Nejnovější recenze ze sekce Kamery do auta

Mio MiVue C545

Mio MiVue C545

• 60 fps
  • HDR v noci rozpoznám rozdíl, světlejší a čitelnější
  • umí navíc pasivní parkovací režim
  • menu v češtině
  • snadno se ovládá
  • kvalitní videa
  • se starou SD kartou mi to pořád řvalo a chtělo formát, sekalo se to. Stačilo dát kvalitní SD kartu v mikro verzi a jede jako divá
  • na začátku trošku tužší držák, ale tak napodruhé už jsem to za pomoci dvou rukou dobře sundal, chce to jen cvik. Aspoň se to nevyklepe po pár měsících a bude to držet na skle jak má

Dobrá cena, kvalitní videa, parkovací ochranné natáčení. Jednoduše se ovládá. Upozorní na vadnou nebo špatnou SD kartu, to je jasné plus.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.

Mio MiVue 955W

Mio MiVue 955W

• kvalitně udělaná kamera
  • 4K podle mě bezkonkurenční
  • možnost zadní kamery s 2.5K záznamem
  • na sklo se nelepí, ale přicucne přes takovou folii, je tam i náhradní
  • umí poznat vadnou nebo špatnou Sd kartu
  • přesná detekce radarů a všelijakých kamer
  • velký displej, čitelný i ze spodního koukacího úhlu
  • má Superkapacitor místo baterie, což je ale spíš výhoda, protože pak vydrží velká vedra i mrazy a stovky tisíc vybití. Hlavně to stačí na uložení posledního videosouboru, je potřeba mít ale kvalitní SD kartu, já mám na doporučení Kingston Endurance
  • Wifi rychlost přenosu celkově dobrá, i když při koukání v mobilu to generuje do mobilu zmenšené soubory. Ty originály jsou ve stovkách MB a celkově mnohagigabytové, tam to chce spíš kabelem nebo SD kartou do počítače
  • V tunelu má výpočet rychlosti dle posledního GPS signálu, v tom je lepší než normální navigace nebo palubní kamera, takže mi celkem dobře odhaduje i konečnou kameru měřenýho úseku, ale signál na otevřenym nebi je lepší

Kamera především funguje spolehlivě, za chvíli jsem se zorientoval v takových věcech, jako je LEDková signalizace, oznamy kamer, aktualizace přes WIFI a stažení českého hlasu nebo radarů. Aplikace v mobilu je dost nadějná a intuitivní a hlavně přímo od Mio.
Záběry jsou dost kvalitní, jedu jenom na 4K.
Oproti 4K co jsem měl v mivue 886 z minulé řady, tak má výhodu, že se ze 4K třeba na 2.5K jenom přepne, cca během 10 sekund. Minulá kamera mi musela naformátovat celou kartu a smazat všechna videa. Tahle už to umí bez formátu, a natáčí menší videa při stejné kvalitě. Takže posun kupředu.

Mio MiVue 955W Dual

Mio MiVue 955W Dual

• ideální 4K natáčení bez zbytečných kompromisů
  • 2K pro noční HDR záznam je asi v noci lepší
  • objektiv se dá natočit dolů a nahoru podle předního skla
  • přesný radary a měřený rychlosti
  • zadní kamera s 2.5K a možností zesvětlení
  • jednoduchý a rychlý aktualizace a přenosy WIFI
  • velkej a čitelnej displej
  • drží perfektně na skle přes folii a v balení jsou další náhradní mezikusy
  • kamera se nerestartuje ani nenahrává kdy chce, jak tu někdo psal. Prostě musí mít kvalitní a kompatibilní micro SD kartu přímo pro autokamery. Řešil jsem to s podporou výrobce a je to v pořádku – stačí Kingston Endurance nebo nová Mio high Endurance , tím se vše vyřešilo.
  • mobilní aplikace se ukázala nakonec dost užitečná na aktualizace a prohlížení souborů (kamera vytváří dvoje soubory a do mobilu se stahují ty náhledové)
  • české hlášky jsem musel stahovat při aktualizaci kamery, nevidím v tom problém, je tam hodně jazyků, stačilo si vybrat. Takže čeština je tam nakonec kompletní.
  • PC software je analytický soft, umí všechno kromě editace videí, neměl jsem s Mivue managerem problém, funguje mi i na Win11
  • napájení celkem promyšlené, buď nabíječkou, nebo smartboxem – ten se hodí víc, chtěl jsem mít delší parkovací režim
  • miniUSB konektor se mi zdá lepší než micro nebo usb-c, ty se rychle zničí. mini USB je starší, ale funkční

