Nejnovější recenze ze sekce Kamery do auta

MIO MiVue C450 GPS

MIO MiVue C450 GPS

Zakoupeno v Alza.cz

• čistý pěkný záběry v noci, ve dne to samý
  • jenom full hd, ale barevně a detailama hezký
  • SPZ nemám problém zachytit i trochu z boku
  • má i radary, ty ale zapínám jenom někdy
  • GPS info ukládá do videí
  • čeština

Má i tlačítko pro fotky i během nahrávání videa, stejně tak i nehodový natáčení, natočí čas před stisknutím a po něm, nebo když se kamera nárazem sepne sama.
Celkově dobrá, dobře natáčí a hlavně funguje bez chyb.

Thinkware F70 HW

Thinkware F70 HW

Ověřený zákazník Pro-speed.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Pro-speed.cz

Mio MiVue C545

Mio MiVue C545

Zakoupeno v Alza.cz

• na Full hd to je znatelnej posun směrem ke kvalitnímu zachycení obrazu
  • SPZ jako vidím jak ve městě, tak na dálnici
  • v noci to je celkem dobré, samozřejmě ne v 200kmh
  • líbí se mi zdarma radary a rychlostní úseky na sekundy přesně

Chce to kvalitní kartu, ty nekvalitní hned hlásí. To je dobře, když jde o nehodu, je potřeba se na to spolehnout, to se mi líbí. Na doporučení mám kingston enduro nebo tak nějak.
Funkce jako radary se mi dost líbí, to se bude hodit.
SPZ čitelnost hodnotím na tuto cenu velmi dobře, opravdu spokojenost. Víc až po roce jízdy, teď ale vše funguje podle představ.

NAVITEL R600

NAVITEL R600

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

Mám ve třech autech a nemůžu si stěžovat.

• 4K bez velkých kompromisů jako jinde
  • radary
  • natočitelnej objektiv dle potřeby
  • displej dobře čitelnej i ze strany
  • umí i zadní kameru s 2.5K
  • umí upozornit na blížící se srážku (zatím nevyzkoušeno)
  • QR kod na rychlý připojení s mobilem

Natáčí 4K, hlásí radary, wifi běhá dle potřeby přes QR kod a rychle se najdou s mobilem.
Apka je v češtině a taky pro nejnovější iOS. Zatím funguje spolehlivě, jak jsem o této značky očekával.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.

• z autokamer nejlepší 4K záběry, co jsem srovnával s kolegama
  • parkovací režim velké plus při ochomýtání kolem auta
  • radary
  • wifi

Na začátku byla potřeba jen nasadit, dát novej firmware a aktualizace radarů a jelo se.
Kartu jsem na radu koupil úplně novou, vůbec jsem nevěděl, že je v nich nějakej rozdíl. Musí tam bejt ta pro autokamery, ne pro akční kamery nebo tak. Mám Kingston endurance a funguje už půl roku bez chyby.
Vyzdvihl bych ještě přesný radary a zajímavé natáčení po zaparkování auta, když se aktivuje když se někdo ochomýtá kolem auta. Zatím nikdo nedrcnul.

• levné 2.5K natáčení
  • spolehlivě ukládá na SD kartu, ale je třeba nová a co něco vydrží
  • není potřeba ovládat tlačítkama, ovládá se přes moderní apku v mobilu
  • vyzkoušeny kritické záznamy a funguje to perfektně

Splnila očekávání, vypadá dobře a za sklem ani není vidět. Natočena do polohy, aby dobře viděla ven a od té doby o ní nevíme, jenom taháme videa přes wifinu.

• rozlišení 2.5K je o dost lepší než Full hd
  • parking mód překvapil dobrou funkčností
  • výborně vidím SPZ a proti slunci bez problému
  • WIFI docela rychlá pro zálohování videí, ale umí to i přes kabel a přes SD kartu

Pro parkovací režim jsem přikoupila tu druhou lepší nabíječku, protože parkujeme před domem. Rychle nainstalováno, za hoďku to manžel zvládl.
Nahrávky jsou skvělý, čistý, na autokameru určitě dobrý, SPZ vidím i proti slunci.
Wifina na propojení s mobilem je za pár sekund, aktualizace radarů zvládnu sama.

