Nejnovější recenze ze sekce Kamery do auta

Přidáno: 16. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Výborná kamera do auta!!

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení autokamery Niceboy PILOT S10 Radar 4K. Pěkný den, Niceboy

Niceboy PILOT XR Radar 4K s hlášením radarů

Niceboy PILOT XR Radar 4K s hlášením radarů

Ověřený zákazník Alza.cz Dávid

Přidáno: 16. února 2024

• Šikovný maly
  • Špatná kvalita videa
  • Nedá se nabíjet samotná kamera. Jedite přes držák, který je napevno nalepeny na skle.

Asi jsem dostal špatný kus. Musím upozornit, že zboží nebylo nové ale zánovní. Špatná kvalita videa, moc neostré, SPZ nečitelné. Kameru jsem reklamoval a reklamace mi byla uznána.

Reakce značky Niceboy

Mrzí nás, že se Vám do rukou dostal vadný kus kamery Niceboy Pilot XR Radar. Omlouváme se a děkujeme za recenzi..
Pěkný den. Niceboy

NAVITEL R300 GPS

NAVITEL R300 GPS

Ověřený zákazník PATRO.cz Libas

Přidáno: 15. února 2024

Zakoupeno v PATRO.cz

Moc jich nemám ale po včerejším testování zatím super.

CEL-TEC M12 DUAL GPS Exclusive

CEL-TEC M12 DUAL GPS Exclusive

Ověřený zákazník PATRO.cz Lessner

Přidáno: 14. února 2024

Zakoupeno v PATRO.cz

• používám krátce, vše funguje jak inzerováno
  • škoda, že nemá wifi

Ověřený zákazník Eldum.cz Bustr

Přidáno: 13. února 2024

(naposledy upraveno 13. února 2024)

Zakoupeno v Eldum.cz

• Přísavka na sklo, magnetický držák, napájení v držáku, IPS display, žádné tlačítka-pouze jedno na zhasnutí obrazovky, 4K, bez baterie-kapacitor, wifi na přenos dat do mobilu, jednoduchá funkční aplikace, info o radarech, žel. přejezdech, retarderech, možnost černé obrazovky s rychloměrem.
  • Bohužel jsem koupil postupně 3ks a ani na jedné nefungovala GPSka - nenaskočily satelity, nebo až po 50km. Za jízdy se stále GPS odpojovala.

Kdyby byla funkční GPS, tak lepší kameru jsem nenašel. Takhle jsem všechny vrátil. Moje stará Niceboy Pilot Q8 zatím musí sloužit dál.

Niceboy PILOT S10 Rear Cam

Niceboy PILOT S10 Rear Cam

Přidáno: 12. února 2024

• Funguje dobře, napojení na P S10 snadné

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení autokamery Niceboy PILOT S10 Rear Cam. Pěkný den, Niceboy

Přidáno: 12. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Absence displeje je naopak výhodou. Díky tomu je kamera mnohem víc praktická.
  • Na skle je uchycená pevně, ani jednou nevypada
  • Kvalita ve 4K
  • V kombinaci s S10 Rear, se pokryjí obě části
  • Upozornění na radary

Mio MiVue 733 WIFI

Mio MiVue 733 WIFI

Ověřený zákazník OKAY.cz atij2

Přidáno: 11. února 2024

(naposledy upraveno 11. února 2024)

Zakoupeno v OKAY.cz

Spokojenost

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.
Děkujeme, tým Mio

Eltrinex LS500 GPS

Eltrinex LS500 GPS

Anonym Anonym

Přidáno: 11. února 2024

• Velmi vstřícní a ochotní pracovníci servisu Eltrinex
  • Perfektní záznam jízdy
  • Magnetický držák
  • Snadno se ovládá, nenáročná manipulace
  • Výborný obraz i za snížených světelných podmínek
  • Za horkých dnů se může přísavka držáku ze skla odlepit (obecný problém přísavek)

Když se po záruční době objevil problém, napsal jsem mail na servis Eltrinex. Obratem odpověděli, ikdyž byla kamera po záruce, kameru zprovoznili zadarmo a také tak mi ji poslali zpátky! Velké díky!

NAVITEL AR202 NV

NAVITEL AR202 NV

Ověřený zákazník Electro World Jura

Přidáno: 8. února 2024

Zakoupeno v Electro World

• Jen cena...
  • Absolutně žádná konstrukční ochrana přední čočky proti podření...! (není odsazení těsně okolo, nebo vnořená čočka )
  • Držák na sklo odpadává. Upínací páčka špatně aretuje v zamknuté poloze.
  • Krátký napájecí kabel. Potřeboval bych o 0,5m delší...