Jako 4K jsem spokojenej, je spolehlivá a dělá co jsem od ní očekával. 4K je vyloženě dost ostrý a pěkný, slušný barvy, a zadní kamera to doplňuje, navíc má 2.5K natáčení, takže super slušný rozlišení a barvy. Funkce WIFI mají vymakané, protože když se stahujou velký soubory, tak do mobilu se stahujou náhledový v menší kvalitě a netrvá to ani dlouho.
Důležitej je ten optickej senzor, podle mě je lepší, než Starvis Sony, ve dne to je poznat trochu, v noci ještě víc.
Jako pro lepší parkovací režim je lepší ta stabilnější nabíječka smartbox mivue od mio, ale to je jen detail.
Celkově po několikatýdenním používání hodnotím dost pozitivně, hlavně teda analytický software do počítače a českou aplikaci a české hlášky v kameře. Vše se dá stáhnout nebo aktualizovat přes wifinu.
Záběry 4K myslím, že jsou nejlepší co jsem kde viděl.

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

• asi nejlepší 2.5K kamera za tuto cenu, jednoduchá, levná
  • záběry jsou fakt pěkný, SPZ poznám na 15 metrů, i v tunelu a při horším počasí
  • není za zrcátkem skoro vidět, moderní design, nedá se vyndat z držáku
  • náhradní samolepky pro držák a velké statické folie na čelní sklo
  • má jen jedno tlačítko, ale má 5 různých funkcí, podle počtu stisků, zapne wifi, vypne zapne
  • mikrofon nebo 3x a naformátuje SD kartu a tak
  • má normální funkce – reprák, mikrák, nastavitelnej objektiv do sklonu, WIFI na přenos videí,
  • microSD kartu a LEDka co signalizuje funkce
  • nemá zbytečné funkce, radary nepotřebuju
  • v přítmí vidím SPZ docela dobře, na to, že to je autokamera a ještě celkem levná
  • standardní miniUSB mi přijde v pohodě, není vůbec třeba USB-C, když kamera se nedá z držáku stejně vyjmout
  • kabel pro připojení na zrcátko jak má moje Škoda Auto se dá dokoupit, ale jak mi bylo řečeno, není to original spolehlivé napájení
  • WIFI pro přetahování nahrávek úplně stačí, jinak se dá vyjmout SD karta a dát do mobilu nebo computeru, nevidím problém
  • spíná a vypíná se s energií v zásuvce zapalovače, klasická věc. Nebo jak nastartujete, tak ji zapne smartbox mio. Kdo má zapalovač furt pod proudem, ať zváží chytřejší smartbox ALE jedině přes nějakou redukci, protože smartbox má miniUSB 10 pinový konektor a kamera vstup 5pinový

Levná 2.5K kamera bez zbytečných funkcí, ale lehce se ovládá, není vidět a přes mobil jde nastavit co potřebuju. Dobře vidí přes čelní sklo a má náhradní samolepky. SPZ vidím na 15 metrů i dál, v noci to dost ujde na levnou značkovou autokameru, mnohem dražší vidí úplně stejně.
Jedno tlačítko vládne všem – wifi, mikrofon, vypínání, formátování i tovární nastavení. Jinak se komplet ovládá i přes mobilní telefon,.
WIFI jako rychlost ujde, ale velké nahrávky spíš beru přes SD kartu. Na SD kartu pozor, protože ne každá je kvalitní nebo pro autokamery dobrá. Bylo mi řečeno vybírat buď Kingston Endurance nebo novou Mio High Endurance. Za mě levná, dobře fungující a dostatečná.

Mio MiVue R850T

Mio MiVue R850T

• 60 fps nebo 2.5K
  • perfektně drží na zrcátku, přes ty kšandy, i přes přilepení
  • zrcátko díky zadní kameře vidí i přes lidi a zavazadla na zadních sedačkách
  • dobře citlivé a snadno ovládání. Ovládat se dá i hlasem
  • HDR v noci je jasný rozdíl
  • Wifina je pro ovládání dost lepší, než přes SD kartu.
  • v češtině menu, apka i upozornění, má to i další jazyky
  • prodloužená záruka na 3 roky