Zakoupeno v Carneo.cz

funguje bezproblémově. Koupena nová karta přímo od Mio, ta funguje líp než ta ze staré kamery.
Nahrávky jsou celkem čistý a pěkný, zvuk dost ujde.

Mio MiVue 798 Dual Pro

Mio MiVue 798 Dual Pro

Zakoupeno v Alza.cz

• rychlé snímkování, kvalitní a ostře snímá SPZ
  • dvě kamery v jednom
  • radary upozorní dost dopředu, podle rychlosti
  • analýza videí v počítači

Značková kvalita, už neberu do aut nic jiného, než Mio. Spolehlivé a hlavně funkční.

Přidáno: 2. července 2024

(naposledy upraveno 2. července 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• záběry nemají chybu, vytuněné full hádéčko
  • zadní kamera se připojí z boku, dá se zobrazit obraz na předním displeji pro vyparkování ven třeba
  • vše tak nějak drží, taky má ještě ten dobrej přísavkovej držák a s aretací
  • docela snadno se ovládá, rychle reaguje
  • české i slovenské menu a další jazyky, to samé program v počítači
  • chce to správnou SD kartu, nedávat tam žádné staré apod. To byla moje chyba a pak jsem tam dal normální Kingston Canvas a natáčí bez chyby
  • normální dobrej stabilní záznam, ale chce to hlavně nesahat na G-senzor a nemá pak moc náhodných záznamů

Celkově funguje velmi dobře. Chtělo to kvalitní mikro SD kartu, a nechat nastavení jak je z továrny. Teda kromě nastavení češtiny.
Zadní kamera má výhodu, že se dá přepnout na přední displej, má to několik zobrazení. Pak se dá o to líp couvat a vidím dozadu.
Natáčí, záběry jsou víc než dobrý a cena za dual kameru ideál. Lze doporučit.

MIO MiVue 818 WIFI

MIO MiVue 818 WIFI

• perfektní 2K natáčení
  • přesný GPS
  • hodně kvalitní záběry a fajnové barvy

spousta funkcí, kamera pěkná, SPZ přečte, na peníze se vyplatila. Doporučuju. Kvalitní 2K.

Mio MiVue C588T Dual

Mio MiVue C588T Dual

Přidáno: 1. července 2024

(naposledy upraveno 1. července 2024)

• funguje dobře
  • nahrávky pěkný, barevný, ostrý
  • displej hezky čitelnej
  • malá, pěkná
  • držák pevnej, zprvku to chtělo chytit oběma rukama

Funguje skvěle, dost dobře natáčí, zadní kamera vidí i přes zatmavené sklo.
Kvalitně hlásí radary. Videa se dají analyzovat v počítači jakože auto jede na mapě, jak v prostoru mělo zatížení na gyroskopu a kalendář a zobrazení najednou přední a zadní kamery.
SPZ vidím dobře, funguje spolehlivě. Můžu asi doporučit dalším.

• poznávací značky aut vidím tak na 20, někdy 30 metrů
  • má dobré přechody světlo-tma
  • dá se připojit zadní kamera s podobným rozlišením
  • výborně drží na skle

Používám jenom 4k záznam, nemám to Auto HDR, protože se pak kamera přepíná a 10 sekund záznamu chybí. Nejlepší je buď 4K, nebo prostě 2.5K HDR v noci.
Ostatní funkce jsou typické pro autokamery, za mě bych vyzdvihl, že fungují bez jakéhokoliv problému, kamera je kvalitně vyrobena a už jenom tím, jak vypadá, budí důvěru.
Za mě spokojenost.

• 4K záznam a 2.5K záznam zezadu
  • radary a kamery a zdarma nahrávání přes wifi
  • wifi prohlížení videí a aktualizace
  • český hlas, menu a aplikace, a další jazyky jako slovenština
  • nahrává videa během parkování, když se něco šustne nebo drcne

jako 4K kamera je ideální, má nastavitelnej objektiv a co jsem hlavně chtěla, byly podrobné radary a parking natáčení. Moderní wifi updaty a české hlášky. Za mě spokojenost. 4K má nejlepší.
2.5K natáčení zezadu , když na mě někdo najíždí, mě dost potěšilo, navíc sama umí na to upozornit! Vyplatilo se připlatit si za celou sadu kamer.
Instalaci udělal manžel sám doma, i se smartboxem na pojistky auta.
Čekám, že jenom na radarech se mi tak na 2 roky vrátí půlka ceny kamery.

