rychlosti vozidla (kamera - program) a nemožnost si toto vypnout či zkalibrovat. Zbytečný pokus nabídnout něco víc než jiné přehrávače MP4. Zamrzí zde chybějící CZ jazyk = odinstalováno.
  • Sklon displeje je na hraně praktické použitelnosti - obrazové hlášky - znázornění radarů, rychlosti, vzdálenosti jsou za jízdy obtížně čitelné a pro řidiče můžou tak být rozptylující a tím pádem rizikové. (Samozřejmě pro čitelnost záleží kde je kamera instalována a to zase omezuje zákon.)
  • chybějící polarizační filtr na čočku - odlesky palubní desky

Kameře v podstatě nemám co vytknout, splnila očekávané dle předchozích recenzí. Vytknout mohu jen obslužné programy, to je zbytečná ostuda v dnešní době. Sráží to jinak kvalitní produkt do průměrnosti, což je škoda... K hláškám. Zamyslel bych se nad tím, zda by nebylo lepší používat kameru jako kameru a přes wifi jako vysílač hlášek do jiného zařízení - mobilu, Mobil bývá umístěn v většinou v držáku a zorném poli řidiče a ihned by tak byly dostupné údaje k vyhodnocení řidičem. K napájení mobilu se využije dodávaný autozapalovač.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

Přidáno: 18. března 2024

• Skvělé záznamy ve dne
  • Pevný držák na sklo
  • Rozměry kamery
  • Snadná instalace a intuitivní ovládání

Kamera optimální na záznam z auta. Doporučuji jsem s ní spokojen.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení autokamery Niceboy PILOT S10 Radar 4K. Pěkný den, Niceboy

Mio MiVue 802

Mio MiVue 802

Ověřený zákazník Alza.cz Michal

Přidáno: 18. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Kamera vypadá v pohodě, zatím nemůžu hodnotit

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.

NAVITEL R450 NV

NAVITEL R450 NV

Ověřený zákazník Electro World Stan

Přidáno: 17. března 2024

Zakoupeno v Electro World

• Nastavil jsem délku smyčky na 3min. a velikost záznamu byla vždy stejná=asi 3/4GB, i když jsem jen popojel o 5m. Na stránkách Navitelu je informace, že lze nastavit délku záznamu na 1/3/5min., ve skutečnosti na 1/2/3min. V manuálu je (v českém znění)uvedeno, že v balení je i zadní kamera - ta tam není.

Marián Kašík Marián Kašík

Přidáno: 16. března 2024

(naposledy upraveno 20. března 2024)

• Kvalita obrazu

TrueCam A5 Pro WiFi

Anonym Anonym

• i don't know
  • i don't know

The TrueCam A5 Pro WiFi is a dash cam offering Full HD video recording and WiFi connectivity for easy footage transfer. Here's a breakdown of its key features:

Pros:

Sharp Video Quality: Records in Full HD (1080p) for clear capture of details on the road.
WiFi Connectivity: Allows for easy transfer of footage to your smartphone or tablet for viewing and sharing.
GPS: Tracks your location and speed, providing valuable context for recorded events.
Radar Detection (Europe): Warns you of speed traps in European countries (check compatibility for your region).
Cons:

Limited Night Vision: While night recording is possible, reviews suggest it might not be the strongest for low-light conditions.
No Cloud Storage: If you rely on cloud storage for dash cam footage, this model might not be ideal.
Consider Alternatives: Depending on your priorities, some competitors might offer features like wider viewing angles or parking mode at a similar price point.
Overall:

The TrueCam A5 Pro WiFi is a decent dash cam option with good video quality and the convenience of WiFi transfer. However, consider night vision limitations and explore competitor features before making your final decision. Also try <a href="https://carxapk.net... Drift Racing Lite mod version</a>

LAMAX T10

LAMAX T10

Je prosto skvely!!!

Přidáno: 15. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Perfektní, koupena jako dárek, funguje skvěle, minimalistický design. Kvalitní videa. Snadná instalace. Doporučuji.

Uwing C6

Uwing C6

Ověřený zákazník Zaparkorun.cz Franta

Přidáno: 14. března 2024

Zakoupeno v Zaparkorun.cz

Dobrý obchod zboží mě bilo doručeno,bez problém

Michael Křepelka Michael Křepelka

Přidáno: 14. března 2024

• Za málo peněz hodně muziky.
  • SDXC / SDHC
  • 128 gb
  • bez displeje
  • Pokud chce člověk jednoduchou kameru bez displeje, radarů a všelijakých blbostí tak správná volba..

Za mě spoko. Kupoval jsem ji ve slevě, chtěl jsem jednoduchou kameru bez displeje a bez upozorňovaní na radary atd.. Podle parametrů není nejnašlapanější na světě ale kvalita je dostačující a za mě velké plus, že sice není nenašlapanější ale je víceméně nová a podporuje SDXC / SDHC až 128gb. Konečně jsem na něco využil paměťovou kartu. Ještě jsem kupoval kameru na motorku a pět jsem jich vrátil zpátky skrz nepodporovaný formát..