Po několika zrcátkových zklamáních je toto sice finančně náročnější, ale konečně celo-funkční a domyšlená autokamera, teda 2 autokamery a 2 nabíječky a nějaké ty dráty a speciální GPS modul k tomu.
To že u Mio fungujou radary, úseky a rychlosti líp, to už jsem někde četl, to beru jako samozřejmost. To, že se to dá ovládat i hlasem (i když jednoduché anglické výrazy), to beru jako zajímavou fíčr. Ale jednoznačně kvalitní nahrávky v kombinaci s funkcí, že to zobrazí permanentně obraz zadní kamery v zrcátku (dá se i to přepínat) a ve správnym poměru je prostě best. Můžu mít tak vzadu naloženo lidí a věcí na sedačkách kolik chci, a pořád vidím na zadním zrcátku co potřebuju. A ještě se záznamem.
Ovládání – celkem rychle displej reaguje, neomatlá se a je antireflexní proti světlům. Dá se zobrazit najednou přední i zadní kamera, jenom přední nebo jenom zadní.
Hlasově je celkem dobře slyšet, jak radary, tak i další věci. Je kompletně v češtině.
Ještě je potřeba dát pozor na to, kam se umísťuje, protože to zatmavení na horním skle může pak překážet kameře – ta má naštěstí ale objektiv v kloubu, takže se to dá nastavit. Ale i tak se se zrcátkem třeba dá nějak hýbat. Na zrcátko se to dá připevnit jak samolepkama přes folie, tak jenom na kšandy. Při zkoušení ty kšandy fungovaly úplně v klidu, i přes hrboly, nestalo se nic.
Někde jsem četl, že to nezobrazí automaticky na zrcátku zadní kameru, když se zapne zpátečka. To mi připadá jako nesmysl, když ten obraz tam má bejt pořád, nebo se to dá kliknutím hned upravit.
Kromě paky mám na počítači analytický software Mivue manager, který umí přepínat přední i zadní záběry, kalendáře, ukazuje cestu po mapě a přetížení, nějaké to sdílení, GPS data, a umí i nejnovější Win 11 a je zdarma od Mio.
Jako značkový servis navíc beru i to, že to automaticky má 3 roky prodloužený záruky, náhradní samolepky, díly, nebo že umí kamera sama upozornit na nevhodnou SD kartu, ale i to, že mají poradenský servis na Facebooku a i na Whats-upu a třebas i v neděli. To jsem teda jinde neviděl.

Mio MiVue J756DS Dual

Mio MiVue J756DS Dual

Zakoupeno v Alza.cz

• neviditelná v interiéru u panelu
  • velký tlačítka pro nouzový nahrávání a wifinu atd.
  • takové ty funkce jako radary, natáčení před a za zaparkovanym autě, a X dalších
  • spolehlivá
  • wifi a ovládání a aktualizace přes wifi v mobilu
  • radary a firmware jde aktualizovat i přes sd kartu

Vlastně je to jen takový decentní plastový proužek vedle středového panelu nahoře. Tak nějak neviditelná, nastavitelnej objektiv nahoru dolu, doprovodná zadní kamere, moderní funkce na upozorňování rychlostí, natáčení při zaparkovanym autě, a ještě komplet detailní ovládání přes mobilní telefony. Takže se mi stala součástí auta, ani o ní po instalaci nevim, nemusím řešit nabíjení nebo zapalovač, protože už rovnou má i druhou nabíječku v balení – takovej nastavovací smartbox k pojistkám.
Nutno říci, že jde o skvělou cenu za takovou kameru, i když třeba 4-5 tisíc pro někoho nemusí bejt málo, ale za ten design a nenápadnost, plus ty moderní funkce, se mi to zdálo přiměřený, zvlášť když jde o 2 kamery dopředu, dozadu.
Videa z toho lezou celkem dost dobrý, na to, že to není vysoké rozlišení, ale je dost kvalitní na to, aby chytilo SPZ když se potřebuju podívat, a v noci mi to taky přišlo přiměřený.
Umí mluvit česky, to samý aplikace. Před přilepením na sklo, i když jsou náhradní folie v balení, tak je lepší to udělat nanečisto. Necpat to ke středovému panelu tak, aby tam ani mezírka nevznikla, protože ten středovej hrb většinou není přesně rovnej, takže nejdřív vyzkoušet.
Co bych pochválil, jsou tlačítka na kameře, velký a jasný, třeba jako tlačítko pro natočení nehody, nebo wifi. Co se mi zdá, že by se někdy v další generaci mohlo vylepšit, je ještě to vyšší rozlišení. A určitě dbát na kvalitní paměťovou kartu, byla mi pozrazena Kingston Endurance nebo Mio Endurance přímo od výrobce. Ale stačí mi to a hlavně je to asi jediná takováto kamera svého druhu, co jsem našel. Teda kvalitní a značková myslim.