• levná a špičková 2.5K palubní kamera
  • náhradní samolepky
  • nasadí se, není třeba už na ni sahat, všechno jde přes mobil
  • SD karta musí být kvalitní, ideálně pro autokamery - Endurance verze
  • designově pěkná
  • WIFI připojení s mobilem, aplikace dost užitečná

Levná a funkční 2.5K kamera, na startovací používání jak dělaná. Funguje jak jsem chtěla. Moderní ovládání přes mobil.

Zakoupeno v Carneo.cz

• nahrávání během parkování, z baterky i z napájení
  • čistý krásný videa a v novém 2.5K rozlišení
  • jednoduše se ovládá
  • wifi aktualizace, český hlas, firmware a radary zdarma především

Slušná cena a výkon, nemá GPS ani zadní kameru, ale to nepotřebuju. Cena za tyto funkce včetně perfektního nahrávání během zaparkování, je pro mě to co potřebuju. SPZ poznám i na 20 metrů a v noci má lepší videa než kamera se Starvis senzorem.

• top 2.5k natáčení
  • parkovací režim
  • jednoduché a lehké ovládání
  • napojení na velmi dobrou mobilní aplikaci
  • přenos videí celkem rychlý, ale nelze čekat domácí wifi turbo
  • aktualizace zdarma
  • umí říct, že SD karta už chce vyměnit nebo je špatná

z výše uvedených důvodů hodnotím velmi pozitivně, vyplatila se nám

LAMAX C11 GPS 4K

LAMAX C11 GPS 4K

Ověřený zákazník Alza.cz Standa

Zakoupeno v Alza.cz

• Skvělé záznamy ve dne, v noci díky výborné světelnosti
  • Nahrávání ve smyčce
  • Pěkný držák

Po dlouhé době se mi do rukou dostala darem Lamax. U kamery jsem byl zvědavý, jak takhle malá a lehká věc dokáže zaznamenávat údaje z auta. Zvuk je dobrý je slyšet i z vně auta. Obraz za běžného počasí po přehrání v pořádku. Celkově použitelný výrobek pro méně náročné uživatele.

Ověřený zákazník Alza.cz Čenda

Zakoupeno v Alza.cz

• cenově nejlepší duo přední a zadní kamery co jsem našel
  • záběry na tu cenu dost kvalitní a hlavně použitelný, SPZ vidím celkem jasně
  • dlouhý kabel pro zadní kameru, stačí i na mojí Opel dodávku
  • G-senzor se dá nastavit, nebo dokonce vypnout – pro výmoly na českých silnicích a navíc v dodávce jak dělaný, nespustí to zbytečně moc kritických záznamů
  • místo baterky má Superkapacitor – vydrží větší vedra a mrazy, netahám to domů. Při startování se to restartuje, ale to každá autokamera. Bez napájení to nejde zapnout, ale když je to supercap, tak mi to přijde logický.
  • se špatnou SD kartou to nejdřív vynechávalo záznamy, stačilo vyměnit za novou a kvalitní Sd kartu, úplně stačil kinston canvas
  • s tím souvisela i kvalita nahrávanýho videa, prostě nová SD karta to spravila a videa jsou ostrý
  • tím, že má Superkapacitor, tak nemá baterii, ale to je spíš výhoda. Záznam videa to uloží, a neřeším vedro-mrazy, jako kdyby to mělo baterku. Bez nabíjení to nejde zapnout, to ale ani elektrickej vysavač
  • software pro přehrávání videí v počítači má až moc funkcí, ale je zdařilej, funguje jak kalendář, tak přepínání přední a zadní záznam souběžně s autem graficky v gyroskopu

Do dodávky jak dělaný – dlouhej kabel, dá se i vypnout G-senzor nebo nastavit tak, aby negeneroval moc kritických videí, nemá zbytečný GPS ani radary, a jsou tam 2 kamery v balení za super cenu.
Videa můžu hodnotit jako zdařilý a SPZ bez problému přečtu.
Za tuto cenu si nelze stěžovat. Je třeba koupit kvalitní SD kartu, ideálně takovou tu zátěžovou pro autokamery, pak to nemůže dělat žádné problémy.
Celkově se dá říct, že to můžu doporučit.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25