Zatím dělá co má..
Zkouším v zimě zatím krátkou dobu, v autě je teplota pod udávaných 35°C, co bude v létě netuším :-)

CEL-TEC K4 Dual GPS

CEL-TEC K4 Dual GPS

Ověřený zákazník JSHOP Lessner

Přidáno: 8. února 2024

Zakoupeno v JSHOP

Kontrolní zapojení vpořádku. Mám krátce. Škoda, že nemá wifi.

Sencor SCR 4200

Sencor SCR 4200

Ověřený zákazník Alza.cz lop

Přidáno: 7. února 2024

(naposledy upraveno 7. února 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• má dobrý obraz při záznamu
LAMAX C3

LAMAX C3

Ověřený zákazník F-mobil.cz Vostrel Zdenek

Přidáno: 7. února 2024

Zakoupeno v F-mobil.cz

Dostacujici kvalita autokamery za rozumnou cenu-

LAMAX S9 Dual GPS

LAMAX S9 Dual GPS

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2024

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Je to dobrý produkt i cena
LAMAX T10

LAMAX T10

Ověřený zákazník LAMAX.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. února 2024

Zakoupeno v LAMAX.cz

Mio MiVue 955W Dual

Mio MiVue 955W Dual

Přidáno: 4. února 2024

(naposledy upraveno 19. února 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Nikde nejste upozorneni pri nakupu, ze zapojit se musi primo do pojistek. Po nekolika hodinovem snazeni musim zajet do servisu, ale mi kameru spustili. Nedostanete zadny navod ani el. schema jak zapojit! Je tak mozne ze si vypojiten airbary nebo jiny el. okruh ve snaze si zapojit kameru.

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, která naštěstí neodpovídá reakcím spokojených zákazníků, kteří návod našli.
ad POJISTKY - nemusí se zapojit do pojistek. Běžně se používá přiložená značková nabíječka. Chcete-li vylepšit parkovací režim, je lepší mít Mio MiVue SmartBox, který se zapojuje do elektroniky auta. Toto je ale běžně dostupné info, které říkáme všude.
ad NÁVODY - návodů máme plné sociální sítě, jsou běžně dostupné na internetu při vyhledávání, máme VIDEOTUTORIALY bod po bodu na našem Youtube kanálu Mio Česká republika a Slovensko. Také jsou papírové i PDF návody k dispozici ke každému produktu.
Budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.
Vzhledem k mylné informaci, kterou jste napsal, bychom se nezlobili, kdybyste své momentálně impulsivní hodnocení upravil ;-)
Děkujeme, tým Mio

LAMAX T10 Zadní kamera

LAMAX T10 Zadní kamera

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 30. ledna 2024

• ostrý obraz, dostatečný záběr
  • nemám

Zakoupeno v isix.cz

• dobrý poměr cena/kvalita
  • novější/vylepšená verze osvědčené A119 V3
  • sensor Sony Starvis 2 IMX675
  • platíte za funkce, které možná nevyužijete (wifi, ovládání hlasem, parkovací režím, G-sensor, ...)
  • menší display než u A119 V3
  • o něco hlubší než A119 V3, nemusí se dobře vejít pod zrcátko s GPS modulem
  • otravné pípání kamery -- lze vypnout

Řekl bych, že 3000,- dobrý kup. Pokud chcete ušetřit ještě víc, s A119 V3 neuděláte chybu. Já se nakonec rozhodl pro mini 2 kvůli lepšímu sensoru a modernějším USB-C konektorům. Podle porovnání videí na YT se mi mini 2 zdála nepatrně lepší v noci. Základ je ale stejně čisté přední sklo a hlavně kontrolovat, že MikroSD karta ještě žije.

SPZky ve dne není problém přečist i u rychle projíždějících aut proti. V noci zatím nemáte šanci s ničím, pokud nejste v dobře osvětleném městě nebo někoho nedojíždíte na pár metrů.

S 6 let starou MikroSD kartou Samsung PRO 16GB U3 (sekvenční rychlost zápisu 30MB/s) nahrajete cca 1h 15min ve 2k/60fps. Kartu nahradím kartou Samsung Pro Endurance U3 V30 128GB, snad pár let vydrží.

Ověřený zákazník Eldum.cz Bustr

Přidáno: 29. ledna 2024

Zakoupeno v Eldum.cz

• Magnetický držák, skvělý displej, info o radarech a rychlosti na černé obrazovce, kvalita provedení.
  • U první nové kamery nefunkční GPS, ani po dvou dnech. Zakoupil jsem druhou kameru, opět nefunkční GPS - naskočí až po hodině jízdy, potom stále vypadává a měření má velkou setrvačnost. I za stojatého vozidla ukazuje nějakou rychlost. Technik z Navitelu mi řekl, že jsem musel trefit na dva vadné kusy. Nevím jestli dám této kameře třetí šanci, protože kdyby fungovala, tak je skvělá.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25