Mio MiVue 935W 4K

Mio MiVue 935W 4K

Zakoupeno v Alza.cz

• živý a kontrastní barvy, záběry za mě nemaj chytu
  • 4K se prostě nic nevyrovná
  • mluví česky, český menu a aplikace v mobilu
  • v noci jedno z nejlepších natáčení z kamer do auta
  • GPS startuje tak okolo 20 sekund, nejrychlejší v testu
  • upozorní sama na vadnou sd kartu – dost výhoda
  • pevný odolný držák

Rozhodoval jsem se teď podle testů a tato kamera za super cenu vyhrála. Byly tu i jiný, ale ty záběry, ty funkce… to nechceš. Lepší je vždycky jít do značky, než do něčeho marketingovýho.
Kamera tak nějak myslí dopředu, sama nabídne aktualizace, sama upozorní na to, že je vadná nebo špatná SD karta, natáčí nehody i před tím, než se staly, nejenom během normálního ježdění po silnici, ale i při parkování v obchoďáku nebo jinde. A náhradní folie na sklo.
Hlavně je taková do ruky, povedená, hladná, pevná a dobře vyrobená. Nic nevrže, není skoro vidět, černý design. Když chce člověk lepší nabíjení, už rovnou je k dokoupení chytřejší nabíječka mio smartbox.
Cena a výkon ideálka, funkce jako hlášení radarů a po sekundách umí změřit i v tunelu nebo na dálnici ty změřený úseky, aby člověk celou dobu nejel rychle a pak to nezadupnul.
Nemám co vytknout.

Mio MiVue C588T Dual

Mio MiVue C588T Dual

Přidáno: 1. července 2024

(naposledy upraveno 1. července 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• super záběry a barvy, nemám problém
  • radary a gps vylepšený
  • spolehlivá
  • český hlas, menu a vlastní aplikace značky
  • natočí nehodu i když parkuju, a před tím, než se stala
  • sama upozorní na starou nebo špatnou mikro paměťovou kartu

Neměl jsem velký očekávání, za ty peníze, ale cena za dvě kamery a ty funkce mě přesvědčily. A natáčení je fakt super, i ze zadní kamery. Za mě je to takový mercedes – prostě všechno funguje, rychlé jednoduché ovládání, rychlý přenos přes Wifinu, prostě pohodlně. Mluví česky, aktualizace jsou přes wifi i přes sd kartu, jak radarů, tak hlasu nebo firmwaru.
Natáčení po zaparkování funguje během chvilky, přepne se samo, umí natáčet i před tím, než to pošle někdo do mýho auta a ujede. Ale na rovinu jsem si dokoupil tu chytřejší nabíječku smartbox mio, ten má výhodu stabilnějšího napájení a nemusím řešit kabely u zapalovače.

Mio MiVue C595W Wifi GPS

Mio MiVue C595W Wifi GPS

Zakoupeno v Alza.cz

• radary a měření rychlostí v TOPU
  • cena a výkon u záběru víc než dostatečný
  • Wifi přenos do mobilu, aktualizace radarů
  • Wifi nahrání českého a dalších hlasů, ostatní už je v češtině
  • dá vědět, když SD karta tak nějak odchází nebo není fresh
  • černá, není skoro vidět
  • dá se připojit i zadní kamera

Celkem vymakaná, za dost nízké peníze a ještě má rychlosti v topu – upozorní na radary tak rychle, že to nevadí když jedu 130 kiláků a stejně to stihnu přibrzdit do města. To samý rychlostní úseky s kamerou na začátku a na konci, prostě to umí trojčlenku s GPS funkcema, nemusím brzdit na konci.
Wifi funguje dost rychle, dle možností telefonu. Mám novej českej hlas a nový radary, vše bez chyby. Doporučuju.

Mio MiVue C590 GPS

Mio MiVue C590 GPS

• viditelné a čitelné SPZ
  • dost přesné GPS funkce, rychlosti, radary, v tunelu
  • parking režim na hlídání auta, co natáčí před a po nehodě
  • noční záběry ujdou, je to lepší než u jiných kamer
  • navíc rok záruky nad normální zárukou
  • dá upozornění na špatnou SD kartu předem

Skvělé záběry za tuto cenu, ale to není jenom to hlavní, pro mě jsou důležitý i ty funkce okolo, takže přesný radary, po sekundě měřená rychlost v úsekách, a to nejdůležitější, že to umí nahrát nehodu před tím, než se stane. Jakože nejenom během normálního natáčení, ale i po zaparkování auta. Buď přes normální usb-c nabíječku z balení, trochu lepší je ta druhá nabíječka z eshopu mivue smartbox s usb-c kabelem.
Nevím, jestli to je nevýhoda, ale nedá se dopojit zadní kamera, ale za tuto cenu… Na to je lepší spíš mio mivue C595wd, taky za dobrou cenu. Já to do dodávky nepotřebuju.
Kameru můžu pochválit, dělá co má a je celkem dost chytrá.