Yikoo DV110R

Yikoo DV110R

Ověřený zákazník MALL.CZ pes

Přidáno: 13. března 2024

(naposledy upraveno 13. března 2024)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Zatím v provozu cca 2x
  • Zatím OK
  • Chybí návod v českém jazyce
  • Dodaný návod je v angličtině a čínštině

Myslím, že když se u nás prodává zahraniční výrobek, měl by mít český a nebo alespoň slovenský návod. Ne každý ovládá angličtinu, nebo čínštinu.
Menu v kameře má v mnoha jazycích mimo již výče uvedených.

NAVITEL AR202 NV

NAVITEL AR202 NV

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Eberry.cz

asi ok, darek pro tchyni, nestezuje si ;-)

Niceboy PILOT Q9 Radar

Niceboy PILOT Q9 Radar

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v OKAY.cz

• Vysoká kvalita záznamu, čitelné SPZky aut i dopravní značení.
  • Přece jen velká, v zemích se zákazem používání autokamery (Rakousko) nutno kameru sundat nebo vhodně zakrýt.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q9. Pěkný den, Niceboy

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

• Funguje spolehlive
  • Dokaze zit "svym vlastnim zivotem" poud mate automaticky spinanou napajeci zasuvku v aute, pokud ne, musite vypinat manualne.
  • Kvalita obrazu
  • Ceske menu
  • V pritmi nejsou citelne SPZ z nahravky
  • Nema tlacitko pro oznaceni zaznamu, pouze G senzor.
  • Nelze uchytit na magnet
  • USB Mini - v dnesni dobe bych rozhodne uvital USB-C
  • V baleni neni kratky kabel pro zapojeni do zasuvky, pokud ji mate u zrcatka.
  • Slozite pretahovani nahravek - pokud nemate potrebu casto pretahovat nahravky - jen v pripade nehody, tak je to OK.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
ad Tlačítko a ostatní - jde o cenově dostupný model s 2.5K natáčením, co nejvíce je tedy automatická, co možná bezúdržbová a integrovatelná do vzhledu auta za zrcátko. S tím souvisí i ovládání přes mobilní telefon, ale také ostatní "chybějící" vlastnosti, které jste vyjmenoval.
ad USB MINI - jde o běžný a plně funkční konektor pro video-foto techniku, nejde o nic staršího či novějšího. Samozřejmě ale u nových modelů dle nařízení EU už jsme zařadili konektor USB-C.
ad NAHRÁVKY - jednoduše je můžete stáhnout z microSD karty, nebo do mobilu přes WIFI, případně přes USB kabel. Nejde o nic složitého.
Budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.

NAVITEL MR255 NV

NAVITEL MR255 NV

Přidáno: 5. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• má jen obecný návod k použití

Funguje dobře, obraz je dobrý i ve tmě

Ověřený zákazník DOD-TEC.org Ověřený zákazník

Přidáno: 5. března 2024

Zakoupeno v DOD-TEC.org

Perfektní

LAMAX S9 Dual GPS

LAMAX S9 Dual GPS

Ověřený zákazník LAMAX.cz SD

Zakoupeno v LAMAX.cz

Samotná kamera je možná dobrá.
Ale: Za několik měsíců se nepodařilo sehnat servis, který by odborně provedl montáž. Poptali jsme 17 servisů v CZ i PL.
Ty co odpověděly, odmítly s poukazem na rizika (kamera není jako schválený doplněk, problémy s policií).
Ty, co doporučuje Lamax, se chovají víc než podivně. Adresy montážních servisů nedostupné. Jen místa - Praha, Hradec Králové, Liberec,... - nic víc. Prý až po zaplacení. Na otázky mlhavé, vyhýbavé odpovědi.
Autorizované servisy montáž odmítají velmi striktně, s upozorněním na možnou ztrátu záruky, je-li vůz ještě v záruce.

LAMAX C9 GPS

LAMAX C9 GPS

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Zdeněk

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• jsem mnohaletý uživatel této kamery, po ztrátě kamery jsem si pořídil novou - tentýž model, kamera má kvalitní obraz s výběrem několika rozlišení, poměrně rozsáhlé možnosti nastavení funkcí kamery, GPS modul, po stažení databáze z Lamax hlasové upozorňování na stacionární měření rychlosti, průjezdy na červenou a překračování rychlosti.

uchycení kamery do držáku na okně by mohlo býti již řešeno na magnet, tak jako u jiných modelů , k zasunutí kamery do držáku by pak stačila jedna ruka.........

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

Mio MiVue 733 WIFI

Mio MiVue 733 WIFI

Ověřený zákazník Alza.cz Tonda

Zakoupeno v Alza.cz

Kamera od této značky je má již třetí a vybral jsem si ji proto , jelikož ovládání je jednoduché , znám jej a záznam z kamery je vždy použitelný . Po cca třech dnech se sice kamera tzv. " kousla " , ale vše bylo vyřešeno resetem produktu a od té doby funguje naprosto bez problémů . Všem ji mohu jen doporučit !

Eltrinex LS600 GPS

Eltrinex LS600 GPS

Ověřený zákazník UniqueSport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. března 2024

Zakoupeno v UniqueSport.cz

Prozatím funguje bezvadně. Je skvělé, že má Wi-Fi a nahrává ve 4K rozlišení. Mám kameru krátce, uvidím, co ještě přinese pozitivního. Díky.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25