NAVITEL R67 2K

NAVITEL R67 2K

Ověřený zákazník Electro World Jan

Zakoupeno v Electro World

• Záběry z kamery v pořádku v dobré kvalitě
  • Prozatím spokojenost, ale použito krátce
  • Přehrávání v mobilu přes WiFi -dochází k sekání obrazu
Mio MiVue C595WD Dual

Mio MiVue C595WD Dual

Přidáno: 1. července 2024

(naposledy upraveno 1. července 2024)

• USB-C nabíječka součástí
  • vydrží hrozný vedra a mrazy, má superkapacitor
  • natáčí po zaparkování auta, a to i před nehodou!
  • krásně vidím na 10 metrů ty značky aut, bez problému
  • 2 kamery v balení, zadní vidí dobře i přes zatmavenou folii
  • malá, černá, není vidět

Nadstandardně vybavený 2 kamery v balení, krásně vidět i vzadu přes zatmavenou folii. Natáčí dost dobře, všechny poznávačky přečtu tak za 10 metrů. USB-C nabíječka součástí, nepotřebuje SmartBox, jak tu někdo psal. Radary a měřený úseky jsou vymakaný na sekundy, přesně to hlásí dopředu, čím rychlejš jedu, tím dřív mě to hlásí. Má superkapacitor místo baterie, takže vydrží i ty mrazy a teďka ty hrozný vedra.
Zapnul jsem parkovací režim na natáčení po zaparkování, lepší je to samozřejmě lepší s tou smartbox nabíječkou, ale není to nutnost. A ta nová už má USB-C kabel taky v sobě, navíc odemkne další funkci – natáčení i před nehodou během parkování auta. Slušný.
Jsem spokojený, splnily očekávání a natáčí vpředu a vzadu a za super cenu. Je černá, malá, není vidět za sklem.

NAVITEL AR250 NV

NAVITEL AR250 NV

Ověřený zákazník Alza.cz Š

Přidáno: 30. června 2024

• uz je na USB-C

uz je na USB-C takze jsem musel i vymenit USB kabel

NAVITEL AR202 NV

NAVITEL AR202 NV

Ověřený zákazník Alza.cz Andrea

• poměr cena výkon
Eltrinex LS500 GPS

Eltrinex LS500 GPS

Ověřený zákazník Kompresory-nářadí Ověřený zákazník

Zakoupeno v Kompresory-nářadí

Novější typ kamery LS600 proti LS500 má lepší možnost rozlišení záznamu. Obě kamery jsou dobře intuitivní pro ovládání. U LS600 možnost ovládání přes wifi, není k tomu vlastní aplikace.

LAMAX C11 GPS 4K

Ověřený zákazník Alza.cz R. J.

Zakoupeno v Alza.cz

• Odpovídá standardům pro autokamery.
  • Vhodný pro osobní i pracovní vozy.
  • Přispívá ke zvýšení disciplíny řidičů.

Lamax zvyšuje mou jistotu na silnici tím, že mi poskytuje spolehlivého svědka v případě sporů či nehod.

LAMAX C11 GPS 4K

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Rene J.

Přidáno: 28. června 2024

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• Ochrana vaší investice do vozidla.
  • Snadná instalace do různých typů aut.
  • Pomocník pro identifikaci viníka.

Lamax C11 nabízí elegantní a diskrétní design, který se hodí do každého interiéru bez rušení estetiky.

NAVITEL R250 DUAL

NAVITEL R250 DUAL

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. června 2024

(naposledy upraveno 28. června 2024)

Zakoupeno v CZC.cz

Dobra kvalita

Anonym Anonym

Přidáno: 27. června 2024

• 4k rozlišení
  • pěkné video a display
  • snadná instalace a používání

Kameru Lamax C11 jsem si vybral po pečlivém zhodnocení relevantní konkurence a shlědnutí pár recenzí. Kamera je opravdu skvělá a přináší bezpečnější pocit v autě. Instalace byla snadná, kamera je docela kompaktní a nikde nepřekáží. Nastavení kamery je přehledné. Výsledné video má dobrou kvalitu. Kamera podporuje až 256 GB paměťovou kartu, takže se tam vejde opravdu hodně dlouhý záznam.
Ke kameře jsem dokoupil ještě CPL filtr pro minimalizaci odlesků interiéru auta.

VIOFO MT1

VIOFO MT1

Ověřený zákazník isix.cz Jan

Přidáno: 27. června 2024

Zakoupeno v isix.cz

• Pěkný obraz, v noci nezkoušeno. Aplikace v telefonu ok.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25